Soru detayda yazılı, sizce?

Kasımda asker oluyorum inşallah. Kısa uzun ne çıkacak ne edecek ekimin son haftası belli olacak. Şu sıralar doğu bölgeler yine sıkıntılı biliyorsunuz. Sizce askerliğim o bölgelere çıkarsa aileme gerçeği söylemeli miyim yoksa akılları kalmasın diye başka bir yer mi demeliyim?

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Gerçeği söylemek her zaman daha iyidir hem seni ziyarete gelmek isterlerse ne yapacaksın? Zaten daha belli de olmamış umarım o taraflara çıkmaz

0|0
    0|0
    • 3ay

İşin bir de ziyaret etme durumu var evet yalan yalanı doğuracak gibi sürekli

• 3ay

Sen hiç girme yalan söyleme işine 😊

En İyi Erkek Görüşü

• devrem ben söyleyeceğim normal, hiç aklıma gelmedi böyle bişey ha doğu ha batı ulkenın durumunu da hiç gözönünde bulundurmuyorum, sadece kendi planlarıma göre tecili bozdurdum

0|0
    0|0
    • 3ay

Ben de kendi planlarıma göre bozdurdum, üni. yeni bitti, iş için askerliğin bitmesi şart, evlilik için iş şart. O yüzden gitmem gerekiyor. Hakkımızda hayırlısı olsun. Ülkenin durumu zaten meydanda bu saatten sonra her yer için tehlike çanı çalıyor ama, bakalım

• 3ay

benim de evlilik için sart :), aynen hayırlısı olsun kardesim inşallah düzelir

• 3ay

Sağolasın devrem :)

Kızlar Ne Diyor 2

• Eninde şu öğrenirler ama

0|0
    0|0
  • Bence söylemelisin. Allah göstermesin birşey olsa ailen daha çok üzülür.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• ülke de Doğu batı diye bir ayrım yok evden çıkarken ben çıkıyorum demek gibi birşey ölüm ecelden geleceği için fark edecek birşey yok sen genede soyle bilinsin ama sunuda ilet inananlar inandıkları için ölümden korkmamalidir

0|1
    0|0
    • 3ay

Ölümden korkmuyorum, kendi başıma gelecek hiç bişeyden korkmuyorum. Tek korkum bişey olursa arkamda kalacaklar, tek düşündüğüm şey bu. Benim çocukluğumdan beri hayalim bu üniformayı kamuflajı giymek

• 3ay

arkandakileri düşünmemek elde değil ama Allaha emanet edeceksin

• Baska bir yer soyle cunku hergun merak etmek olum

0|0
    0|0
Yükleniyor...