Bu kız Türkiye nin yeni "HADİSE" si olur mu?

Bu kız Türkiye nin yeni "HADİSE" si olur mu? Merhaba.. İyi pazarlar.. İlk kez dün dinledim.. Çok dikkatimi çekti.. Hem klibi, hem şarıkısı, sözleri müziği çok akılda kalıcı.. Özen gösterilmiş.. Hele klibin sonundaki saçını atma hareketine BAYILDIM.. :) Belli.. Emrah Karaduman farkı da var tabiki.. Aleyna Tilki henüz 15 yaşında.. Yetenek Sizsiniz de seslendirdiği " Gesi Bağları" ndan bu şarkıya.. Bana Hadise yi anımsattı.. Aleyna sizce Türkiye nin yeni Hadise si olur mu? Nasıl buldunuz?

1|1
2319

En İyi Erkek Görüşü

• Hadise olur mu olmaz mi bunu pek dusunmuyorum acikcasi onemsedigim konu hadise bir sanatci mi daha dogrusu yerine biri gorulecek kadar iyi sarki soyleyen biri mi sarki soyleyenlerle sanatcilari ayni yere cok fazla koyuyoruz bu hatayi cok yapiyor bu durumdaki gibi

3|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• 15 yaşında bir "çocuğun" bu kadar sübyancı varken böyle olmasını doğru bulmuyorum.30 yaşında gösteriyor kendi yaşına göre hareket etse ya

2|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 18

• Göbeğini açmış Kısa süreliğine tutulur. Sonra çöp.

2|0
    0|0
  • Vücuduyla prim yapar ilerde buda

5|0
    0|0
  • Olamaz. Emrah karaduman olmasa bir hiç

3|0
    0|0
  • hadise gibi çingen gibi söylüyor olabilir neden olmasın

2|0
    0|0
  • Olabileceğinden şüphem yok ama türkiye nin yeni bir hadise ihtiyacı olup olmadığı konusunda derin şüphelerim var 😄

2|0
    0|0
  • Hadise şarkici mi ya?

2|0
    0|0
  • olmaz

1|0
    0|0
  • Ne hadisesi 2k lı bu.

1|0
    0|0
  • Olmax

1|0
    0|0
  • Olur potansiyel var.

1|0
    0|0
  • Olamaz...

1|0
    0|0
  • Hadise olamaz. Olay olur sadece :)

1|0
    0|0
  • Bu kız alır yürür.

1|0
    0|0
  • arabesk-rap gibi olmuş.

1|0
    0|0
  • Bu ne ya şarkımı şimdi bu

1|0
    0|0
  • 5 para etmez sanatci degil

1|0
    0|0
  • 15 yaşında iyimiş

1|0
    0|0
  • olur olur

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 22

• İzlemedim henüz 😂

1|0
    0|0
  • Türkiyenin de zaten şu an tek eksiği yeni bir HADİSE...

2|0
    0|0
  • Yabancı şarkı söylebiliyor mu? Ayrıca başkası ile bir başkasını kıyaslamak çok saçma.. güzel fena değil.

1|0
    0|0
  • Hadise ve bu kızin tarzinin birbiriyle alakası yok. Sadece sarışın diye mi böyle bir kaniya vardin

1|0
    0|0
    • Ben Hadise yi seviyorum. sıcaklığını danslarını.. ancak kabul etmek gerekirki bir show sanatçısı aynı zamanda.. Bir Yıldız Tilbe değil ses olarak.. İyi şarkı artı Dans ve görsellik.. Hepsi bir bütünse ban Hadiseyi anımsattı.. Hatta sesi hadise den daha iyi..

• Güzel dans ediyor ama hadise daha güzel dans ediyor. Onun kadar olamaz bence. Üstelik hadise kaç yıllık sanatçı. Kıyaslamayın 15 yaşındaki kızlarla.

1|0
    0|0
  • Bu kız nasıl 15 yaşında oluyor yahu 😄
    Çok tırt. Anca dötünü başını açarsa bir yerlere gelebilir.

1|0
    0|0
  • Hadise'de daha iyi

1|0
    1|0
  • Bu kızaten 15? Bu 15 ise ben 7 miyim ya bu nedir arkadaş ne yiyor bunlar anlamıyorum ki 😒

1|0
    0|0
  • Çocuk daha

1|0
    0|0
  • Hadise çok mu iyi sanki begenmedim.

1|0
    0|0
  • güzelmiş

1|0
    0|0
  • Fiziği dışında güzel olan bir şeyi yok

1|0
    0|0
  • Hadiseden daha guzel. Masallh

1|0
    0|0
  • Bu 15ise ben 10yaşındayım😂

1|0
    0|0
  • Yeni hadisesi olsa nolcak

1|0
    0|0
  • cidden 15 yaşında mı

1|0
    0|0
  • Okadarda iyi degil.

1|0
    0|0
  • Evet ben indirmistim hatta şarkılarını. Gesi baglari ve eledim eledim. Kızın tarzi ve sesi iyi bence

1|0
    0|0
  • Hadise ne sanki ya allahım beğendiğiniz insanları 2 3 hatta 4 kere düşünün bence.

1|0
    0|0
  • Olmaz bence.. belki bıraz ünlü olur ama o kadarla kalır. Resmen 23 yaşında gibi duruyor o çok dikkatimi çekti 😕

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    2
Yükleniyor...