Ben Erkeğim yaparım sen Kadınsın yapamazsın mantıksızlığı ne zaman bitecek acaba?

Ben erkegim yaparim sen kadinsin yapamazsin mantiksizligi ne zaman bitecek acaba?

0|0
4|19

En İyi Erkek Görüşü

• türkiyenin genelinde gerici zihniyet sik sik karsilasabiliorsunuz avrupada yasadigim icin mutluyum burada esitlik var her anlamda

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 18

• egitim seviyesi yukseldiginde kaliteli egitime gectigimizde ins bitecek ;) ama bu evde baslio sende ogluna hizmet etme ve kizina da ettirme o senin abin su getir deme ;)

1|0
    0|0
    • 3ay

Kizlara duyurulur !!!

• 3ay

sen cocuklarini boyle yetirtir ve bu sekilde yetisen cocuklarin sayisi artsin okullardaki egitimler de duzelsin bak nasil o zaman erkegim yaparim olayi nasil degisio ;)

• 2255 de biter gibi :o

1|0
    0|0
  • Kadınlar dizilerden kafalarını kaldırıp erkek evlatlarına iyiyi doğruyu ve güzeli öğretmeye başladığı zaman

0|1
    0|0
  • Sen kadınsın anlamazsın sus ehe:/

1|0
    0|0
  • Türkiyede bu geri kafalılık bitmez.

1|0
    0|0
  • asla, maalesef.

1|0
    0|0
  • Eğitim düzeyi artınca. Yani asla.

1|0
    0|0
  • bitmez asla bitmez.

1|0
    0|0
  • ikiside yapmamalı zina yapanın allah belasını versin erkekmiş o zaman oda kadın gece gece delirdim

1|0
    0|0
    • 3ay

Cok sinir bozucu degilmiii bide kdinlari dusun onlar napsinn

• 3ay

bunun kadını erkeği yok allah şaidim olsun zina yapmadım yapanlada işim olmaz bir anlık zevk için kirlenıyorlar bide erkeğim diyorlar

• 3ay

O erkek ya yapar ama kadin yapamaz (!)

• Hayat bitince

1|0
    0|0
  • Git yap tutan mı var amk?

0|0
    1|0
  • Zihinsel bir olaysa eşitte, ağır yüklerde, yüksek fiziki performans gerektiren yerlerde bu kural her zaman geçerli.

0|0
    0|0
  • siz ne zamanben kadınım hassasım ben kadınım ilk adımı ben atmam ben kadınım gurur yaparım demeyi bıraktıgınız zaman bizimki de bitecek. kadın olmanın bütün avantajlarını kullanıp dezavantajına gelince ne zaman bitecek bu mantık diye saçmalamayın

0|0
    0|0
    • 3ay

oyle bir seyi yapanda erkegin zaten ondan guclu oldugunu dusunen aciz kisidir emin olun kadin zekasiyla on plana cikmali disiligiyle degil

• 3ay

Yo hayir yanlis anlasilma oldu sanirim

• 3ay

herneyse işte

• 20-30 yıl sonra biter

0|0
    0|0
    • 3ay

Ben pek sanmam

• 3ay

Hala geri kalmisligin cirpintisi icindeyiz

• 3ay

şu an öyleyiz ama bak ne diyorum 20-30 yıl :)

• zaten pek kalmadi artik erkeklerde biliyor kiz kalmadigini 😉

0|0
    1|0
    • 3ay

Soruyu sormaktaki amacim sadece cinsellik degildi yanlis dusunen yanlis yone ceker zaten

• 3ay

ne farkeder ahlak eksikliği hepside

• Kadinlar vermeyi birakdigi zaman..

0|0
    1|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

• Bitmicek o zihinde olan insanlar her devirde varlığını sürdürüyor ne yazık ki

1|0
    0|0
  • annelerin oğullarını krallar gibi kızlarını hizmetçi gibi yetiştirmesinden dolayı

1|0
    0|0
  • Hiç bitecegini sanmıyorum

1|0
    0|0
Yükleniyor...