Çirkin bir kıza neden güzel derler?

Ben gercekten cirkin oldugum halde bana ailem hep guzel der. Akrabalar filan da. Ama disaridaki cevremde cirkin diyenler var. Fazla guzel deilsin diyenler. Ne celiskili bir durum.

0|1
8|24

En İyi Erkek Görüşü

• Banada yakışıklısın diyorlar :D sen kendini biliyorsan sorun yok. Ayrıca çirkinsin deseler bile bu senin elinde olan birşey değil. Matematikte başarısızsın deseler utanıp sıkılabilir insan bunu düzeltmek onun elindedir ama çirkinsin tipsizsin denildiği zaman utanmamalı üzülmemeli çünkü bunu biz seçmiyoruz ve değiştiremiyoruz

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Tipik ailelerde balık etli hafif göbekli et li butlu Kızlar her daim güzeldir. eğer öylr isen ondan olabilir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• güzelik göreceli bir kavram sana göre güzel gelen güzel olan baskasına göre tipsizdir canını sıkmaya deymez ha güzelsindir sana cirkin kezban vs derler morelini kırmak için onlara dikat etmen yeterli

0|0
    0|0
  • Çirkin demiyorlar çünkü onların kızısın. Baskı yapmak sence normal mi? Kızın olduğunu düşün çirkin doğmuş oğlun olduğunu düşür yakışıklı doğmuş. Kendi kızının yüzüne sen çirkinsin senden bir bok olmaz diyebilir misin? Diyemesin çünkü her ananın kızı kendisine göre güzeldir.

Ayrıca unutmayalık güzellik geçici önemli olan sağlıktır.

0|0
    0|0
  • Sen gözünde birilerini çok yüksek ve güzel gördüğün için kendini onlardan aşağı görüyorsun. Kendini çirkin gören kızların psikolojik destek almaları gerekir.

0|0
    0|0
  • sen kendini çirkin görüyorsun seni güzel görenlere inanmıyorsun çünkü herşeyin senin olmasını isityorsun ama öyle olmaz

0|0
    0|0
  • bir foto olsaydı iyi olurdu da neyse
    Bence çirkin kız yoktur. Az Öz Güven Vardır

0|0
    0|0
  • O insanlar seni her zaman gordugu icin alismislar etrafindaki insanlar seni ilk defa gordugu icin vs vs

0|0
    0|0
  • Ne desin yani ailen :D , Bende tipsizim herkes yok diyo , Körmüyüm ben aynada :D Kendimi kandırmayı hiç sevmiyorum

0|0
    0|0
  • Evlat bu istediği kadar cirkin olsun benim ailemde öyle gözlerinde dünya'nın en yakışıklı cocuğuyu..

0|0
    0|0
  • Guzellik goreceli bir kavramdir. Guzel bakan guzel gorur

0|1
    0|0
  • Üzülme diye

0|0
    0|0
  • bide bir foto olsaydı daha iyi olurdu sanki :D

0|0
    0|0
  • ben demem asla

0|0
    0|0
  • çirkin diyenler belki kıskanıyorlardır takma kafana

0|0
    0|0
  • bende çirkinim banada öğle diyolar yüzüne karşı çirkin ördek yavrusu dicek halleri yok

0|0
    0|0
  • kuzguna yavrusu sahin gelir

0|0
    0|0
  • Görecelidir.

0|0
    0|0
  • Kirpi yavrusunu pamuğum diye severmiş

0|0
    0|0
  • Sen misin cirkin kiz

0|0
    0|0
  • Sülale psikolojisi çirkin değil bizim vardır

0|0
    0|0

4 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 7

• kırılma diye incelik kibarlık olsun diye

0|0
    0|0
  • Kargaya bile yavrusu güzel görünürmüş

0|0
    0|0
  • Herkesin çocuu kendine güzel de dışarıdakilerin yorumları niye bu kadar önemli senin için?

0|0
    0|0
  • valla ben de cirkinim bana da guzel diyorlar ben de anlamadim

0|0
    0|0
  • Kendi tohumu ondan

0|0
    0|0
  • Bilmem.. Seni üzmek istemiyorlardır belki de

0|0
    0|0
  • güzellik göreceli.