Bir kızın başına gelebilcek en kötü şeyi yaşadım. Ne yapacağım bilmiyorum ne olur yardım edin?

Merhaba. Ben 18 yaşında bir kızım. Bundan tam 8 ay önce eski sevgilim tarafından tecavüze uğradım. Üstelik arkadaşıyla birlikte yaptılar bu iğrenç şeyi. O gün ne hissettiysem ne yasadiysam dün gibi aklımda. aklımda günden beri icimde tutuyorum bunu aileme hic bisey soyleyemedim. Çünkü ailem biraz sıkıntılı daha önce babamın amca oğlunun kızı tecavüze uğradığı için kızı öldürdüler. Sırf bekaretini kaybetti diye. Yaoani da oldurduler Bundan korktuğum için hiç bişey diyemedim. Bilen iki kişi var bir sevdiğim kişi bide en yakın kız arkadaşım. Bugün snapchat hesabıma bir video geldi habersizce açtım baktım ve o güne ait görüntülerdi sok oldumne yapacağımı bilemedim hala ağlıyorum bu olay beni intihara surukluyo. Sevdiğim kişi de gitti kendini iğrenç aşağılık kirli ve güçsüz hissediyorum. Hayatıma son vermeme resmen ramak kaldı ama gunahindan korkuyorum. Ne yapacağımı bilmiyorum nolur yardım edin.

Güncellemeler:
3ay yok mu daha fikri olan? 😢

0|2
14|13

En İyi Erkek Görüşü

• Durumu bayan olan bir psikologla görüş. İl ve ilinizde olan psikoloğun kliniğinin numarasının, hattının öbür ucunda sekreteri varsa durumu ona anlatıp psikolog hanıma da anlatın ki sizden para istemesin. Duygusuz olan bendeniz bile acıdım size ki tam da bu nedenle reddedilmeyeceğinizden eminim.

Başınıza gelenin intikamını almak için 3 ayınızdan daha fazlası var; paranız olduğunda yıllar sonra parasızlığı, anne babanın öldürme örfünü (göreneğini, töresini) ve depresyonu, psikologlara gitmeyi, akli melekeleri kaçırmayı bahane ederek, gerçekliklerini söyleyerek yıllar boyu uzatabilirsiniz şikayet talebinde bulunma hakkınız olan 3 aylık süreyi. O intikam gününe değin ise elinizde bulundurmanız gereken şey ise darp/tecavüz raporu, bunu ailenizden dolayı yapamayabilirsiniz ama videoyu kaydedip saklamak olabilir.

Ne dersem hafifler bu duygusal acı bilmiyorum da yine de geçmiş olsun diyeceğim.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Korkma bunu sen istemedim öncelikle hiç çekinmeden bir polis yoluyla o şerefsiz eski sevgilini yakalattır yandaşlarıda yakalanacaktır bu sayede. Bunun gibiler cezalarını çekmezse daha çok kızın başı böyle yanar. Ailenden çekinme annen ya da baban herhangi biriyle mutlaka paylaş. Sen korktukça üstüne gelen çok olur. Güçlü kal.

0|0
    0|0
    • 3ay

Ailemin düşüncesi şu ki bir kızın isteyerek veya istemeyerek hiç önemli değil nasıl olduğu evlenmeden bekareti giderse öldürülür. Tore gibi birşey bu akrabamizi da öldürdüler bu şekilde

Erkekler Ne Diyor 12

• boyle haysiyet yoksuni igrenc namussuz uçkur duskunu imansiz karakter siz insanlar oldugu icin kendimden utaniyorum hemen git polise anlat videoyuda kanit olarak gister beni aileme bırakma yin gerekirse siginma evine alsinlar seni ama nolursun bu yaratıkların elini kolunu sallayarak gezmesine izin verme rica ediyorum yasadiklarinin acisini kimse bilemsz ancak inancini umudunu kaybetme sana caniji Allah verdi Allah alir imtihan dunyasi sakın inançsızlık edip kendine kiyma ugruna savas gerekirse savasirken ol ama korkma korkak olduğun için gitme bu hayattan gister onlara zalimin ne hale geldiğini benim Dayim emniyet amiri konusur elinden geleni yapmasını solerim senin için gerekirse ben korurum seni bu lanet klasi yaratiklardan psikolojik yardim al bunları unutmayacaksin ancak yardim eliyle dsha az hatırlarsın kendini sev lütfen

0|0
    0|0
    • 3ay

Hiç tanımadığim insanlar bana bunlari söylerken ailemin bu zihniyette olmasi.. utaniyorum

