İnternette dolaşırken Allah'a ve Atatürk'e küfür edenlere artık tahammül edemeyen bir ben miyim?

Bıktım yemin ediyorum soğudum şu insanımızdan utanıyorum artık memleketimin insanından
bu nedir arkadaş ardı arkası kesilmeyen saçma sapan yorumlar görüyorum ne biçim bir şey oldunuz ne haysiyet kalmış ne şeref hani sokağa çıkarsanda böyle kişiler oluyor artık yeter bıktım.

1|1
6|7

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• ben çok gördüğüm için alıştım, etrafta böyle saIaklar hep olucak alışmalısın

0|1
    0|0
  • Ben de

0|1
    0|0
  • Edemiyoruz 👍🏼

0|0
    0|0
  • netteki insanları takma herkes olduğundan farklı davranıyor özgüven patlaması yaşıyor. herkes ataturku sevemez allahi sevemez öyle insanları kendinden uzaklastr ve huzura er😂

0|0
    0|0
  • Ahir zamandayız. İnançlar azalıyor.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• İkiside hoş değil hadi Ataturke tamam diyelim sonuçta bir fikir ayrılığı söz konusu herkes farklı düşünüyor ama yaradana küfür etmek nedir.
    Allah ıslah etsin

0|1
    0|0
    • 3ay

Maalesef insanlar çok tuhaf bir kişiliğe büründü son zamanlarda

• 3ay

Aynen öyle maalesef özellikle bu son 15 yılda dahada bir arttı kimsenin kimseye saygısı kalmadı insanlar birbirine ağza alınmayacak hakaretler ve küfürler sarf eder hale geldi.😞

• 3ay

Ölmüşe bile saygı kalmadı.

• Mesela ben! :D Ne dogmatiğim ne milliyetçi; içimden sövmek geçiyo'. Ama ağzı bozuk ahlaklı biriyim.

0|1
    0|0
  • atama kufur edenleri hazmedemiyorum evet yaratana kufur cok fena ama bunlarla yuzyuzede geliyorum cukirovada cok var artik onlara laf soyleyip sonucsuz kalmasi pes ettirdi bni :(

0|1
    0|0
  • Küfreden insanları ciddiye almamak gerek.
    Bu sadece bir dine değil, tüm insanlar için geçerli.

0|1
    0|0
  • sıkışan herkez allah diyor süphesiz.)

0|1
    0|0
  • Hadi ataturke kufur edilebilir herkesiz kendi fikridir de yarasul allaha nasil ediyo ya

0|0
    0|0
  • Atatürk ve Allah'ı yan yana koyan sensin...

0|0
    1|2
    • 3ay

bir milli biri dini değerim işte bu insandan bahsediyorum

• 3ay

Dini değerlerime göre Allaha inanmayı milli değerlerime göre Atatürkün düşüncelerine inanmayı benimsedim
      Tabi her zamanki gibi ön yargılarınızla çoğu insan gibi sizde ikisinede aynı ölçüde inanmayı seçtiğimi sanıyorsunuz her zaman olduğu gibi yine yanıldınız. Ben burada değerlerime hakaret edilmesine karşı çıktığımı belirtmek istedim.

• 3ay

Ne saçmalıyon la sen

Yükleniyor...