Erkekler neden geç olgunlaşıyor?

Çocuk gibi davranan erkeklerden hoşlanmıyorum, en son arkadaşımın tanıştırdığı biriyle onun ısrarı üzerine konuşmayı kabul ettim ama baktım konu hep aynı yerlerde dönüyor, olgunluk sıfır, çocukça muhabbetler.. Neden böyle erkekler? Ben bu yaşımda yaşıtım erkeklerden daha olgun olduğumu düşünüyorum. Hatta benden yaşça büyük olanlardan bile.. Sonra da vay efendim neden bu kadar seçicisin, ne yapayım? :/

1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Olgunlaşmak biraz ucu açık bir kelime neye göre olgunlaşmak? çünkü bu durum biraz karakteristik özelliklede alakalı. Ağır başlı olmak ayrı, atik girişken konuşkan olmak ayrı. Bazı insanlarla her derdini paylaşabilirken dinleyebilirken bazılarıda enerjisi ile derdini unutturmaya çalışır tabi bu durumda bazen rahatsız edici olabilir. "benim derdim var senin yaptıklarına bak" gibi dediğim gibi olgunluk biraz değişken bir şey gibi geliyor kişiden kişiye farklılık gösterebiliyor :)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 38

• Bende çocukça davranan kızlardan şikayetçiyim işte. Çok erken olgunlaştım ve bu yüzden hep kendimden büyük kızlarla konuşuyorum. Bende senin gibi bir durumdan şikayetçiyim yani.

1|0
    0|0
  • Önemli olan bakmak değil görmek, sen görmek istediğini görüyorsun. Burada ne delikanlular var olgun beyefendi kişilikler var

1|0
    0|0
  • 30dan sonra olgunlaşıyor erkekler

1|0
    0|0
  • Olgun olsa cok ciddi, eglenceli olsa cok cocuksu puff. Begenmiyosaniz yol verin deval edin abi milyonlarca sap var illaki bulursun istedigini neden dert ediyosun? :D

1|0
    0|0
  • Hayat şartları, karşılaşılan zorluklar, küçük yaşta verilen özgüven ve mücadele, hayatın gerçeklerine gözlerin erken açılması, hele ki ergenlik dönemlerinin çok farklı olması buna neden olur. Zaten bu nedenledir ki genellikle erkeklerin yaşça birkaç yaş daha büyük olması tavsiye edilir, bayanların bir kısmı bu nedenle mesela 18 yaşında iken 28-30 yaşındaki erkeklere hayranlıkla bakarlar. Diye düşünüyorum ama somut bir delilim yok tabiki

1|0
    0|0
  • Sanane :) istediğimiz gibi davraniriz :))

1|0
    0|0
  • Genetik knk

1|0
    0|0
  • benden olgun değilsin

1|0
    0|0
  • Çünkü derdimiz yok, tasamız yok.
    Annelerimiz; '' aman oğlum yorulmasın, aman oğlum üzülmesin, aman oğlum uğraşmasın '' diye arkamızdan koşuyorlar tüm gün.
    Babalarımız zaten '' kır oğlum, sevgilin olacak tabi oğlum, dök oğlum, pipini göster oğlum '' diyorlar.
    Ne diye olgunlaşalımki?
    Üniversite okurken bir gün annem aradığında bankada harcımı yatırmak için sıra bekliyordum önümde 300 kişi vardı. Annem sen evine git oğlum sıra bekleme ben burdan yatırırım dedi.

1|0
    0|0
  • Genellemen çok çocukça 😀, ben çocuk ruhluyum eğlenmeyi ve mutlu olmayi biliyorum. Hayatıma ait kararlar alırken de olgun davranirim.

1|0
    0|0
  • Biz erkekler beynimizi geç kullanmaya başlıyoruz. Ergenlik dönemi geçişinde beyin terk edip gidiyor kafamızı o yüzden gelişim gecikiyor.

1|0
    0|0
  • Benim yumurtalı oyuncak koleksiyonum var, odamın duvarında da winnie the poo figürleri. Hergün işe gidip geliyorum, sinir, stres... Bu benim dünyadan kaçışım. 😊

1|0
    0|0
  • Olgunluk bize yakışmıyor :)

1|0
    0|0
  • evet haklısınız erkeklerin fiziken güçlü olduklarına bakmayın özünde çok saftır ve bir çok konuda olgunluk gösteremezler 30 yaşlarına kadar bir çoğu

1|0
    0|0
  • çocukça muhabbet ne mesela😶

1|0
    0|0
  • Haklısın kızım.

1|0
    0|0
  • Erken gelince evlilikler bitiyot çünki..

1|0
    0|0
  • kızlar neden erken olgunlaşıyor? :D

1|0
    0|0
  • sana en az 25 lazım abicim..
    sen yaşından olgun bir canlısın =))

1|0
    0|0
  • Erkekler kızlardan sonra ergenlik dönemine girdikleri için kızlar olgunluk bakımından bir adım önde oluyorlar. Ama akıllı ve azınlıkta olan erkeklerin bazıları kendilerini yetiştirmeyi becerip olgun olabiliyorlar.

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    18

Kızlar Ne Diyor 8

• Yaşadıklarıyla ilgili bu durum. Erkek de kız da yaşadığı acılarla olgunlaşır. Kimileri birden bire büyümek zorunda kalır.

1|0
    0|0
  • boy var kilo var kişilik karakter cocuksu bende hiç sevmiyorum jsdjsdj erkek dedigin olgun olucak ve dolgun olucak tabisi :D yeme yanında yat.

1|0
    0|0
  • Cok haklisin canim

1|0
    0|0
  • evet bide kendini bilmez edepsizler var.

2|0
    0|0
  • Daha askere gitmemiştir o.

1|0
    0|0
  • genelde böyle, bunu biraz toplumdaki yer ve düşünce yapısına bağlıyorum kendi açımdan.

1|0
    0|0
  • Ben de öyle düşünüyorum, ben kendimden en az 5-6 yaş büyüklerle konusurum. Yapı gereği bizden geride geliyorlar bir erkek 30 yaşından önce kolay kolay olgunlaşmaz

1|0
    0|0
  • Öyle yaratılmışlar doğaları gereği 😂

1|0
    0|0
Yükleniyor...