Erkeklere soruyorum sizin için önemli olan dış görünüş mü kilolu birini sevmek imkansız mı? Sonuna kadar okuyun lütfen?

Ben 18 yaşında 90 kiloyum. Daha önce defalarca diyetisyene ve akapunktura gitmeme rağmen zayıflayamıyorum rahatsızlığımdan dolayı. Eskiden hastalığımdan önce erkekler mesaj atar çıkma teklifi ederdi yaşım küçük diye kabul etmezdim ama son 3 yıldır hastalığımdan dolayı kilolarım artıyor ve hiçbir erkek bana mesaj atmıyor ve benim kalbimi kırıyor arkadaşlarım sevip sevilirken benim böyle durmam beni çok üzüyor. Erkeklere soruyorum sizin için önemli olan dış görünüş mü kilolu birini sevmek sizin için imkansız mı?

0|2
2|18

En İyi Erkek Görüşü

• bir hayatın var başkalarının düşünceleri için harcayamazsin bu hayatı bırak kim ne düşünürsen dusunsun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• yok için guzel olsun yeter (!)
    iç güzelliği sadece buz dolabinda olmasi gereken birşey ☺☺☺

0|0
    0|0
    • 3ay

zaten hassas bir soru sormuştum keşke dalgaya almasaydın

• Huyu huyuna, boyu boyuna olmalı.

0|0
    0|0
  • Dış görünüş olarak sadece yüze bakarım vücuda değil. Yüz derken de sadece ilgimi çekmesi yeterlidir.
    Yani kilosu umrumda olmaz yeterli seveyim

0|0
    0|0
  • Kilo sevgiye engel değildir. Herşey dış görünüşte değildir her insan güzel bir sevgilisi olmasını ister ama kilolu kızlarda güzel olabilir bu konuyu pek kafana takmamani tavsiye ederim sende sevilmeyi herkes gibi hakediyorsun hemde sonuna kadar hayatında sana mutluluklar dilerim :(

0|0
    0|0
  • Hiçbir zaman insanların dış görünüşü kilosu vs. İçin sevmekten vazgeçmeyin.
    Kilosu ne olursa olsun, bakımlı veya bakımsız yinede severim.

0|0
    0|0
    • 3ay

bunu yürekten mi diyorsun yoksa içimi rahatlatmak için mi?

• 3ay

İçini rahatlatmak için söylemiyorum genelleme yaparak söylüyorum, kendi düşüncelerim bunlar diğer arkadaşların ne düşündüğünü bilmiyorum.

• Kimi insan fiziğini tipini sever kimisi kalbini sever sana düşen seni dış görünüşünle değil kişiliğinle sevecek birini bulmak

0|0
    0|0
  • Ama genç insanlığın doğası bu sende dengin birine yönel, uzulmezsin bu sayede

1|0
    0|0
  • kilo benim için önemli değil seviyosam laf olsun diye demiyom sağlığın için kilo ver birine beyendirmek için değil

0|0
    0|0
    • 3ay

Guatr hastalığım var veremiyorum

• 3ay

he anladım benim sevgiliminde bir rahatsızlığı var biraz azbişey kilosu var benim için hiç önemli değil sağlıklı olsunda zayıf kilolu farketmez

• insanlar dış gorunuşe onem vermem desede yapılan arastırmaların yuzde 90 ı ınsanların dış gorunuse gore ilişkilerını kurduklarını açıkladı bilim adamları.. ama yüzde 10 luk kısım varya. az ve cok degerlıler nokta

0|0
    0|0
  • Kişisel cevap verim hertürlü kıza yani normal yaklaşıyorum , Ama kilo bana uymuyo ya :(

0|0
    0|0
  • sende kendine göre birisini bulabilirsin yalnızlığın tadını çıkar ozamana kadar

0|0
    0|0
  • sen kimseye aldırma iyi insan olma çabanı arttır Allah saba hak ettiğini verecektir,

0|0
    0|0
  • Sende benimle çık bende 90 kiloyum

0|0
    0|0
  • kilo önemli degil bu hayatta düzgun bir kisiligin olsun gerisini boş ver

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • imkansız

0|0
    0|0
  • bence kusura bakma ama kimse bir şişman kızla sevgili olmak istemez

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Çok yakınımda, sürejli görüştüpümğz bir çift var. Oğln çok zayıf kız da aksine 95kiloyum dese de ben daha fazla olduğunu düşünüyorum. Ama aşklarını görssen, imreniirsin. Dış görünüş bir yere kadar. Karakterin senin değerini belirler. Biraz aktif ve bakımlı olursan, kendinle barışık opup bunu çevrene yansıtırsan hayatın şunki durumundan çok başka olacaktır eminim 😉

0|0
    0|0
  • Kusura bakma da çoğu kişi şişman diye dalga geçiyo ya da sevmiyo kimse iki yüzlülük yapmasın şimdi

0|1
    0|0
Yükleniyor...