Lūtfen yargılamadan cevap verin?

Kapanıp sonradan açılmak gūnah evet ama ya hazır degilsen bianda karar verdiysen insan özeniyor ne biliyim 22 yasındayım evlenince kapanıyor cogu kisi bendemi oyle yapsam ayrıca bu durum iki defa oldu araftayım sanki kapandım mutsuzum ne yapacagımı bilmiyorum zaten sen ortuyu terketmiyormussun o seni terkediyor ne namaz ne kuran hicbisey yok :(

0|1
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• Kapanıp açılardan cehennemde 60yil yanarsin diyen mallara lnanma cehennemin yanış tarifesi yoktur onu Allah bilir ne var ki bu tip konular da çocuk oyuncağı değildir iyice düşün net kararını ver

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• İlk başta kapalı birinin sonradan açılmasını hoş karşılamadığımı belirteyim ama yine saygı duyuyorum herkesin kendi kararı. Bir de ne namaz ne Kuran yok diyerek açılmak yerine kendini dini açıdan geliştirmeni tavsiye ederim bunu Allah rızası için yaptığını ve ahirette sevabını alacağını düşünürsen bu seni motive eder belki. Ben de ilk kapandığım da ailem istiyo diye kapanmıştım hatta açılsam mı diye düşünmüştüm ama ahireti düşünerek motive ettim kendimi daha sonra da kur'an kursuna gittim çok şükür bikaç ay sonra da tamamen alıştım 😊

0|0
    0|0
    • 3ay

Sende de bu vesveseler cok oluyormuydu bende kursa gittim yine aynıyım :(

• 3ay

Arkadaş ortamının da çok önemi var ben kur'an kursuna gittiğim ilk dönemlerde bikaç arkadaşım açıktı pek dindar birileri değildiler onlar baya etkiliyodu beni. Ama sonra kurstan bikaç arkadaşım oldu iyice samimi olduk vesveseler de bitti.

Erkekler Ne Diyor 10

• Özenmekten ziyade ne zaman Allah ın emri oldugu için kapanmak istediginde kapan zaten öte türlü hem kendinize hemde örtüye zarar veriyorsunuz !

0|0
    0|0
  • içinden ne geciyosa onu yap kapanmak acilmak olan degil iman kalpte beyndedir bn ne acık kadın gordum ibaded zamaninda kapanan bunu hep yanliş algiliyor bizim insanlarimiz Aslnda başı kapalı kadinlar cogu zaman daha pislik oluyor

0|0
    0|0
  • sallama soru sallama çay gibidir.
    Herkes sallama cevap verir soran ciddi sanır.

0|0
    0|0
  • Kapanmak da kapanıp açılmak da fazlasıyla saçma ve salakça şeyler bence

0|0
    0|0
    • 3ay

Neden peki

• 3ay

Ya boş işler bunlar neyse sen bilirsin anlattıklarımı anlayacak seviyede olduğunu düşünmüyorum

• 3ay

Ne alaka solermisinn?

• Acilacaksan acil. Senden başka kimseyi ilgilendirmez

0|0
    0|0
  • kimisi de şerefsizliğini örtmek için kapanır

0|0
    0|0
  • Daha cok ailenle danismani öneriyorum hanim efendi :)

0|0
    0|0
  • cesaret✊

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 4

• Ne istiyosan onu yap. Başkalarına takılma

0|0
    0|0
  • senin hayatın kimse kimsenin yerine cehennemde yanmayacak.

0|0
    0|0
  • Bende bir kere denedim sonra braktm, ama sonra oyle bişey olduku kapanmamak elde dildi mucize gibi. Kapandm ve 6 yildir brakmadim ve brakmican. Zorla olmyor kalpten istemen lazim

0|0
    0|0
  • Bu allahla senin aranda olan bişey. Tabi kapandıktan sonra açılmak günah ama bu işin günahını da hesaba katmalısın. Mutlu olmuyorsan ve içinden gelmiyorsa açıl tabi, pişman olmayacaksan.

0|0
    0|0
Yükleniyor...