Çevremdeki insanlar son zamanlarda fazla huysuz ve agresif bir insan olduğumu söylüyor bunu aşmak için ne yapabilirim?

Son zamanlarda kiminle yan yana gelsem fazla agresif ve huysuzlaştığımı söylüyor. Böyle olmak istemiyorum ama elimde olmadan olaylara tepkisiz kalamıyorum. Bunu aşmak için ne yapabilirim?

0|1
21|29

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 29

• Etrafında çok fazla insan var, bir çoğuda boş insan, o yüzden her kafadan ses çıktığı için seni kötü yönde etkiliyor, bir elin parmağını geçmeyecek kişiler olması lazım, kişi sayısı fazla olduğundan seni kötü olarak etkilemiş

1|0
    0|0
    • 3ay

Haklısın sanırım

• 3ay

Evet buna sinir oluyorum

• 3ay

Az kişi ve öz kişi olması lazım, o zaman daha iyi olur, tabi bunu söylemesi kolay ama etrafında düzgün ve az insanların olması yaklaşık 1 yılını alır dostum, önemli olan bundan sonra kimseyi tanıma, tanışma, çevrende olan kişileri eleyerek, düzgün kişiler olmasını sağlarsın

• Bence umursamaz olmalısın. Herşeye aşırı tepki vermek yerine gülüp geçmeyi öğrenmelisin. Çünkü hayat gülmeyi öğrenene kadar gelip geçiyor.

1|0
    0|0
  • bir tatil yap gel sen

0|0
    0|0
  • Sigaraya başla

0|0
    0|0
  • Her doğruyu her yerde soylememeye çalış, olumsuz birşey soyleyecekken dahil tatlı bir gülümseme ile başla cümleye.

0|0
    0|0
    • 3ay

O şekilde söylesem bile yine huysuzluğun üzerinde diyolar o bile ters geliyo

• Yaşadığınız bazı olumsuz olayların yansıması olabilir... içinizdeki sıkıntılardan kurtulunca bu durumu atlatabilirsiniz ama atlatamazsanız ilerleyebilir ve daha kötü sonuçlar ortaya çıkabilir...

0|0
    0|0
    • 3ay

Valla son zamanlarda olumlu pek bişey yaşadığımı hatırlamıyorum ki hepsi üst üste gelince o etkiledi sanırım

• 3ay

Her insanın kendine göre sıkıntıları dertleri vardır mutlaka.. dışarda gülücükler atan herkes gerçekte mutlu değil kimbilir kendi iç Dünyalarında neler yaşıyor ve dışa yansıtmamaya çalışıyorlar.. kendi iç Dünyanızdaki sıkıntıları dışa yansıtmamalısınız biraz zor olsada bunu başarmalısınız... her canı yanan tırnağını başkasına batırmamalı önce kendine batırıp acısını hissetmeli sonra karşısındakine batırmalı... yoksa çevremizdeki dostlarımızı arkadaşlarımızı kaybedebiliriz...

• Kötü enerjini dışarı atmalisin spro yap , dans et. Tatil yapamıyorsa havuza git. Bir problemin varsa kaynağıyla çözmeye çalış.

0|0
    0|0
  • Sinirlerine hakim olmayı öğren, yapamıyorsan psikologdan yardım al

0|0
    0|0
  • Olay anında hemen tepki verme, biraz bekle,

0|0
    0|0
  • İnsanlardan uzak kal biraz

0|0
    0|0
  • Herşeye müdahale etmeye çalışma bazı şeylere karşı umursamaz ol

0|0
    0|0
  • Takma

0|0
    0|0
  • İç ve rahatla

0|0
    0|0
  • Aşma seni böyle kabul etsinler..

0|0
    0|0
  • yolunda gitmeyen bişiler vardır belkide gerginsin bu yüzden

0|0
    0|0
  • sevgili yap bence sevgilin yok

0|0
    0|0
  • Her şeye karisma seni ilgilendirmeyen
    Hayata insanlara gülümse bir tebessüm et

0|0
    0|0
  • Derin derin nefes al

0|0
    0|0
  • peki niye son zamanlarda istemediğin bişey mi gelişti

0|0
    0|0
  • Sıcak la çok sıcak normal yani

0|0
    0|0
  • Sevis

0|0
    0|0
  • Son zamanlarını hayatından sil

0|0
    0|0
  • Tatile git kafanı resetle

0|0
    0|0
  • Ben de öyleyim çözüm bulursan bana da söyle.

0|0
    0|0
  • cevreni degiş

0|0
    0|0
  • http://i.hizliresim.com/aXomg4.jpg
    bana on dakka bakmaya dayan bişeyin kalmaz

0|0
    0|0

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 20

• Aff. Aynı sorun bende de var. Hobi edin kendine, kitap oku birşeyler işte.

İçin de birşeyler birikmişse bunu birisine anlatmayı dene, ya da yalnız bir ortam da ağla. Eğer sağlık ile ilgili ya da stres ile ilgili bir problem ise zaten çözümleri ve önerebileceklerimizi biliyorsun. Eğer sebepsizse ilk başta dediğim gibi hobi edin kendine.

1|0
    0|0
  • İnsanlara aldırış etmeyin, nasıl mutluysanız öyle davranın.

1|0
    0|0
  • derin nefes egzersizlerine başlayabilirsin

0|0
    0|0
  • Tutcan kendini

0|0
    0|0
  • Oyun havasi dinle 😃

0|0
    0|0
  • seni aşan bir sorunun varsa bunu çözmek zorundasın o zaman düzelir

0|0
    0|0
  • Fazla konuşma sessiz olmak insanı uysallastirir

0|0
    0|0
  • Olur öyle arada

0|0
    0|0
  • Biraz o ortamlardan uzaklasmaya calis, eger sende böyle oldugunu düsünüyorsan...

0|0
    0|0
    • 3ay

Ortamlık bir sorun değil ki

• 3ay

Bence önce kendilerine baksınlar, beni sinir etmeseler ben de ters konuşmam ki🙄

• 3ay

Bosver, sen SEN olmaya devam et, seni seven "böylede" sever...

• Aynı beni anlattın moralim bozuk oldugu icin oyle oluyorum ama

0|0
    0|0
  • Daha olumlu düşün

0|0
    0|0
  • Psikolog yolları taştan

0|0
    0|0
  • Geçer zamanla

0|0
    0|0
  • Mesela seni ilgilendirmediğini düşün

0|0
    0|0
  • Geçer takma

0|0
    0|0
  • gözüne rimeli 2 kat daha az sür. belki sinirlenmeni gerektiren şeyler hiç de gördüğün gibi değildir 😂

0|0
    0|0
  • Genel olarak ne ile ilgiliysen bunu değiştir

0|0
    0|0
  • Sakin ol biraz hemen parlama

0|0
    0|0
    • 3ay

Biraz çabuk parlıyorum sanırım

• 3ay

Benim de üni yıllarımda çok sevdiğim bir arkadaşım vardı böyle Adanalı hala görüşüyoruz tabi. Hiç çekilmiyodu benim gibi bir kaç arkadaşı tarafından daha uyarı alınca düzeldi. Yani değiştirebilirsin bu huyunu

• huylu huyundan vazgeçmez

0|0
    0|0
  • Daha sakin olmayı dene belki öyle 1 dönemdesin alttan al umursama zamanla geçer

0|0
    0|0
Yükleniyor...