Korkunc seyler kuruyorum. Fazlami supheciyim?

Insanlara guvenmiyorum. Guvenmiyorum derken bana cok kotu zarar verceklermis gibi geliyo. Sevgilim bile. Simdiye kadar kimse farkinda olmadi. Cunku insanlarin yaninda cok rahatim (oyle gozukuyorum) ve kolay cevre edinebiliyorum, sosyalim seviliyorum vs. Ama sanirim bu korkulari atamassam hayattan hicbi tad alamicam. En basitinden bir ornek vereyim. Arkadaslarla disarda toplanip oturuyoruz. Biri icecegime ilac atacakmis gibi hissediyorum. Sevgilimdede ayni sekilde. Simdiye kadar sevgilimin hicbi yanlisini gormedim. 2 yildir taniyorum. Ama sanki bana durup dururken cok buyuk zararlar vercekmis gibi geliyo. Dedim ya durup dururken. Kucukkende surekli biri beni kacircak saniyodum. Hepsi annemin yuzunden. Ailemden kimse guven vermiyo. Surekli basima kotu seyler gelcekmis gibi davrandilar. Sevgilimle arkadaslarimla istedigim hicbiseyi yasayamiyorum. Sizce ben bunu hakediyomuyum? Simdi guvenmiyosan kimseyle arkadas veya sevgili olma diyebilirsiniz. Ama sanirim bu endise sadece bende var. Cevremdekiler oyle degil ve baslarina cok kotu seylerde gelmedi. Ben bu dusuncelerimden cok rahatsizim. Boyle yasanirmi?

0|1
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Hayattan korkma ya da insanlardan ama temkinli ve dikkatli olmak her zaman için iyidir :)

0|0
    0|0
    • 3ay

Ne yapim yani?

• 3ay

paranoyak davraniyorsun ortada işlediğin ağir bir kusur yoksa suçluluk duygusu yok ise neden bir insan sevdiğinden böyle birşey beklesin ki :) :D

• 3ay

Mantikli bir aciklamamda yok yani durup dururken kurdum. Herkes rahatsa ben neden olamiyorum. Evde korkularimla tikilip kalim mi?

• Bende kimseye güvenemiyorum artık

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...