Kapat

Özgüven eksikliğim var yardımm?

çevremde birçok kişi yakışıklısın şöylesin böylesin der mesela tatile gittim animatörler otelde bazı tanıdıklarım yakışıklı olduğumu söyledi keza normal çevremde de söyleyenler var lakin bu beni tatmin etmiyor artık çünkü çevremde beni gerçekten isteyen tanışmaya gelen bir göz kırpan gülümseyen kız yok tatilde güzel olmayan yalnız takılan kız bile numarasını vermedi. kafayı yiyeceğim madem tipim düzgün neden benimle ilgilenen bir tane kız yok nedir bu ya millet mi beni kandırıyor yoksa bir kısmetsizlik mi var çözemedim bu arada boyum falan uzun fiziğim de iyi yani

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bence milleti de kızların bakmasını da fazla önemseme özguvenli olmak istiyorsan biraz olgunlaş kültürlü ve daha araştırmacı bir insan olmaya calis

0|0
    0|0
    • ya onunla alakası yok ki ilk görüşte etkilenmekten bahsediyorum. önemserim bu durumu çünkü beğenilmek istiyorum sahiplenilmek istiyorum artık

• Zorlama değil kendi fikirlerimi söylüyorum bence herşeyi kafana takma

• ben aslında kafaya takmıyordum üniversite 2. sınıfa geçtim 1. sınıfın ilk döneminde bir sürü kızla konuştum 2 ayda 5-6 kızla konuştum çıktım. ondan sonra kimse girmedi hayatıma ve cidden çok üzülüyorum halbuki cidden yakışıklı olsam bütün kızlar peşimde olurdu. yalnızım hemde çok

En İyi Erkek Görüşü

• kendine güvenmelisin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Goz zevki diye bise var haberin var mı

0|0
    0|0
    • ne alakası var yakışıklıysan/güzelsen öylesindir değilsen değilsindir bu işler bu kadar göreceli değil. çevremde o kadar insanın benden ne gibi bir çıkarı olabilir diye düşünüyorum hani yalan mı söylüyorlar diye ama hiç çıkarları yok.1 tane kızda mı olmaz beni gerçekten seven. çirkin hissediyorum kendimi bazen özgüven geliyor modelliğe başlamayı düşünüyorum tuhaf yani

• neyse söyleyecek bişey bulamadım ama bence söylediklerim hiç saçma değil

• Eh bide yüzünü görelim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...