Annem ayaklarına masaj istiyor sürekli :/ ?

Annem sürekli ayaklarına masaj yapmamı istiyor. Onu nasıl vazgeçirebilirim?

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• Eyvah! Çok alındım bir anne olarak! Anneler çocuklarının kakalarını temizlerken akıllarından geçen son şey bile olamaz bu. Bir gün evladıma "ayaklarımı ovar mısın?" diyeyim de, o da bana "vazgeç anne" desin :( Düşününce bile kalbim kırıldı :(

1|0
    0|0
    • 3ay

İyi de ayaklara dokunmayı sevmiyorum.

• 3ay

Hiç kimsenin kakaya dokunmayı sevdiğini de sanma, ama evlat diyoruz yapıyoruz!

En İyi Erkek Görüşü

• Babam 80 yaşında çocukluğumdan beri ayaklarına masaj yaparım ölene kadar da yaparım sende kırma anneni

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Cennet analarin ayakları altındadır onu da unutma ama kardeşim yazık bilse böyle düşündüğünü nasıl üzülür yıllarca emek vermiş o kadın bir ayaklarına masaj yapmak mi zor geliyo, bence bir daha düşün derim.

0|0
    0|0
    • 3ay

Ayaklara dokunmayı sevmiyorum.

• 3ay

Bu sıradan bir kişi değil ki ama. O kadın seni ne sancilarla doğurdu canı yazdığı halde gözünü açtığında seni görmek istedi altını temizlerken tiksinmedi yapsan nolcak. Bir insan cenneti nasıl sevmez hem bak kardeşim Anne diyosun.

• 3ay

Oldu olacak yüzümü annemin ayaklarının altına süreyim!

• Anne bu istese ayaklarının altını bile öpeceksin

0|0
    0|0
  • Yap sen de ne olacak

0|0
    0|0
    • 3ay

Ayaklara dokunmayı sevmiyorum.

• 3ay

Ozman sevmiyorum yapmak istemiyorum de baska sevdigi bir seyi yaparak ikna et. Bir cicek alsan bir sey yapsan sonra istemedigini soylersen bir daha istemez

• Makineler var onlar hem yikiyor hem masaj yapiyor

0|0
    0|0
  • O seni dokuz ay karnında taşırken öyle demiyordu ama :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Annen ayakkarı kirliyken sanmıyorum senden masaj yapmanı istesin, öyle düşün...

0|0
    0|0
  • Anne candır ne isterse yap kardeşim hakkını hiç bir zaman ödeyemez sin

0|0
    0|0
    • 3ay

İyi de ayak yani. Kokar, kirlidir vs.

• 3ay

Kokmaz kardeş kokmaz onların ayaklarının altına Allahu Teala cenneti vaad etmiş 😉

• Vazgeçme yap 😌

0|0
    0|0
  • Yapsan nolcak hanzzo

0|0
    0|0
Yükleniyor...