3bin tlniz olsa ne alırsınız?

Elimde 3bin tl var ve bu paraya birşey almak istiyorum siz ne alırdiniz

0|0
18|18

En İyi Kız Görüşü

• ilk önce gider bir pasta gömerim. sonra da bankaya koyarım. her zaman ilk harcamam pasta icindir. gerisi hesapta dursun. yavas yavas harcariz

0|1
    0|0
    • 3ay

Canin her pasta çektiğinde bir miktar para çekip pasta yersin para oyle gider gibi geliyor bana

• 3ay

bir frambuazli yaptı yiyelim o zaman

• 3ay

frambuazlı sevmem ama yaparız be

Kızlar Ne Diyor 17

Erkekler Ne Diyor 18

• 1000 dolar yap turuncu hesaba yatir.. gencsiniz paraya ihtiyaciniz cok olacak olani harcamak kolaydir

0|1
    0|0
  • 3000 tl ye dur bakıyım düşüneyim tanesi 15 kuruştan 10000 adet karacabey su alırım 1500 kaldı geriye tanesi 5 kuruştan kendi ambalaj ımı bastırırım buda 500 tl kaldı geriye 1.000 şimdi 1.000 yi 200 tl side benzin parası olsun dağıtım için kaldı 800 neyse 10000 adeti tanesi 35 kuruştan tatil yerlerindeki marketlere satarım hep orada farklı markalar olur zaten 3500 tl eder ambalajlama işini akrabalarla yaptık bu arada oradan para harcamaya gerek yok şimdi elimizde 4500 tl var giderim 7 koyun 1 koç alırım oradan giderim devlet desteğine başvururum 15.000 tl gelir 10 koyun daha alırım üstüne kalan parayla arpa buğday falan 17 koyun 1 koç oldu 1 sene arpa buğdaylar yeter hoop öbürkü sene ne oldu 34 koyun oldu koyunların yarısını tekrar satarım yine arpa alıp devlete borcumun ilk taksitini öderim eğer 5 yıl sonra ödemeliyse giderim 4-5 koyun daha alırım vb vb katlayarak gider böyle bu :D :D

0|0
    0|0
    • 3ay

Beynini yıka dostum

• 3ay

tamam :D :D ticaretsel yönden düşündüm 3000 tl'm olsa uzun zamandır istediğim bir şey vardır illaki onu alırım veya giderim takım elbise falan alırım ama telefon falan asla almam ihtiyacım varsa laptop alırım almak istediğim bir şey yoksa bir köşeye koyarım çünkü illaki almak istediğim bir şeyim olacak

• Bir şey almam katlarım

0|1
    0|0
  • Para bende olsa borçlarımı öderim :)

0|0
    0|0
  • Biraz komik durcak ama saksafon :D

0|1
    0|0
  • Bisiklet

0|0
    0|0
  • 500 TL'yi katılacağım açık arttırmalar-mezatlar için ayırırım.
    2,500 TL'yi ise katılacağım eğitimler-kurslar var onlara kullanırım. :)

0|0
    0|0
  • Miktar biraz yüksek olsa araba al derdimde en mantıklı yatırım şuanda millet çayır cayır araba arıyor.

0|0
    0|0
  • Neye yeter ki?

0|0
    0|0
  • hiç tanımadığım güzel bir kızla bir haftalık tatile çıkarım

0|0
    0|0
  • altın küvet

0|0
    0|0
  • Bölerek harcarim. Ihtiyaçtan lükse doğru. Üç bin tl den lükse pek bir sey kalmaz ama.

0|0
    0|0
  • kıyafet alırım yerim içerim

0|0
    0|0
  • Öğrenciye burs verir şahsen ben ogrenciyim verim mi hesap numarami :D

0|0
    0|0
  • Güzel ve özel bebek odası ve oyuncaklar alırım o parayla

0|0
    0|0
  • pc toplarım