Pendikte hayat nasil gecer?

Bn boyle bir yer gormedim yemin ederim İdtanbul bura dersem agzim gozum yamulur burasi bir koy resmen pendik carsiya gidiyorsun insanlar gayet elit hos ama yukari cikmaya basladikca once kiyafetleri sonra sac tipleri sonra sesi sonra bakislari degisiyor yok boyle bisey en son ulastigim nokta apaci ve o. c. hd pliler oluyor yapacak ne var burada 😥😥 lutfen nasil vakit gecer?

0|2
4|22

En İyi Erkek Görüşü

• Allah yardımcın olsun güzellik. Sana yardimci olmak isterdim ama istanbulu bilmiyorum :( Ben ancak Ankara ve civarı için yardımcı olabilirim. Ankarayi da sen benden daha iyi biliyorsun :) Ama çok sıkılirsan dostlarını ara sohbet et. Bilmem ne demek istediğimi tam olarak anlatabildim mi :)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Full alışveriş yap pendiği çok seven bir insandım ama ilk kez hdp lafıyla pendiği yan yana duydum kafamda soru işaretleri?

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 21

• En yakın ulaşım araci ile kendini ya kartala ya da en iyisi kadıköy é at 😁

1|0
    0|0
  • yani öyle bir yerde vakit biraz sıkıntılı geçeceği aşikar. Medeniyet gelene kadar sabretmen gerekiyor :)

0|0
    0|0
    • Sanmiyoruum heryer torbaci ve kollu bacakli dovemeli yirtik pantolonu kicindan dusen abaza erkeklerle dolu 😥

• :/ o zaman tek bir çaren kalıyor dikkatli olmaktan başka çaren yok. Umarım doğru bir yere taşınırsınız.

• :) umarimm

• :) pendık sahil guzeldır aslında. ama yukarısı dedgın yerler aydınlı ya da kkurtköy civarları ıse oralar zaten pendık dışı yerler varoş bölgelerdır. dolayısıyla enteresan modeller görmek mumkun. bende mesala kartaldayım ancak kartala hıc takılmam. bence kendıne bır bısıklet edın sahilden Caddebostan oralarda cok nezıh yerler var. hatta bızım bısıklet gurubumuz var her meslekten arkadaşımız var herkese kapımız acık ;)

0|0
    0|0
  • Ben pendikte büyüdüm benim zamanımdada böyledi...

1|0
    0|0
  • Çok izbe bir yer orası ya merkeze de uzak

0|0
    0|0
  • Tüh, şanssızlık... Sahilde gezin en fazla.. Garanti olsun. Bir de göz dağı var; Oray'a gidebilirsiniz

0|0
    0|0
  • alismayi dene

0|0
    0|0
  • Ne işin var senin bizim burda?

0|0
    0|0
  • böyle ak partilimi olur mk

0|0
    0|0
  • Sen nerede yaşoyorsun

0|0
    0|0
  • sen neresindesin ki

0|0
    0|0
  • pendik te vakit geçmez tatlım eminönüne gitmen lazım :D ya da en azından kadıköye git :D

0|0
    0|0
  • Pendik güzeldir ama yerliysen yeni tasindiysan alışman lazım ben 20 senedir Pendikteyim

0|0
    0|0
  • Arasıra arkadaslarınla bulussmayı denesen dıorum :)

0|0
    0|0
  • Pendikin neresi bahsettigin yer taşlıbayır felan mı?

0|0
    0|0
  • Kaynarcada mısın😂

0|0
    0|0

5 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...