Okulda ezik bir kız var?

Soru başlığını kısa kesmek için öyle yazdım tabikide ezik değil ama insanlar onu öyle görüyor kendisi benim çok yakın arkadaşım ve iyi niyetli biri. Tek sorun çok konuşması lafı fazlasıyla uzatıyor bir soru soruyoruz 1 saat konuşuyor mesela ben arkadaşlarımın sohbetlerini zevkle dinlerim ama onunkini dinleyemiyorum kendimi kaybediyorum konsantrasyonum gidiyor hadi süreyi geçtim çok sıkıcı konular hakkında konuşuyor etrafındakiler teker teker uzaklaşıyor ondan üzülüyorum çünkü çoğu kişinin aksine saf ve iyi niyetli bir kız. Ve kendine hiç bakım yapmıyor saçları sürekli yağlı taranmamış gibi üstelik fiziği ve yüzüde pek iyi değil açıkcası bu sebeple acımasız insanlar onu dışlıyor. Ben bile ondan uzaklaşmaya çalışıyorum koşarak kaçıyorum bazen benim için tek sorun çok konuşması dayanamıyorum bunalıyorum. Bir yandan arkadaşlığımı bitirmek istiyorum ama yapamıyorum çünkü bana çok yardımı dokundu duygularımla hareket ettiğim için olmuyor işte. Ne yapsam çok konuştuğunu falan söylesem kırılır mı ama söylemesem daha kötü olacak çevresinde kimse kalmadı. Acaba fake hesap açıp ona mesaj mı göndersem çok konuşuyorsun diye :) veya çantasına bir not falan mı bıraksam?

Güncellemeler:
ff
mmmm

0|1

En İyi Erkek Görüşü

• o uzaklaşanların. mk ben, tabi tipi için öyle yapanların. sende sıkılıyorsun belliki ama bence arkadaşlığını bitirme öyle temiz niyetliyse. bence ona yardımcı ol tam tersi. birgün muhabbet olsun diye eksiklerimizi konuşalım de söyle çok konustuğunu tabi bunu iyi niyetle söylediğini anlasın. tip konusuna gelince maalesef dünya görünüşe dayalı bir dünya olmuş. bence bu konuda da yardımcı ol. bir kıza bakımsızsın dersen bu onu çok üzer. mesela onun yerine bakım yapsan makyaj yapsan daha güzel olursun de birgün kendini bana bırak de. o sana uysun , aynada bakımlı görünmek onu teşvik eder zaten

0|0
    0|0
    • Ama kendini bir benim yerime koy lütfen karşında aralıksız konuşan biri , peki fazla konuştuğunu nasıl açıklayacağım bilemiyorum ki

• Aslında bütün bu eksikliklerine rağmen kız gayet özgüvenliydi çevresindekiler bozdu bunu. Ben senin gibi bir şey söylesem ömür boyu konuşmaz benimle :) Ya söylemeye de korkuyorum çünkü yine kötü olan ben olucam biliyorum kırılacak ve gidicek hep öyle olur zaten yardım etmek isterim suçlu ben olurum

• şöyle yap. millet bunun arkadan gömüyordur zaten yağlı saçlı uyuz falan diye, sanırım sınıfın eksi popi kızı konumunda. sende biraz farkettir dedikodu yapıyorlar de ama ben gelip yüzüne söylicem de ki bu kızların az yaptğı birşeydir genelde yüze gülüp arkadan gömerler. sen iyi niyetli olduğunu söyle , yüzüne söyle başka türlü anlamaz çünkü. onun tarafındaymış gibi dur. ha suçlu yine sen olursanda , argo ama koy gö. t. ün. e gitsin derler, sende onu yap. sen iyi olduğunu biliyorsun o anlamasada takma

En İyi Kız Görüşü

• Fakeden güzel bir dille uyar ona güzel oldugunu sadece kendisine bakması gerektiğini söyle böylece kalbinide kırmamış olursun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Hımm, daha kısa konuşursan kendin ve çevrendekiler daha az yorulur de, kırıcı şekilde değil yapıcı şekilde ifade et.

0|0
    0|0
  • Çok konuşuyorsun denmez etrafındaki insnaların ondan neden uzaklaştığına dair düşüncelerin olduğunu söyler sanki onla beraber nedenler belirliyormuş gibi davranırsın eksikleri varsa yardımcı olursun

0|0
    0|0
    • Etrafındaki insanların uzaklaştığnı kesinlikle farkında ama benimle hiç o konuda konuşmadı konuşsa belki onu kırmadan az ve öz konuş diyebilirim arkasından dedikodular yapılıyor kızın

• Konuya incitmeyecek şekilde girmelisin seni iiyi görmüyorum vs gibi sonra şundan olabilirmi bundna olabilirmi gibi gözlemliyormuş gibi söylersin şikayetçiymiş gibi değil

• Ergenler siteden atilsin

0|0
    0|0
  • Ezme senin de üstüne basarlar

0|0
    0|0
  • maşallah bu senin az konuşman mı , ben kaçtım...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• senin arkadaşınsa onu uyarmakta senin görevin git konuş bakım konusunda da yardımcı ol iyi niyetini görebilirse sana kırılmaz zaten.

0|0
    0|0
  • Dost acı söyler... Onun yanından ayrılma, ve ona hatalarını göster. Gözlerini aç.

0|0
    0|0
  • bence arkadasısın söyle yüzüne dostluk bunu gerektırır

0|0
    0|0
    • Ama çok kırılır nasıl söyleyeceğimi bilemiyorum

• kırılsada iyiliği için diyorsun bunları söyle

• Yüzüne söyle direk dost acı söyler

0|0
    0|0
  • Çek kenara konuş. Dost acı söyler

0|0