Bizim Toplumumuzda Neden Kadınlar Hep İkinci Planda?

çok dikkat ediyorumda bütün zorlukları çeken kadınlar ama bütün eziyetii görüp hakettiği değeri alamaynlarda kadınlar?

1|0
2|10

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Şimdi Hande Kader desem hiç kimse bilmez, ama Özgecan desem hepiniz bilirsiniz. Özgecan ve Hande Kader'in arasındaki tek fark biri normal kadın diğeri trans kadın ve ikisi de yakılarak öldürüldü.
    Bu ülkede kadından çok, trans kadınlar dışlanıyor.

0|1
    0|0
    • 3ay

aynen biliyorum dedğin kadını yazık yaa gerçktn gün geçtkçe ya insnlr daha kötü oluyoo ya da kıyamet yaknn neden hosgörü içinde yasamk varkn bunlrı yaprlr insnlr

• 3ay

Benim dinim dinsizlik olduğu için sıkıntı yok.

• 3ay

hmm güzelms dostm saygı duyrmm

Kızlar Ne Diyor 1

• Ne yazık ki

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Kadınlara şirin görünmek için yapılmış bir paylaşım gibi.

1|1
    0|0
    • 3ay

alaksı yokkk dostm cok saçma şeylr paylşılıp cevap verilecğine bu tarz sorularda cevap verilmesi gerekmiyomuu

• 3ay

Çeşme de 1. planda tutuyoruz ama bunu onlara söylemiyoruz. Gizli olarak değer veriyoruz. Çünkü Herkesin kendi Ailesi Ablası ve Kız Kardeşi vardır. Ve yapılan iyilikler ya da bayanlar hakkında ki düşünceler her yerde söylenmez. Bayanlar özeldir özel kalmalıdır

• Bana göre 1. planda

0|1
    0|0
  • çünkü cahil toplum

0|0
    0|0
  • Hayatım boyunca hiç bir kadına kötü davranmadım davranmak gibi bir niyetimde asla olamaz buna kız arkadaşlarıma dahil ve herzaman titiz davrandım hepsine karşı fakat hayatım boyunca aldatılmadığım olmadı şimdi sana soruyorum niye her kadın aldatıyor? tamam cok yakışıklı değilim ama sevmeyi bilen biriyim ve hiç bir zamanda ters bir kelime daha kullanmam kırılmasın diye

0|0
    0|0
  • Adalet

0|0
    0|0
  • Hicte oyle degil esit hatta bazen ustte

0|0
    0|0
  • kadınlar 2. planda falan değil o senin uydurman kardeşim

0|0
    0|0
  • Len böyle diyenler arkada sakso çektiriyor kadına