Sizce niye böyle oldum?

Arkadaşlar lütfen beni yadırgamayın. Ben müslümanım ama dinden iyice uzaklaştım. Namaz kılmayı Kuran okumayı dua etmeyi bıraktım. Hatta 2 aydır gusül abdestide almıyorum onuda bıraktım. Eskiden kapanmayı çok isteyen bir insandım ama sonra kapanmaya karşı olan bir insan haline geldim. Kapalı insanları hep yadırgamaya başladım. Sürekli dinimizi sorgulama başladım. Bu duruma gelmemin sebebi ise hayata ve hiçbirşeye dair inancımın kalmaması, dualarımın karşılığını bulamamam. Bu durumdan nasıl kurtulurum? Benim durumum gibi olan var mı?

0|1
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Korkma korkma sakın ol bu durumu her Müslüman yaşar bunu kızamık gibi bir çocuk hastalığı olarak dusun bu tip hastalıkları ömründe birkez yazarsin bir kere ağlatırsan bağışıklık kazanır ve bir daha yapamazsın imamını tazeledi ve inancını pekiştirme bunun yolu basit kuranda geçenlerin Türkçesini oku ve dusun doğruya otomatikman ulaşacaksın mesela kuranda bir ayette hazreti musayi kovalarken boğularak ölen ve ölüm korkusuyla secde eden firavundan bahseder biz ibret olsun diye cesedini diri tuttuk die ve biliyor musun firavunun cesedi secdeye varmış şekilde gerçektende bozulmamış olarak bulundu ve şimdi yurt dışında bir müzede sen hele imamını pekiştirme gerisi kolay

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• ( İNANDIMIZ GİBİ YASAMAZSAK YASADIMIZ GİBİ İNANMAYA BASLARIZ ) sendeki yasadın gibi inanmaktan ibaret ve sorugulama yapıyorsun sorgulaman güzel birsey dini sorgulamaktan korkma merak etme dinden cıkmazsın cahil ile etme sohbet sorgulamaya karsıdır

1|1
    0|0
  • Son yıllarda islam o kadar yozlaştırıldı ki neredeyse bünyesinden yeni bir din ortaya çıkacak. Tv de ki hacı hocanın hiçbirine kulak asma. bu dini iyi anlamak ve yaşamak istiyorsan kuranı arapça değil türkçe mealiyle okuyup bitirmelisin. bir ara bende bu konuda afallar gibi olmuştum ama kendi araştırmalarımla bunu aştım. tabi dört dörtlük bir müslüman değilim ama en azından artık inancım sağlam. ayrıca kendisini hiç tasvip etmesemde Harun yahyanın yaratılış belgesellerini izlemeni öneririm.

1|0
    0|0
  • bir aralar aynı durumdaydım. Dr. Zakir Naik Youtubeden izle. Sonra kendime geldim

1|0
    0|0
  • valla ben dualarımın karşılığını bulmakla beraber çok ilginç olaylar yaşadım
    dünya kıyametede uğrasa inancım bir daha sıfır olacağını sanmam

0|0
    0|0
  • Olur böyle gelgitler. sıkma canını

0|0
    0|0
  • Oldu olacak ver bir kere tam olsun

0|0
    0|0
    • 3ay

Lütfen yadırgamayın yazdım başında

Kızlar Ne Diyor 0