Şunu çevirebilecek olan var mı acil?

Oh, really... Your country needs to get its shit together and admit its history towards it Easter neighbors like the Kurds and Armenians. You also need to return to being secular because Erdogan is looking rather dictatorial. Let's hope Turkey doesn't drift towrd being an Islamic theocracy. Bunu çevirebilecek olan var mı acil?

0|1
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• ah evet. senin ülken b*k yiyor. ve kabul et tarihiniz ermeni ve kürtlere yaptıklarınızla dolu. erdoğan ise diktatörlüğe koşuyor. umarım türkiye islami dikta rejimine girmez.

0|0
    0|0
    • 3ay

Peki "Araştırabilirsin. Bu güne kadar Kürt ve Türk kardeş olarak yaşadı. bir kaç çapulcu yüzünden ülkemizi bölecek değiliz.' çevirebilir misin? 😁

• 3ay

at lütfen

• 3ay

www.girlsaskguys.com/.../q2089835-what-are-you-thinking-about-turkey yine hakaret eden varsa söylersen çok güzel olur benim ingilizcem bazı yerlerde yetersiz kaldı..

Kızlar Ne Diyor 1

• Senin ülken gecmiste yaptigi boklari Paskalyalilar gibi Ermenilere ve Kurtlere itiraf etmeli. Sizin laiklige donmeye ihtiyaciniz var cunku Erdogan dikdatör gorunuyor. Türkiye bir Islam teokrasisine kaymaz umarim

0|0
    0|0
    • 3ay

Peki "Araştırabilirsin. Bu güne kadar Kürt ve Türk kardeş olarak yaşadı. bir kaç çapulcu yüzünden ülkemizi bölecek değiliz.' çevirebilir misin? 😊

• 3ay

Ben olay yerini gordum az once. Bosver onlari. Mesela orda biri Türkiye'deki yakisikli erkekleri paylasmis. Biri de yazmis ki "Irkcisiniz, neden hic zenci yok neden hep beyaz var?" Yani bu sozun cehaletine anca gulunur 😄

• 3ay

Üye olup sen görüş paylaştın di mi ben engellediğimden daha görüş paylaşamıyorum o görüşe 😂

Yükleniyor...