Siz olsanız ne yapardınız?

Geçenlerde pencereden masa örtüsü çırpıyordum aşağıda da 2 komşum varmış üzerlerine geldi biraz ne oluyo ya filan dediler. Ben orda mıydınız görmedim kusura bakmayın dedim. Ekmek kırıntısı olduğunu da belirttim örtüde hani rahatsız olmasın diye pis bişey sanmasınlar diye. Neyse bir tanesi çok abartmadı da diğeri gözlerini filan belertti. Selam veriyorum almıyor o günden beri. Sanki bilerek yaptık tanımam etmem. Normalde de hep kontrol ederim bişey ya da biri var mı diye o günde olacağı vardı ya işte bakmadım. Canım sıkılıyor gördükçe 😒

Güncellemeler:
3ay Arkadaşlar 1. Katta oturuyorum altımda daire ya da rahatsız olcak kimse yok bu yüzden bana camlarımın önüne su bile dökebilirsin diyorlar yıkamak için. Bilmeden konuşmayalım. Bizde biliyoruz apartman kurallarını.. Ki ben komşum üzülmesin diye kaç kere yukarıdan daha yeni sildiğim camıma çamurlu su dökülmesine rağmen sustum. Komşuluk birazda kalp kırmamaktır !

0|1
8|12

En İyi Erkek Görüşü

• Pencereden bir şey silkelemek şehir hayatında asla olmaması gereken davranışlardan biri. Ekmek kırıntısı dışında bir şey yok diye bir özür de olamaz , kimse kendi penceresinin önünden üstteki her kimse yiyecek artıklarını görmek ve temizlemek zorunda değil.

Aman bir şey olmaz diyen de bir günlüğüne alt katta otursun , yukarıda ki aynı hareketleri yapsın , kendisi de penceresi önünden garip yiyecek artıklarını toplasın.

Bunun bir de halı kilim yastık çırpma versiyonu var asıl o evlere şenlik. Kendi ayak tozunu pisliğini umarsızca alt kat ya da başka katların üstüne silkelemeye temizlik adı verenler var.

1|0
    0|0
    • 3ay

1. Katta olduğum herkes bana müsamaha gösteriyordu zaten altta daire filan yok

• 3ay

Özür diledim yine dilerim. Onlar öyle davrandığı için bile kırılan insanım. Alttan aldıkça kendilerini beğenmiş tavırla selamımı almamaları üzüyor. Af diledik sanki hakaret etmiş pişkinlik yapmışım gibi kafalarını çeviriyorlar yeni evliyim yeni taşınmışım kırılıyorum. Doğru bişey de yaptım demiyorum ki hiç. Ama boynumu eğerek de yanlarından geçmek rencide ediyor beni 😒

• 3ay

O kaza anındaki özrün o sinir atmosferinde önemi yok. Son kez , sen al paketini eline kapısına git ve konuyu önemsediğini ifade et. Yine işe yaramazsa yapacak bir şey yok.

Erkekler Ne Diyor 11

• benim başima da gelmisti
    bir gun balkonda sigara iciyordum sigaramin külü aşagidaki komşunun balkonun na düşmüş gelmiş bana bıdı bıdı yapiyor.
    cahil işte nerden bilsin komşu komşunun külüne muhtaç olduğunu

0|0
    0|0
  • selam verme olsun bitsin. insanların içinde büyüttükleri orantısız saçma egolarla mı uğraşıcaksın? keyfine bak.

0|0
    0|1
  • hatalısın tamam verdigi tepkiyi devam ettirmesi yanlıs ama bir daha balkonsan silkeleme rula yap çöp kovasına silkele benimde en gıcık aldıgım şeydir bu

0|1
    0|0
  • birşey yapmam

0|0
    0|0
  • Gecen aynı boku bir komsu yaptı arabayı yıkadım parlattım sildim güzelce bir baktım örtü silkeliyor hep arabanın üstüne ekmek kırıntısı geldi bastım küfürü ogun bugundur konusmuyoruz bizde

0|1
    0|0
  • Salla ya takma.

0|0
    0|0
  • Ben olsam kafama takmazdim

0|0
    0|1
  • Olur böyle şeyler fazla büyütmemek lazım istersen git bir kusura bakma de

0|0
    0|1
  • Salla

0|0
    0|1
  • bosver oralı olma derim

0|0
    0|1
  • Belertti :)))))

Kıyamam, boşverin.

0|0
    0|0
    • 3ay

Evet ya kafasını kaldırıp gözlerini belerterek baktı sanki kovayla su döktük

Kızlar Ne Diyor 8

• Bizimkiler olsa vururdu bizi :D zaten apartman hayatinda bir sey silkelemek yasak bizde mutfaga silkeleyip elektrik süpürgesi ile süpürüyoz

0|1
    0|0
  • Önemsiz bulurdum

0|0
    0|1
  • Üzülme ya bosver o kadar abartilicak bir sey yok ortada

0|0
    0|0
  • Oooo sizinkiler yine iyi tepki vermişler biz komşularla bundan dolayı kavga ettik😂

0|1
    0|0
  • Özür dile, istemeyerk oldu dedi, biter gider

0|1
    0|0
  • ben balkonun içine çırpıp süpürüyorum

0|0
    0|0
  • Alttan alırdım oda abartmış yani -,-

0|0
    0|0
  • Bir tabak tatlı yap götür verirken kusura bakma komşum o gün için filan de komşuyuz şurda düşman değiliz filan de

0|1
    0|0
Yükleniyor...