17 yasindaki bir genc kiz?

Merhaba arkadaslar, basliktan da anlasildigi uzere konu 17 yasindaki kiz kardesim. Kendisinin yaklasik 2 yildir ciktigi bir erkek arkadasi var, birbirlerini seviyorlar ve cokta duzgun bir cocuk. Kardesim benimle her seyini paylasir, dun gece bana sevgilisi ile bir seyler yasamayi dusundugunu soyledi (anladiniz siz) ve tabi ki korunarak olacagini da belirtti. Sizce ne soylemeliyim cok kararsiz kaldim? Dogru bir karar mi yanlis mi? Siz ablasi ya da abisi olsaniz ne soylerdiniz?

0|1
21|25

En İyi Erkek Görüşü

• 17 yaşındaki bir kız için sence sağlıklı bir karar mı bu.. o yaşta bazı şeyleri doğru tanımlayamayabilir.. içinde farklı bir duygu var ve bunu bu şekilde ispatlamaya gerek yok... kardeşine doğruyu ve kendisi için gelecekte sıkııntıya sokacak fevri kararlar alamaması konusundda ikaz et ve böyle bir ilşkiyi reddetmesini söyle.. her şey zamanında ve yerinde olmalı..

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Benim kardeşim böyle birşey yapmayı bana söylemeyi cesaret edemez. 17 yaşında daha çocuk be. Ağız burun dalarım ben

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• Şimdi, bana göre yanlış. Yaşı daha genç çünkü. 20 üzerinde olsa, normal karşılardım. Şunu diyeyim sana, sen karşı çıkarsan yine de yapar senin haberin olmadan. Yani durdurmak çok zor bence. Lâfını dinleyip, yapmazsa iyi olur ama zor. Yapmaması yönünde konuşma yapmanı öneririm.

0|0
    0|0
  • abisi olarak bana öyle bir şey söyleyecek :S ahshasha :D yanlış bir karar olduğunu ilet.

1|0
    0|0
  • sevmek demek birlikte olmak demek değildir ama günümüzde malesef evlenemiyorsunuz yapma desemde yapacaksınız ama bunun sonunda ayrılık olacak bunu kaldırabilirsen yap bir şey demiyorum zina allah için yapılmaz inancında yoksa takmıyorsan allah ı yap zevklidir ben yaptım ya da ben yapmadım ama çevrem söylüyor düşün taşın ama yaptıktan sonra ayrılık olacak emin olun de

0|0
    0|0
  • 1 yıl daha beklesinler. Zaten ayrılmazlarsa ve dışardan birbirleri için yaratılmış olarak görülüyorlarsa, bunlar sona erecek demektir; sorun olmayacaktır.

0|0
    0|0
  • Halka arzı gerçekleşsin

0|0
    0|0
  • Sana kucuk kardesin bunu soruyorsa ve sen ne tepki verecegini bilmiyorsan senin gibi ablanin.. Sahi bu tarz sorulardaki kardesler zaten siz oluyorsunuz. Ateşli ergenler.

0|0
    0|0
  • Yav kafasını gözünü patlat sen ne diyorsun?

1|0
    0|0
  • Tabiki olmaz böyle birşey.

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Ablayla kardeşin birbirinden farkı yok. Babalarına acıdım.

0|0
    0|0
  • Bu kişi sen olmayasın :D

1|1
    0|0
  • Güveniyolarsa birbirlerine dikkatli olsunlar cılkını çıkarmasınlar

0|0
    0|0
  • çok meraklıysa anal yapsın ya da oral normal yaptırma

0|0
    0|0
  • bu yazıyı kanıt olarak kullanıp gerekli yerlere şikayet eden olursa başınız belaya girer

0|0
    0|0
  • bir arkadaş diyosun 😀😀

1|0
    0|0
  • Ben olsam döverim

0|0
    0|0
  • aferim ona. şimdiden başlasın tabi öğrenmeye. nasılsa ilerde çok yiyecek...

0|0
    0|0
  • takarım pıçaa sjdjd şaka bir yana 17 yaşında olması bile suç bir kere

0|0
    0|0
  • Eskortluga bir adım sal gitsin onu zaten saaparlar

0|0
    0|0
  • Yanlış bir karar kendisi küçük

0|0
    0|0
  • Yanlış tabi ki. Sence doğru mu bu

0|0
    0|0
  • Bu dusuncesinden cocugun haberi var mi yoksa kardesin kendi kendine mi boyle dusunmeye badladi şayet varsa cocugun haberi sandiginiz kadar iyi birisi olmama İHTİMALİ ortaya cıkıyor ki, bence tamamen yanlış bir karar.

