Ruh ikizi olan insanların birbirini bulamaması hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ruh ikizi olan insanların birbirini bulamaması hakkında ne düşünüyorsunuz? Yani çok mu zor her şeyin mükemmel olmasına gerek yok şartlar kötü bile olabilir ama uyuşmak neden bu kadar zor?

Güncellemeler:
3ay Ruh ikizinden kastım birbirine benzemek değil ruh ikizin olup uyum olacak yani biraz birbirini tamamlamak gibi birşey demek istediğim...
3ay guncel

0|0
14|6

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 13

• hayallerimdeki erkeği buldum bulmasına ama bir sey yapmıyorum hatta yüzüne bakmadım konuşmadım doğru düzgün. Ya gerçekten niye zor niye olmuyor anlamıyorum

0|1
    0|0
    • 3ay

Neyse belki de değildi ben abartıyorumdur. Skrun ruh ikizi olup olmaması degil iletişim kurmuyoruz arkadaşlık etmiyoruz ondan oluyor.

• 3ay

Diger kızlar nasıl bilmem ama kızlar güvenmek ister öyle hemen etkilendiğini belli etmez. Ama konuşma devam ediyorsa olumludur. Ben sırf güvenebilir miyim emin olamadığım icin belli edemedim halbuki rüyama bile girdi baya etkilenmişim. Uğraşamam diyince olmuyor ya ama anlıyorum zor işler

• 3ay

haklısın işte uyum garip iki tarafta aynı anda etkilenirse olay tamamdır

• Ruh ikizim nerde

0|1
    0|0
  • Ben şahsen bana benzeyen ben gibi olanlardan hoşlanmam

0|1
    0|0
    • 3ay

uyum biraz birbirimize benzemek değil birbirimizi tamamlamak gibi birşey ya

• doğru karar verebilmek olgunluk gerektirir çünkü, hiç sıkıntı çekmemiş biri macera arıyor tabi ki ruh eşini ve ait olduğu insanla olmuyor sonra da "neden kırdım onu, unutmayacagım" zirvalari

0|1
    0|0
  • Biz bulduk

0|1
    0|0
  • Bulmak da yetmiyor ki şartlar el vermiyor bu sefer de. Doğru insan, doğru zamanda, doğru yerde karşına çıkarsa ruhikizin oluyor

0|1
    0|0
    • 3ay

tabi şartlarda önemli ama karşına cıkmasıda önemli

• bulup da kaybetmek daha zor bence.

0|1
    0|0
    • 3ay

en iyi bilenlerdenim...

• 3ay

birde başsına gitmesi olayı falanda var yani varda var hepsini yaşadık çok şükür geçti o günlerde geçiyor yani zaman her türlü geçiyor da işte

• 3ay

gecen tek sey zaman maalesefki

• Valla genel de ruh öküzü denk geliyo bize.

0|1
    0|0
  • ruh ikizimi bulsam direk evlenirim

0|1
    0|0
  • bir anam benim ki ruh harbiden galiba bir yurlu deng gelemedik ne diyim hayirlisi olsun gulum :D

0|1
    0|0
  • Hiçbirşey diyemiyorum benim de ruh ikizim daha gelmedi ormanlık alanda kaybolmuş

0|1
    0|0
  • Ruh ikizimizi bulsak onunlada anlaşmazlıklar yaşarız kesin...

0|1
    0|0
  • Bence çok yakınımızdadır da farketmiyoruz

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

Yükleniyor...