• 3ay

utanma utanma yasa hayatin degerini bil böyle intihari sakin dusunme hayat yasayinca güzel onlar elbet cezakarini alacaklar ama git polise gerekirse ben yonlendireyim yeterki bu piskkkler daha fazla yaptıkları yanina kar kalmasın kutfen korkma hicbirseyden hickimse korkutmasin amacin için savas nolur

• 3ay

tanidigim avukatta var hangj sehirdesin sen yonlendireyim korkma hkcbiseyden sen resitsin artik ailen karisamaz ve sen sikayette bulundun diye ailen sana bisey yaparsa o senin ailen değildir aile demek korumak kollamak en kotu gununde yaninda olmaktır

• Aptal mısınız? Bunu neden saklar insan? Kalkıp gideceksin polise. Ailenden korkma. Böyle bir durumda bile ailenden korkuyorsan o aileyi aileden sayma zaten. Anlayamıyorum sizleri ben.

1|0
    0|0
    • 3ay

Anlatmış, daha önce yaşanan benzer olayda ölümle sonuçlanmış. Nasıl anlatmasını bekliyorsun?

• 3ay

@laratoprak @sinirlibiber eğer sadece dayak yiyecek aşağılanacak veyaazar isitecek olsaydim hic düşünmeden anlatabilirim. Ama isinucunda olmek var

• bu durumu bimer yani baş bakanlık ihbar hattına yaz çocukların adını soyadını biliyorsan telefonların adreslerini videoyu yollayan hesabı ver. sana sadece hallettik diye dönüş yapılır ne ailen nede çevren asla haberdar olmaz çünkü haberleri olursa öldürülürüm de ve onlar senin adına önlem alsınlar.

0|0
    0|0
  • Onları ihbar et, öyle şeref yoksunları toplumda dolaşmasın, hapse girsin, yaptıklarını çeksinler, onlar sıkıntı çeksin sen niye intihar ediyorsun, senin dumunda olanlara devlet de ve bazı kurumlar da yardım ediyor onlardan birine sığın..

0|0
    0|0
    • 3ay

Bunları yaparsam babamın kulağına gidicek ve bekaret giderse isteyerek veya istemeyerek ne şekilde olursa olsun affetmiyolar

• 3ay

Devlete sığın seni korurlar inş.
      Yoksa sağılığına psikolojine yazık, her günü ızdırap olacak.

• 3ay

Aynen yaaa vallahi bu nedir. Yazik gunah

• Once allahin sonra turk polisinin merhameti senin uzerine olsun. Bacim git hemen bir polise durumu anlat anlasilan bu serefsizler bu isi santaja dahi goturup seni zorla taciz etmenin devamligini saglayabilir. Bu nedenle ailevi durumunu da polise anlatirsan gizlilikle o itlere suc ustu yaptirabilirsin. Ailenin ruhu bile duymaz. Polisler bu islerde cok titiz.

0|0
    0|0
  • Çok kötü bir durum bellik bu adiliği yapıp birde videoya kaydetmişler.. bence madem ölmeyi bile göze almışsın ailenle konuş durumu anlat yarın videoların bir tandıık vasıtasıyla ailene ulaşırsa çok daha vahim şeyler olur bence

0|0
    0|0
  • Burda yazar fantazilerini yaşanmış bir olay gibi okuyucuya aktararak kendini rahatlatma temasını işlemiştir.. Yer mi lan Anadolu çocuğu sen git kumda falan oyna arkadaşıyla tecavüz etmişler de bilmem ney de pehhh

1|0
    0|0
    • 3ay

Böyle bir ülkede yaşıyorsun insanlar öz annesine bile tecavüz ediyor ve sen benim durumunu mu yadirgiyorsun? Allah biliyo yukarda aylardır ben ne çekiyorum şöyle olayda bari bok atmayın be dalga geçin diye mi anlattım

• 3ay

o zaman burada dert yanacagina git polise ya da yardım alabileceğin bir yere burda kimse sana yardım edemez

• bir bitmedi sizin su tecavuz fantaziniz. Goren ulkenin yarisi tecavuze ugramis der

1|0
    2|0
    • 3ay

Ciddi bir durumda nasıl böyle konuşabiliyorsun? Sırf sizin gibiler yüzünden bu ülkedeki kızların %30u tecavuze uğrayan kızlar zaten. Böyle bir ülkede bunu neden tuhaf görüyorsun?

