Arkadaşımla kavga ettik moralim çok bozuk teselli edecek olan varmı?

😢😕 moralim cok bozuk arkadasım sandığım kişi bana çok değişik davranıyo ya bıktım bu durumdan kimseye arkadaş diyemeyecekmiyim? Siz olsanız nasıl moralinizi düzeltirsinizzz
Uyucaktım ama uykumuda kaçırdı :'(((

0|1
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• bundada senin için bir hayır vardır fazla önemseme bence

1|0
    0|0
    • 3ay

Kime arkadaş desem bana haketmediğim gibi davranıyo kaç yıldır neyin hayrı bu anlamadım valla.

• 3ay

Yoo hiçbişe yapmıyorum anca düzgün arkadaş olmaya çalışıyorum kalp kırmamak için naziklikten ölüyorum bazen. Ama karşımdakiler şizofren gibi bişe yapmadığım halde kötü davranıyolar yinede bunu gözden geçircem saol

• 3ay

seni anlıyorum ama malesef iyilik günümüz dünyasında boyle karşılık görüyo bende senin gibi iyi olan iyi olmaya çalışan biriyim karşılığınıda seninki gibi aldığım çok oldu bunun çözümü biraz daha düşünerek iyilik yapmak oldu benim için

En İyi Kız Görüşü

• Hiç bir konuyu uykuma değişmem

2|0
    0|0
    • 3ay

Gereksizin bir gereksiz tavrı yüzünden uyku falan kalmadı müzik dinleyerek sabaha kadar ağlamak istiyom

• 3ay

O zaman anne Ablan varsa ablanla en iyi arkadaş ol. Kıskanıyor olabilir seni

Erkekler Ne Diyor 12

• Arkadaşımı engellerdim konuşmazdım ve moralim düzelirdi

1|0
    0|0
    • 3ay

Bana çocukmusun falan der öyle yapsaydım.

• 3ay

Aynı mekandayız sürekli yüz yüze bakıyoruz hiç bişe değişmez

• 3ay

İş yeri mi

• Isı gücü bırakıp senle uğraşalım öyle mi pardon ama sen ne bksun

0|0
    0|0
  • Geçer korkma

0|0
    0|0
    • 3ay

Öf geçmiyo sadece nefretim artıyo böyle insanlara.

• Demekki arkadaşınız sizi sevmiyorum ya da sizden sıkıldı bıraksın nefret etsin diye yapiyordur

1|0
    0|0
  • Uzun zamandir bir arkadaşınsa olur boyle seyler ama tanisali 1 2 ay olduysa yol ver

1|0
    0|0
    • 3ay

7 ay falan oldu. Başlarda iyiydik bencil olduğunu bile bile devam ettirdim sonlara doğru iyice gerçek yüzünü göstermeye başladı. Napıyım başka konuştuğum biri yok yalnız kalmıyım diye bunun derdini tasasını çekiyom

• 3ay

Neden bana boyle davraniyosun diye sordunmu hic? bir olay yuzunden psikolojisi bozulmustur sana yansitiyor olabilir.

• 3ay

Sormayı düşüncem saol

• Olur böyle şeyler ya, üzülme sen.

0|0
    0|0
  • arkadaş derken erkek mi kız mı
    erkekse ne yapıyor sana sulanıyor mu?
    normaldir erkeklerin büyük bir kısmı kendilerine en yakın gördükleri kızlardan etkilenirler ve sevgili olmayı düşünürler

0|0
    0|0
    • 3ay

Soruyu okumadan gelmişin

• sana ihtiyacım var gel bana olur mu

0|0
    0|0
  • Cok yakın arkadassa üzülürdüm ben de

0|0
    0|0
  • Müzik aç dinle film izle dondurma cikolata falan hazırla keyfin yerine gelir.

0|0
    0|0
  • Komedi filmi izle kankana durumu anlat ya da tanıdığın birine dok içini boşalırsın

0|0
    0|0
  • http://i.hizliresim.com/aXomg4.jpg
    bir teselli ararsan bak o zaman resmimeeee yeyiyeyiyam

0|0
    0|0
    • 3ay

Seni tanıyorum

• 3ay

Boşu boşuna 12 tane bildirim geldi özelden konuşsanız olmazmıydı.

• 3ay

konuşma bitti bu son bildirim

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...