Ölmek isteyen var mı?(gerçekten)?

abi tip yok para yok hiçbir şey yok niye yaşıyoruz ki ya ölelim bence var mı benim gibi düşünen?

0|1
2|8

En İyi Kız Görüşü

• Sen çirkin görmemissin

0|1
    0|0
    • 3ay

modellik istiyorum var mı imkan? bu tiple tabiki yok boy fizik olsa ne olur

• 3ay

biraz önce bir soru sordum orada ben beğenmedim falan dedi birisi. cidden tip olsa niye böyle desinler ki

• 3ay

Güzellik görecelidir. Ben begendim

En İyi Erkek Görüşü

• ulas paran yoksa ölme bile oglum kefen parası lazım mezarlık yeri lazım para lazım mezarlık yeride kefende paralı + üstüne cicek dikseler oda parasıyla ulas kanki paran yoksa ölme paran yoksa tuvalete bile sıçma oglum malumdurki sıçmak bile paralı parasız birsey yok dünyada menfat dünyası

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Uzuvlari olmayan insanlar var yasama tutunan...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• hayır istemem

0|0
    0|0
  • travesti olmadan ölmiyicem

0|1
    0|0
  • Bence sadece kafa yok. Deyse bu sorunların kimisine çözüm bulur kimisinide takmazsın 😉

0|0
    0|0
  • Parayı kazan tipin kimsen. Umrhnda olmaz

0|0
    0|0
  • tipin düzgün benimtipi görsen bu soruyu sormadan intihar edersin

0|0
    0|0
    • 3ay

nereye düzgün bro? modellik istiyorum var mı peki yapabilecek durumum? yok etrafımda kız var mı yok nasıl düzgün tipmiş anlamadım ben

• 3ay

yakısıklı değilsek bile her kız da güzel değil :) hem yakısıklık gelipgeçiçi

• 3ay

neyse

• tipinde bişi göremedim oku ya da calış calışmadan birşey olmaz

0|0
    0|0
    • 3ay

model olmak istiyorum var mı böyle bir imkan? tabiki yok ee abi çevremde kız da yok nasıl iş ben anlamadım beni mi yiyosunuz çözemedim

• 3ay

okumadıysan boya benzeri işinde çalışmaya mecbursun

• 3ay

Ankara üniversitesi spor bilimleri okuyorum

• Evt var, hadi hep beraber ölelim haydaaaaaa :)
    Ben Siyanür felan hazırlayıp öyle ölmeyi düşünüyorum en kısa ve kestirme yol :)

0|0
    0|0
    • 3ay

dimi ya hadi ölelim

• 3ay

yani sanki çivi çakmayamı geldik dünyaya... hepimiz zaten ölecez ha şimdi ha yarından sonra!

Yükleniyor...