Nasıl Zengin Olurum?

hayatim b. k gibi... nasil zengin olurum bu ulkede acaip sanssiz ve kismetsizimdir... gokten adriana lima yagsa bana bulent ersoy duser o derece... ne yapmam lazim 2 milyon dolar yeter :)

0|0
3|8

En İyi Kız Görüşü

• 2 milyonu aldığında beni de çağır partine 😂

0|1
    0|0
    • 3ay

Essahmı bir yerden bu civarlarda para gelse
      Ve size resimle birlikte atılsa harcarmıyız? Büyük paralar ama dedigim gibi

• 3ay

tamam gel hadi... güne giden teyzeler gibi zorla davet ettirdin kendini... :D

• 3ay

Hahahahha 😂😂😂😂😂 çok iyi ya

En İyi Erkek Görüşü

• Bülent Ersoy a burun kivirdin ama adamda / ablada 2 milyon dolardan fazlası var bir dusun kanka 😂😂

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ne kadar da rahat sordun oyle 😂

0|1
    0|0
    • 3ay

rahatımdır hiç çekinmem :D :D

• doktor ol

0|1
    0|0
    • 3ay

kan görünce bayılıyorum

Erkekler Ne Diyor 7

• banka soy hacı olmadı pezev enklik yap olmadı kumar oyna kaybedersen s.. erler olmadı kacakcılık yap yanlıs yoldan para kazanmak kolay dogru yoldan para yok

0|1
    0|0
    • 3ay

bu saydıkların bana uymaz kanka hepsi b. k yoluna çıkıyo :(

• 3ay

ozaman girisimci ol üstüne risk al bankadan para cek is kur girisimcilik kursu acıyor oraya gir tecrübe edin girisimci ol kendi isini kur zamanla isi büyütürsün tecrübe ile al sana yavas yavas esnaf tipi zengin olma kısa yoldan ola bilecekleri söyledim b. k yoluna cıkıyor uymuyor dedin ozaman sana esnaf tipi gözüküyor büyütürsen fabrika tipi

• Şu şekil bir süre seyyar takılıp: www.turkishny.com/.../171011-ha-food12.jpg

Birikim ve banka kredisi ile Avm'lerde restoran açmaya başlanabilir.

0|1
    0|0
    • 3ay

ya tutmazsa daha büyük borç ve hapis

• Borsa, iddaa ya da ticaret :)

0|1
    0|0
    • 3ay

borsayı düşünüyorum bu ara ama ülke kamboçya gibi ne olacağı belli olmuyor darbeler savaşlar :D

• 3ay

Yabancı borsa da olur önemli olan takip etmek :D

• sürpriz maçlar var elimde kardeş sdhfg

1|1
    0|0
    • 3ay

yok adamım kumarı oynatan kazanır bunu unutma o işte kazanan olmaz.. zaten maçlar şikeli :D

• İddia işine bulaşma sakın, bir girdin mi bir daha çıkamazsın ticaret yap al sat

0|1
    0|0
    • 3ay

ticarette herşey heryerde mevcut ne yapmalı ki adamım :(

• taktik blursan banada yaz

0|1
    0|0
  • Hocam zengin olursun; çok basit hem de.

0|1
    0|0
    • 3ay

neymiş o yahu dünyada 6 milyar 950 milyon insanın bulamadığı basit şey :D

Yükleniyor...