Kendimi nasıl düzeltebilirim?

çoğu kişi boş konuştuğumu ve salakça hareketler yaptığımı söylüyor ve benden uzaklaşıyor nasıl düzeltirim kendimi?

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Yanlış anlama ama bilgi eksikliğinden ya da yeterince çevrendekilerle iletişim kurmamandan kaynaklıyor olabilir. seni tanımadığım için böyle söylüyorum, kendini en iyi sen bilirsin

0|1
    0|0
    • 3ay

bilgi eksikliğinden kaynaklandığını pek sanmıyorum çünkü çoğu zaman bu kadar şeyi nasıl biliyorsun derler ve her konuda sohbet edebilirim neredeyse iletişimide çok iyi kurarım belkide fazla kuruyorum ondan soğuyorlar arkadaş edinme konusunda bir sıkıntı yaşamadım şimdiye kadar önüme gelenle muhabbet edebilirim ama ne biliyim okulda takılıyoruz mesela haftasonu arayıp gel bir gezelim diyen olmuyor anlamıyorum

• 3ay

İnsanları takma bilir bilmeden konuşurlar, bana da öyle diyorlar havalı felan

• 3ay

evet cidden bilip bilmeden konuşuyor çoğu bunu bende yapıyorum bazen ama benim çok karşılaştığım bir durum bir şey söylüyorum bambaşka şeye yoruyorlar halbuki gelip bana sorsalar hiç şey olmayacak 2-3 tane çok iyi arkadaşım var onların 2 si uzakta 1 iylede yeni tanıştık ama sanki 4-5 yıldır arkadaşmışız gibime geliyor

En İyi Erkek Görüşü

• Az konuşmaya özen göster ve bilgi öğrenmeye çalış. Olgun birileri ile sohbet etmeye çalış. Boş gezeceğine bir şeyler araştır mesela bunlar seni geliştirir. Dinine bağlı olursan ilim öğrenmeye çaba sarf edersin.

0|1
    0|0
    • 3ay

hangi din

• 3ay

bence önce özgürlüğün ne olduğunu tartışın bir tanım belirleyin ondan sonra bir daha tartışın

• 3ay

demelere gerek yok. kimseye de inanmam farketmedin mi? tanrıdan başka herşey görünüyor gözüme. 4 kere hacca gitmiş bir hacı bakkalın zor durumdaki ailenin veresiyesini kesmesini gördüm mesela

Kızlar Ne Diyor 2

• İnsanlardan uzaklaşıp kendini derslere ver bence

0|1
    0|0
  • Az konuş öz konuş

0|1
    0|0
    • 3ay

işte buna nasıl alıştırıcam kendimi bilemiyorum

Erkekler Ne Diyor 2

• kkıtp oku

0|1
    0|0
    • 3ay

okuyorum zaten özellikle felsefi kitapları

• hangi Konuda Mesela Örnekler Var

0|1
    0|0
    • 3ay

aklıma gelen her şeyi söyleyebilirim ve kendimi durduramıyorum mesela espri kabiliyetimde yok en başarılı olduğum espri soğuk espri

• 3ay

Bu Kitapta Adam Eğlenceli Anlatmış

• 3ay

tamamdır bakarım sağol

Yükleniyor...