Size borcu olanlardan kolayca isteyebiliyor musunuz?

Ben bana borcu olan yakin arkadaslarim olsun isteyemiyorum. Istemem de. Zaten 8 Tl cik borcu var. Enistem de 20 tl aldi vermedi istememe ragmen. Ogrenciyim malum. Ama cok zor benim icin istemek. Siz de kolaylikla isteyebiliyor musunuz, zorlaniyor musunuz benim gibi

0|1
6|22

En İyi Erkek Görüşü

• Istemeye zorlandigim icin vermemeye zorluyorum kendimi daha kolay oluyor

1|0
    0|0
    • 3ay

Devam👍

• 3ay

Ben kimsenin 10 kurus bile hakinin bana gecmesini istemem hakkim kalirsa kalir enistende ayip etmis versin 20 lirani

• 3ay

Ewt aynen. Vermiyo namussuz. gulup geciyoBida memur olursam para isteme nah veririm dedim😀😁

En İyi Kız Görüşü

• Şakayla karışık ver lan borcunu lazım bana da yattın paranın üstüne de gül. Kırılmaz merak etme. Kırılacak adam parasını öder.

0|0
    0|0
    • 3ay

Cok yaptim oyle. Ne parasi dedi.20 milyar borcum var diyo onu katyo bunu. katiyo. sinirlendim benj memur mu sandin ben ogrenciyim para mi basiyom dedim. Yok yine. tık yok. Guluyo geciyo laftan da anlamiyo. 5 ay gecti😒😒

• 3ay

Aynen haklisn. Bidaha vermem. Yuzunde dedim. Ben memur olunca para isteme nah veririm dedim😄

• 3ay

Ahaha iyi demişsin insanın canı sıkılıyor gerçekten söz konusu şey borç ödünç verme vs olunca

Erkekler Ne Diyor 21

• birazcik para kaybetmiş ama tecrübe kazanmişsin bir daha isterse yok diyebileceksin :)

1|0
    0|0
  • istemem ama getirmezse bir daga beş kuruş alamaz..

1|0
    0|0
  • İsterim, acımam.

1|0
    0|0
  • Yok isteyemem öyle çok param kaldı :D

1|0
    0|0
  • Kimseye para verirken borç olarak vermediğim için sorun yok. Veriyosan unutacaksın abi. Unutmayacaksan, içinde yara olacaksa hiç verme.

1|0
    0|0
  • Benim içinde zor oluyor ama istemeyince başka türlü davranıyorlar. İstemezsen uysal koyun gibi görüyorlar

1|0
    0|0
  • İsteyemem. İstemem de. 15 bin civarı alacağım var ama istemiyorum. Borç verdiklerim benden rahat. Ben istemekten utanıyorum ama onlar borçları yokmuş gibi yüzsüz davranmaktan utanmiyolar. 😡🔫🔫

1|0
    0|0
    • 3ay

15 .000😱 olum 15 tl degil.15 bin. Git iste hatta savciliga ver. Bu ne lan boyle utanmazlar verme bidaha kimseye 💩yesinler

• 3ay

Oda oluyo arada malesef😊

• 3ay

5-10 tl nin peşine düşmem zaten.

• hayır istiyorum ama mkdumun oğlu 5 aydır maaş alamıyormuş yalanını s2timin bebesi belediyede çalışıyor herşeyden önce işçi maaşı yatıyor bu yawuşak yalan söylüyor :D

1|0
    0|0
    • 3ay

Versen bir dert vermesen bir dert😄 en iyisi veripte kotu olacagina verme oyle kotu demisler ya oyle.😊

• 3ay

Vermezsin bidaha tecrube olmus😊

• 3ay

yalancının evi yanmış kimse inanmamış :D daha ne parası

• Genelde borç vermem kimseye. Nede borç alırım. Ama verdimmide söke söke alırım gününde saatinde. Kimsede hakkımı alacagımı bırakmam şikerim belasını valla

1|0
    0|0
    • 3ay

Vayy diyosun. Babam da senden bisey ogrense. Adam milyarlari kaptirdi hicbirine kilini kibirdatmiyo

• İstemem. Vermezse bir daha da borç vermem.

1|0
    0|0
  • Hayır istemem başımın gözümün sadakası olsun diyorum

0|0
    0|0
  • ya isticeksin ya da unutacaksın :)

1|0
    0|0
  • ben isterim zamnında vermemişsse

0|0
    0|0
  • Hiç yoksa 4000 5000 civarında isteyemediğim para vardır ben de isteyemiyorum onlar utanmıyor ben utanıyorum ;)))

0|0
    0|0
    • 3ay

Iste ya 4 5 tl degil 4 bin 5 bin. Istenmeyecek kadar az para degil. Istemelisin bnce

• 3ay

Bunda ayip yok. Ayip olan onun yaptigi. Borcunu ödememk ne demek. O utansin bence

• 3ay

Orası öyle de isteyemiyorum işte ;(

• en son müdürüm olacak lavuğa 400 tl vermiştim 4 ay sonra zorlaya zorlaya aldım :D ama 20 30 liranın peşine düşmezdim

0|0
    0|0
    • 3ay

Haklisin 400. tl buyuk para

• isteyemem

0|0
    0|0
  • enseye tokatsak isterim :D

0|0
    0|0
  • Hiç istemem

0|0
    0|0
  • İstemiyorum

0|0
    0|0
  • Biz ne paralar verdik te istemedik ama bunun ayıbı yok söyle bana para lazım versin

0|0
    0|0
  • Çok sevdiğim bir arkadaşım; "maaşımı yarın alacağım. Hemen göndereceğim" deyip 600 TL'lik vergi borcunu bana ödetti. Aradan 2 ay geçti. Hala arkadaşımdan ne ses var ne de soluk. Ben de arayıp istemedim.

0|0
    0|0
    • 3ay

Ya ne demek o ödememeye utanmiyo da. sen istemeye mi utaniyon kimseye birakma hakkini💩 yesin

• 3ay

Bekle ama iste birakma hakkini. Bugun adamin biri geldi babama saydi sayistirdi borcunu vermedigi icin. Bak millet nasil aliyo

• 3ay

Bu yılın sonuna kadar bekleyeceğim. Sonra isteyeceğim. Bundan sonra da kimseye borç vermem. En azından bir açıklama yapmalıydı.

Kızlar Ne Diyor 5

• Banada bir kizin 5 tl boecu vardi daha veedi bende istemedim

1|0
    0|0
    • 3ay

Kucuk para olunca isteyemiyo insan dimi😕

• 3ay

Buyuk para oluncada istemeye utanirim zaten onun gururu varsa getirir verir

• İsteyemem genelde anneme soylerim iste diye :)

0|0
    0|0
  • İstemiyorum. İsteyemem de zaten.

0|0
    0|0
  • istemem ben

1|0
    0|0
  • Ya borç değil de verdiğim kitaplar geri gelmiyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...