Sürekli eskiden rezil olduğum anılarım aklıma geliyor :( ?

Kızların önünde rezil olduğum anılar aklıma geliyor bir kere ayağım takıldı düştüm elimdeki çay düştü bikere telefon düşürdüm güldülerdi. Daha ne rezillikler var anlatsam uzar gider. aklıma gelip duruyorlar napıyım :(

0|0
6|7

En İyi Kız Görüşü

• Ben dustugumde hic takmiyorum. Napiyim, oleyim mi? Dustum iste. Gulen insanlara hic aldiadigim icin bunu rezillik de saymiyorum. Rezillik baska turlu olur. Yavsarsan falan rezil olursun. Bunlar rezillik degil

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kuzenim bir bisiklet almıştı. Onunla kızların önünden geçerken hava atayım dedim. Bizim komşu kızı kapının önünde arkadaşıyla oturuyodu. Aklım sıra arka freni sıkıp kaydırıcam. Ulan kumun üzerinde mi yapılır o hareket. E haliyle yerle bir olmam uzun sürmedi :(

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Ya ahah benimde gelir arada güler geçerim yapcak bi'şey yok 😄

0|0
    0|0
  • Bende az rezil olmadim abshssioeidjw

0|0
    0|0
  • Kıyamam ya

0|0
    0|0
  • Loserrrr...

0|0
    0|0
  • Bunların rezillik değilde dikkatsizlik olduğunu düşünebilirsin mesela

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Ohoo ben anlatsam kendiminkileri ağlarsın 😂 Ama gevezeliğe vurunca herkes gibi sen de komik anılar olarak hatırlıyosun onları, takma kafana

0|0
    0|0
  • Gelecek günlerin sana ne çok güzellikler getireceğini hayal et.

0|0
    0|0
  • Boşver takmas

0|0
    0|0
  • bana da rezil olduğum anılar geliyor da gülüyor geçiyprum usta sen de öyle yap :D

0|0
    0|0
  • Buna mı takıldın kardeşim boşver geçmiş geçmişte kalmıştır 😊

0|0
    0|0
  • kötü anılar hafızada daha fazla kalır ve hatırlanır nedeni ise bir daha tekrar etme diye

0|0
    0|0
Yükleniyor...