Babam yüzünden yillardir tüm erkeklerden nefret ediyorum?

Beni annemi ablami abimi bırakıp kendinden 15 yaş küçük kızla evlendi. Annem bizi büyütmek için çok sıkıntılar çekti. Ben 8 yaşındaydım çok ayrıntılı hatırlamıyorum zaten hatirlamamak için evde konuşulmaz. Ama benim ruhunda derin izler bıraktı. Annemin üzüntüsünü yakından gozlemledim yıllarca. Bu yüzden hiç kimseye özellikle erkeklere güvenemiyorum. Nasıl kurtulabilirim bundan?

Güncellemeler:
3ay Tavsiye verecek var mı?

0|1
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Bu sanırım genel bir sorun oluyor babasıs büyüyen kız cocuklarına cunku aynı senin gibi bir kişi tanıdım aslında kendisi sevgilim olurdu babasu 4 yasındayken vefat etmıstı her dedıgın seyı oda yasamıstı zor buyudu babasına cok kızdı cunku yanlız oldugu ıcın neyse bana aynı senın gıbı erkeklere güvenmeyen bir kişiliği vardı ama herseyden önemlisi zamandır yanı 3 yıllık iliskımde 6 ay sadece bana güvenmesını sagladım dıyebılırım herseyın zamanla ılgısı var ve tabıkı karsındakı ınsanın sana nasıl hissettirdiği sen bana bundan zarar gelmez dediğin an hersey düzelmeye baslar yani burda nasa düsün bişe yok seni isteyen erkeğin yapması gereken seyler var sana sahıp cıkar sana babandan görmedıgın seylerı yapar ve sen onu en sevdıgının yerıne koyarısn ya da kalbındekı kocaman sevgıye ac yere koyarsın ve emınım seven kısıler bu guven sorunu asar ve kucuk bır sey her erkege guvenmez zaten özel insanlar ılk anda gösterırkendıne ^^ aceke etme bence yanlıs bıse dedıysem özurdılerım

0|0
    0|0
    • 3ay

Güzel bir kalbin var inş kaybetmesine tesekkurler

• 3ay

şu an cok daha güzel olabilirdi ama kaybettıklerımız bizi sekıllendırıyor ^^

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• İnce eleyip sık dokuyarak doğru kişi bulduğunda ama sakın intikam almaya falan kalkma allah'ım hayırlı insanlarla karşılaştırsın cümlemizi inşaallah

0|0
    0|0
  • nefret et salla

0|0
    0|0
  • Erkek sevgili değilde arkadaşın olsun. Onunla vakit geçirerek haklı olduğun erkeklere oöan önyargın gider

0|0
    0|0
  • Seni gerçekten sevip anlayan biri olursa atlatirsin

0|0
    0|0
  • Güvenmek bir ihtşyac bu sekilde yasayamazsın güvenmeyi degil sevmeyi dene bnce :)

0|0
    0|0
  • 1. Tavsiye psikolog 2. Tavsiye bir erkeklerde olan bisey degil.. biraz çaba sarfetmen lazim

0|0
    0|0
  • Baban tam bir gavatmış

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Psikolog a gidip destek almalısın başka türlü zor

0|0
    0|0
  • Psikoloğa gidip yardım alabilirsin

0|0
    0|0