Ortaöğretimde şansım nedir?

Arkadaşlar ben bu sene üniversiteye basliycam ve Anadolu lisesi mezunuyum ortaöğretim kpss sine de giricem ama memurluktan atanmak zor diyorlar boşuna uğraşma çok kişi giriyor falan diyorlar bu kadar az bir ihtimal mi düz memur olmak

0|1
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• insanlar çok bilmişlik ediyor. Sen şansını denersin az ihtimal ya da çok ihtimal bu seninle alakalı bir durum.

1|0
    0|0
    • 3ay

Aslında ortaöğretim kolaymış ama 90 puandan falan bahsediyorlar bir de meslek lisesi olmayınca tereddütte kaldım

• 3ay

Siz girin 90 puan 70 puan 50 puan her ne ise sistem karar versin :) Milletin söylediği ile değil sizin kendi düşünceleriniz ile hareket ediniz. Senin hayatında ki hataları millet telafi etmez.

• 3ay

Öyle haklisiniz

Erkekler Ne Diyor 5

• Temizlik

0|0
    0|0
  • gir denemekten zarar gelmez

0|0
    0|0
  • Düz memur derken

0|0
    0|0
  • Torpilin varsa cok kolay ama yoksa enaz 90 alman lazim garanti atanman için

0|0
    0|0
  • Aaaaaai Aiiiiiiiiiii eşşek

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bir arkadaşım 75 aldı ve atandı..

0|0
    0|0
    • 3ay

Nereye atandı

• 3ay

meslek lisesinden mezun değilsen pek şansın yok diye düşünüyorum çünkü şuanda sadece bilişim elektrik gibi bölümlerden ortaöğretim mezunlarını alıyorlar

• Evet fullemen lazım

0|0
    0|0
  • Yo alakası yok benim arkadaşım 75 gibi bir puanla adliyeye girdi maaşı da güzel. Yine bir arkadaşım 80le girdi bir memurluga ben lisans mezunuyum zamanında keşke girseydim diye pişman oluyorum lisans kpss daha zor

0|0
    0|0
    • 3ay

Adliyeye girmek için mülakat başka bir kaç şey daha varmış sanırım ama tam bilmiyorum 80 ile girin arkadaşın nerde çalışıyor

• 3ay

O erkek silah fabrikasına girdi ama bal bir işi var. 5 parmakla mi on parmakla mi ne öyle bir kurs var halk eğitimde falan oluyor 3 4 aylık bişe onun sertifikasını alıyorsun adliye için de tamamdir

• 3ay

Yaaa iyimis sen ne mezunuyum ve arkadaşların da üniversite okurken aynı zamanda calıştılar mi

Yükleniyor...