Kızlar, lütfen dürüst olun ve şişman erkekleri ne olarak gördüğünüzü söyleyin... ?

Hiç şişman sevgiliniz oldu mu? Çok mu iticiler?

Güncellemeler:
3ay up up up

0|0
14|2

En İyi Kız Görüşü

• Benim vardı, bayağı böyle göbekli tombis idi benim n onun aksine fizigim bayağı düzgün, minyon bir yapım var o sürekli yanıma yakışmadığını söylüyordu ama ben onun o halini çok seviyordum hiç degissin istemiyordum şu an ayriyiz kilo vermiş hafif kol kası yapmış kendine ozguven gelmiş bilmiyorum ta kafana takma ve degismek için uğraşma bence elbet seni kendi halinde seven biri cikar

0|1
    0|0
    • 3ay

Çıkmıyor sizin gibiler

• 3ay

Bak işte ben minyon biriydim sevgilim iri yapılı kilolu falandı insanların fikirlerini söylüyorum insanlar onu çok çirkin buluyordu yüzünü falan hatta arkadaşlarım beni uyaruyorlardi kızım kendine yazık falan ama ben onun kalbini sevdim ulan bundan ötesi var mı? Bizim onunla 4 yılımız geçti kusura bakma ama erkekler biraz nankör bir baktı etrafında kızlar çoğaldı hemen değişti ben onun sevgisi için kendimi öyle üzdüm ki baya kilo verdim bir ara konuştuk bana ne dedi biliyor musun biraz kilo al cokmussun gibi bisey dedi ben şok oldum o kendinden nefret ederken bile ben onu beğeniyordum.. pof bazen bazılarını silmemiz gerekir

• 3ay

Biz yanyana gezerken insanlar bunlar nasıl bir araya gelmiş dercesine bakıyordu ama insanlar umrumuzda değildi benim hiç değildi o yanımda olsun yeterdi benim için ona karşı sevgim çok safti ama hayırlısı eskilere dönsek bir daha yaşasak ben seve seve yasarim insanlar umrunda değil çünkü benim tontişim o her zaman öyle olacak

En İyi Erkek Görüşü

• sevgilimle gezerken şişko erkek gördüğünde hiç sevmiyordu:)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• İnsan.

0|1
    0|0
  • Benim sevgilim öyle ☺️ kilolu ve uzun boylu ben o halini seviyorum ☺️

0|1
    0|0
  • Bazıları çok tatlı, bazılarının da zayıflamaya ihtiyacı var. Ama genellikle insan olarak görüyorum

0|0
    0|0
  • Olmadi benim.. ama itici degiller herkes gibi insanlar ben cok seviyorum cok tatlilar birkactane arkadasim var

0|0
    0|0
  • şişman sevgilim oldu tabiki hiç itici değiller dış görünüs onemli ama bu kadar da onemli değil ve tabiki itici felan değiller :D

0|0
    0|0
  • Niye itici olsun? Zayıf olunca noluyo sanki

0|0
    0|0
  • duba gibi görüyorum çarpar diye korkuyorum bide sevgilisiine karısına acıyorum

0|0
    0|0
  • bence itici değiller sempatikler genellikle şisman kisileri sempatik bulurum ben ama hiç şisman sevgiliye denk gelmedim ☺

0|0
    0|0
  • yatağa ayrı bir döşek işte. Kışın sıcak tutar göbeğine sarılırsın yumuşak yumuşak böyle. Kış için uygundur

0|0
    0|0
    • 3ay

hahaha :D her zaman yatağı düşünüyorsun sende? aklın bir oraya mı çalışıyor?

• 3ay

çok belli be ka. şarcık. :)

• 3ay

karşımda söylesene şu maymun lafını o o.. rospu ananı gözünün önünde bir s. kiversem a.. mk k.. asarı :D

• hayır olmadı ama şişman olup sonradan zayıflayıp arkadaşlarım oldu.

0|0
    0|0
  • itici değilde kocam öyle olursa korkarim gibime geliyor

0|0
    0|0
  • Abi artik sisman insan kalmadi neredeyse sokakta, valla ben ac ac dolasirken sisman bir erkegi cekici bulabilecegimi sanmiyorum, iticiler malesef

0|0
    0|0
    • 3ay

nasıl itici mesela? neleri itici?

• Olmadi ve bence iticiler daha simdidem gpt gobek salmis hiriyle kim olmak istwrki spor yaomak saglikli olnak varken

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• sısman derken boy kilo yaz istersen

0|0
    0|0
Yükleniyor...