Bazen kaybolmak, izini kaybettirmek geliyor mu içinizden?

Bu aralar kaybolmak, her şeyi bırakıp izimi kaybettirmek yurt dışında yaşamak, bütün herkesi bırakmak istiyorum. Siz de oluyor mu bu istiyor musunuz? :(

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• Cok geldi. Basardim😂

0|1
    0|0
    • 3ay

neyi basardın

• 3ay

Bu yaşda yaptıysan cesaretli gördüm seni sana başkan reisimiz diyelim

• 3ay

Risk almak lazim :) 1 yildir yatip kalkip dua ediyordum :)

Kızlar Ne Diyor 2

• Yok olmak istiyorum şu sıralar o kadar yalnızım ki.
    Tüm insanların hayatından aynı anda çıkmak istiyorum

0|1
    0|0
    • 3ay

Aynen hayatı resetlemek gibi

• 3ay

Sen yanlış sulardasın ölmk demek kurtuluşun değik yoksa herkes ölür günahı azabı cok arastır istersen

• 3ay

Neden hayattayım sanıyosun ki 😊
      Inancım olmasaydı bu dünyada tutunacak bişeyim olmazdı.
      Belki sadece anne olmayı çok merak ederdim

• Tamda şu anda onu istiyorum.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Hayatından sıkılmış gibisin hayatını rutin yaşıyosun ve fakirsin yanlış anlama bende fakirim kuralları çiğneyemiyosun etrafındaki insanlara baktıgında kendinde cok eksiklikler hissedersin bu seni bir hayli ezik duruma düşürür he bunuda yanlış anlamaki bu durumu senden başka bilen yoktur yapamadıklarını düşünürsün her şeyden sıkılırsın kimse sana tad vermez artık bunalmış ve kaçmak istiyosun sana bir şey söyleyeymmi öyle yapmana hiç gerek yok kardeşim sen hayatını istedigin gibi yaşarsın üzerinde bir aile baskısı varsa onu kaldır kanatlarını az gerdir sen bir erkeksin şunada bak özgüvenini kaybetmiş gibisin özgüvenini kaybeden erkek kimseye güven vermez kim senle sevgili olmak isterki özgüvenini yakala istedigin gibi yaşa sen insanlara değil insanlar sana özensin üzülme üzülürsen büzülürsün büzülürsen düzülürsün düzülürsen üzülürsün bu 3 lü döngüye kapılma yarın sabah kalktıgında yepyeni bir insan olarak uyanman ve bu sacma pskolojiyi atlatman dileğule

0|0
    0|0
    • 3ay

Ben özel bir şirkette yöneticiyim maddi durumum gayet iyi huzurum yok bütün ters seyler üst üste geliyor sanki herkesden farklı bir dili konusuyorum bu yuzden kaçmak istiyorum hiç param olmasın huzurum olsun ya diye bagırasım var

• 3ay

Fakyuuuu dostum öZür dilerim sen zaten çzgür bir bireysin seni durduranşey neki nie duruypsun güle gülenasıl yaşamak istersen öyle yaşarsın herksin ya kafana göre yaşa

• Geliyorda kaybolmak içinde para lazım :D

0|1
    0|0
  • Bana da bu aralar öyle oluyo

0|1
    0|0
  • İntihar bile geldi bune ki

0|1
    0|0
  • geliyo sonra anneme kıyamıyom sjdjf

0|1
    0|0