0|0
    0|0
  • o kadar doğru bir yere parmak basmışsınki korunacakmış sizinki ne kadar geniş mezhep yani merak ettimde

0|0
    0|0
  • ÇKıp çakıp atar onu söyle

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 20

• Saçmalama. Tabiki çok yanlış bir karar daha reşit bile değil çocuk daha. Vazgeçirmek icin elinden geleni yap lütfen. O bir kız çocuğu.

1|0
    0|0
    • 3ay

Lan bir yıl sonra senin şu an ki yaşında olacak. Sen kendini çocuk olarak görüyorüyorsan de get. Hayır görmüyorum diyorsan haklısın. Çocukluk ergenliğe girildikten sonra bitiyor biliyorsun? 16'dan sonra fikirler olgunlaşıyor. Ve "o bir kız çocuğu" yani erkek olsaydı bırak ne hali varsa görsün "erkektir yapar" mı? Umarım öyle düşünmüyorsundur.

• 3ay

@Kırıksiks 18ine kadar herkes çocuktur. Kız çocuğundan kastım bu yaşta iliskiye girerse kendine ve çevreye olan özgüveni kaybolabilir, erkek arkadaşı iliskiden sonra beklemediği gibi davranabilir. Gecen yıla kadar kendimi çocuk olarak görürdüm elbette çunku 18 degildim. Fikirleri olgunlaşabiliyor olabilir ama neticede bedenen ve ruhen hala çocuk. İnsanların fikirlerine saygı duy.

• Len mal kardesim sacmalama harave cok gunah sonra pisman olursun sacma sacma dusunme diyip bir guzel doverim 😂😇

0|0
    0|0
  • Bence o kafaya taktıysa yapar bir şekilde

0|0
    0|0
  • Ben kardeşime asla izin veremezdim sonuçta bu ilişkinin ilerisi için kesin bişey yok. Olduktan sonra pişmanda olabilirler o yüzden işler ciddi olup evlenene kadar olmaz bence ben hep böyle düşünürüm.

0|0
    0|0
  • Hayat senin sadece ilerde pisman olma iyi dusun derdim

0|0
    0|0
  • Reşit olmadan bunu yapmamasını, fikirlerinin değişebileceğini tatlı dille anlatmalısın.

1|0
    0|0
  • Bence yanlış evlenmeden önce doğru değil duygularına kapılmasın sevgilisiyle arasına biraz mesafe koysun dersleri falan çok olumsuz etkilenir

0|0
    0|0
  • Kızıp sinirlenme ya da burdakilerin dediği gibi iki tane patlatma yaşının küçük olduğunu pişman olabileceğini ayrıldıkları zaman psikolojisinin ağır bir şekilde bozulabileceğini söylemelisin bunları yapabilecek bir sürü zamanı olacak daha önünde ☺️

0|1
    0|0
  • Hayır yapmamasını söle ben nşe baby face im

0|0
    0|0
  • Bence olabilecekleri anlatıp onu özgür bırak ki sana olan bu fazla güveni sarsılmasın

0|0
    0|0
  • Bana böyle bişey dese çalarım. Net.

0|0
    0|0
  • Çok yanlış bir karar olur onun için yaşı küçük daha :(

0|0
    0|0
  • Hayır tabiki

0|0
    0|0
  • Gebertirdim sacmalamasin daha yasi kac

0|0
    0|0
  • Bu kadar saçma bir soru olamaz. Bacaklarını kır dışarı falan çıkamasın

0|0
    0|0
  • Yapmaması gerektigini söylerdim.

0|0
    0|0
  • döverdim

0|0
    0|0
  • Yaşından dolayı erken biraz daha beklemeli

0|0
    0|0
  • İzin vermezdim ablasiyim sonuçta hem yaşi da kuçük bir reşit olsun bakim sonra

0|0
    0|0
  • Yanlış bir karar olduğunu okadar ileri gitmemesi gerektiğini uygun bir dille anlatmaya çalış bende 17iydim benimde 2 senelik iliskim vardi Şu an cok pismanim

0|0
    0|0
Yükleniyor...