Tesettürlüler düğünde falan makyaj yapıyor mu?

Tesettürlüler düğünde falan makyaj yapıyor mu? Merak ettim de :/

• Yapmaz.
    15% (7)25% (2)16% (9)Oy Ver
  • Yapar.
    85% (41)75% (6)84% (47)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

1|0
13|0

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 12

• isteyen yapar isteyen yapmaz ama işin doğrusu dikkat çekmemek gerekiyor ve bunun düğünle bir istisnası yok. Bayanlar arasındaysa olabiliyor diye biliyorum ama karma ortamlarda uygun görülmüyor

0|0
    0|0
  • Ben makyaja karşıyım. Düğünümde o gelin topuzundan yaptırmicam hayatta. Büyük konuşuyorum evet ama yaptırmam. Rimel sürmem eyelineer falan heç gerek duymuyorum. Kirpiklerimi kaldıramıyorım la. Gerek bile yok sevdiğim adam doğal seviyor zaten beni. Hadi bazı kızlarımız yapar da o gece yok topuzdaki tokaları çıkar yok gelinliği çıkarmaya çalış yüzün kolların sim içinde dayanamam ben :) birde sabah bir kalkıyosun makyajın her tarafına bulaşmış halde 😂

0|0
    0|0
  • Kimisi yapar kimisi yapmaz. Kimseye karışılmıyor. Ama giyim, makyaj kombini tesettür olmuyor. Nefis kapalılığı deniyor o duruma :)

0|0
    0|0
  • Ya makyaj normalde yapıyorum evet ama kime göre makyaj anlayışı oturup ben parıltılı şeyler suruyorum soluk ve canlı olmayan renkleri seviyorum kat kat fondoten pudra surmuyorum mesela. 😊

0|0
    0|0
  • yapmaz

0|0
    0|0
  • Disarda ve akrabalarimda abartip simli bile yapan da var hic yapmayan da. Hic yapmayanlardanim yapilmasini dogru bulmuyorum.

0|0
    0|0
  • Kapaliysa yapar, tesettürluyse yapmaz

0|0
    0|0
  • yapar

0|0
    0|0
  • Yapıyor

0|0
    0|0
  • Yapıyorlar ama düğün harici de yapıyolar zaten. Ben genelde makyaj yapmam. Çok çok nadir bir fondöten kullanıyorum

0|0
    0|0
  • Kendi düğününde yapıyorlar n

Şahaen ben tesettürlüyüm makyaj sevmiyorum. Daha çok dikkat çekiyor. Ama tesettürün amacı dikkat çekmemek.

0|1
    0|0
  • Yüzde 90 yapar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...