• 3ay

Ulan o halde beni bırakıp gittiler bir daha ne yüzlerini gordum ne konuştum ne öldürmesi

• 3ay

Yaa birak bu isleri fatmagulun sucu. ne. dizisimi ceviriyoz burda ergen misin nesin

• bu gerçek yaşanmış mı yoksa hayal ürünümü

0|0
    0|0
  • Ayakta kal , kafani eğme

0|0
    0|0
  • Yalnız kalırsan yabancı erkekle böyle olur hz muhammed 3. Kişi şeytandır diye boşa dememiş yalnız kalınca

0|0
    0|0
  • Gerçekten zor bir durum ama herseye rağmen yaşamak güzel. Yapacağın en doğru şey psikologa gitmek

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Güzelim benim sana bunu yapanlar utansın senin suçun günahın yok ki... O şerefs*zleri git polise şikayet et. Öncesinde kapsamlı bir araştırma yap aileye bilgi veriliyor mu vesaire... En önemlisiyse bunu kimseyle paylaşma. Bazı düşmanlar dost gibi görünürler doğru hamle için. Gel bana anlat ya da bir başkasına. Ama kimliğini emin olmadığın kimseye deşifre etme. Sevdiğin erkek arkadaşın neden gitti?

0|0
    0|0
    • 3ay

Ilk zamanlar cok destek oldu sagolsun hep yanimdaydi ama dun gece saçma sapan biseyi bahane ederek gitti. Ilk ona anlatmıştım o biliyodu zaten en kötü gunumde yanımda olan birinin su zamanda gitmesidaha cok canımı yakıyor

• 3ay

Sen aciz değilsin!

• 3ay

Ona göre oyleyim ki demekki gitti

• Sana hnagi adresle geldinise direk krakola git senin suanki söyledik lerin ciddi bir ifade.. Sandaj tehtit cinsel saldiri ve infaz yore cinayeti bunlar cok ciddi iddalar krakola git once sikayet et sonra tehtit unsurunu göster adli yardim brosu sana avukat otomatik olarak veriyo ve ailenden. Koruyo kadin siginma evine karstan taa ist bula ailesinden. Kacirmak icin kadin siginma evine sevk ettiler yaoma ve biyun egme

0|0
    0|0
  • Polise muhtemelen gitmeyeceksin çünkü ailenin ogrenmesinden korkuyorsun. Eger 18 yaşından kucuksen ailene haber verilebilir resit olmadığın için. Eger 18 yasindan buyuksen sakin korkma direk git polise ikisinide ihbar et görüntüleri sakin silme onları delil olarak kullan. İkiside en aşağı 10 sene yatar icerde. Sende onlar icerden çıkana kadar evlenirsin hayatını kurarsin. Ama öncelikle sakin olmaya çalış sakın yanlış bisey yapma

0|0
    0|0
  • Reşitsin hemen savcılığa git burda anlattığın gibi anlat şikayet et. Kuzeninin basına geleni de anlat. Hatta önce psikiyatra git rapor al o sana yardımcı olur. Devletten ailene karşı koruma bile talep edebilirsin

0|0
    0|0
  • Polise gitmen gerek

0|0
    0|0
  • hic mi yok güvenebilecegin biri ailende

0|0
    0|0
    • 3ay

Hayır hepsi aynı kafalar affetmezler asla

• 3ay

OKuyormusun calisiyormusun? eger okuyorsan diplomayi aldiktan sonra gercegi itiraf et hic birsey yapamazlar sana o Zaman affetmezlerse sende cekip gidersin yakin arkadasinda kalirsin Temiz bir isin oldumuda kendi hayatina düzen verirsin ayri eve gecersin ben olsam öyle yapardim.

• Bekaret ailen için bu kadar önemliyse ameliyatla eski haline döndürebilirsin kimsenin haberi olmaz. Güvendiğin bir büyüğünden yardımcı olmasını iste psikiyatriye de gitsen iyi olacak. Çok geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • Polise git ailenin haberinin olmamasını iste

0|0
    0|0
  • Hayatta herkrsin basina her sey gelebilir. Guclu cesur kendine guvenli ol. Inceldigi yerden kopar her sey. Bana biri aynisini yapsaydi yasatmazdim yapanlari

0|0
    0|0
  • hemen yarın psikoloğa git

0|0
    0|0
    • 3ay

Aileme söylerlerse

• 3ay

resit oldugun icin söylemesini istemezsen söylemez
      ama ailenin bilmesi cok iyi olur bunu psikiyatristinin söylemesi senin söylemenden daha iyidir
      cünkü bu herifin ceza alması gerek
      o görüntüleri bir yerde paylasırsa ceza yer zaten öncelikle ondan korkma
      psikiyatristin polise de haber verecek yakalanacak bu
      böyle tehdit ederek seni kullanabilir ayrıca en yakın arkadasım biliyo demissin kimseye bahsetme kimse yakın arkadas değil

• Polise git durumu bu şekilde anlat. Dosyaya gizlilik koyarlarsa kimse duymuyor herhalde. Ailen bile

0|0
    0|0
  • Polise git kızım senin suçun günahın yok

0|0
    0|0
  • Polis

0|0
    0|0
Yükleniyor...