Sizin görüşleriniz neler?

Ben kapalıyım ama açılmak istiyorum daha önce kapanıp açılmıştım kimligi bile degiştirdim kapalı olarak ama içimde bir mutsuzluk var açık kişileri gordukçe ozeniyorum :( Ailemin ve cevremdekilerin tepkilerinden de korkuyorum kendi istegimle kapandım ama ne yapıcam bilmiyorum :(

0|1
11|3

En İyi Erkek Görüşü

• Açıl ya, kapalı olunca ne oluyor sanki

0|0
    1|0

En İyi Kız Görüşü

• Acilacaksan 2 kez neden kapandin. Bu kadar buyuk bir sevaptan bu kadar buyuk bir gunahla donmek sana gore mi? Karakterine giydiriyorsan acil ama 1. Kez olsa anlarim 2. Kez nedir ya Allah herseyin hesabini soracak unutma hepimiz ozeniyoruz onemli olan iradeli bir insan olmak

0|0
    0|0
    • 3ay

Kalbten kapanmasan açılmassın zaten demekki kalbinin güzelliği yetmemiş bu kadar güzel bir şeyi üstlenmeye ben, kalbten kapanmama ragmen kotu seyler yasadigimda acilmak istedim ama yapmadim icim elvermedi o örtüyü atmaya. Tesettür herşeyi daha guzel kılıyor. İçin huzurlu kalbin temiz diğer kızlardan farkın erkeklerin sana el sürememesi bakmaması helal bir eş için bütün erkeklere güzelliğini kapaman o kadar güzeldir ki. Hersey yerle birken bile kendini iyi hissettirir.

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 10

• Ben kapalı değilim ama kapalı insanlara sonsuz saygım var. Bence sen ne yaptığını pek bilmiyorsun arafta kalmış gibisin. Kapanıp açılmak günah diye biliyorum ama böyle mutlu değilsen kesinlikle çevrendekilerin ne düşündğünü umursama. Bu Yaradanla senin aranda olan bir şey.

0|0
    0|0
    • 3ay

Ben isteyerek kapandım ama hazır degilim daha sanırım cok denedim kapalı kaliyim diye ama olmuyor gūnah evet ama bu sekilde isteksizce kapalı olmak bence eziyet olucak :(

• 3ay

Kendimi zorluyorum surekli açılma diye ama olmuyor aslında millet ne der diye dusunmuyorum ama Allah eminim once kalplere bakıcak bunu keyfimden yapmıyorum biseyler tam olmadı ve kapanmak benim için erken bence

• 3ay

sen bilirsin arkadaşım, her şeyi gönlünce yap :)

• şeytan vesvese veriyor sen dayan zamanla kaybolur bu istek

1|0
    0|0
  • öbür dünyada Rabbine ne diyeceksin ona göre karar ver.

1|0
    0|0
  • Çocuk oyuncağı mı bu bir açıl bir kapan? Akşam sabah çiçeği misin

0|0
    0|0
    • 3ay

Yargılamak cok kolay degilmi :/

• 3ay

Fikrimi söyledim. Karar değiştirmek de çok kolay olsa gerek. Gönlünden geçeni yap ama kararın kesin olsun.

• 3ay

Ben zaten kapanmak istemesem kapanmazdım ama mutlu degilim seytanıda nefsimede mucadelemi verdim olmuyor :(

• Diren ve dua et

1|0
    0|0
  • İyice düşün derim açılıp kazanacaksın bir anlamı kalmaz.

0|0
    0|0
  • Bence kapalı kal bak ne güzel kapanmışsın asıl sen ozenilecek iş yapıyorsun

0|0
    0|0
  • insanları boş ver de Allah ne der?

0|0
    0|0
  • Bir kere zaten kapanıp açılmıssın. Kendini biliyorsun demek ki niye tekrar kapaniyorsun? Bende kapanıp açıldım. Hala tekrar kapanma isteği geliyor ama tekrar açılabilecegimi bildiğim için en uygun zamanı bekliyorum mesela evlendikten sonra kapanmayı dusunuyorum. O yüzden rger ki açılacaksan hem seni tanıyanlar seni fazlaca eleştirirler hem sen huzursuz olursun. İyi dusun. Kapalı olmanın guzelliklerine odaklan ve açılma bence

0|0
    0|0
  • Belli ki senin icinde yok kapanmak, baskalari icin degil Allah icin kapanmalisin. Bence Şu an açıl kendini hazir hissettiginde kapanirsin

0|0
    0|0
    • 3ay

Ya kendi istegimle kapandım ama olmuyor işte mutsuzum Allah ne der diye dusunuyorum ama ne yapıcagımıda bilemiyorum

Yükleniyor...