Erkekler, anne oğul ilişkisi?

evet beyler sorum size annenizle anne oğul ilişkinizi kendi tabirinizle anlatırmısınız içinizden nasıl geliyorsa mesafeli misiniz mesela ya da çok çok yakın arkadaş mısınız mesela ya da daha ötesi şakalaşmalarınız olur mu mesela ya da normal herkes gibimisiniz?

Güncellemeler:
3ay annenizin yanında rahatmısınız yani mesela rahatça koltuğa uzanıp konuşabiliyormusunuz ona şakalar yapıyormusunuz ve aynı şekilde anneniz size şakalar yapıyormu?

0|1
21

En İyi Erkek Görüşü

• Annem herşeyden önce en iyi arkadaşımdır kafadengidir sağolsun...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• şakalaşmam.

1|0
    0|0
  • Çok manyak şakalaşırız

1|0
    0|0
  • annemle fena derecede şakalaşırız. annem sıkıntılarımı bilir ve çözüm arar akıl verir. kız arkadaşımı tanır onun Hakkı'nda beni bilgilendirir vs... annem benim için önemli hemde çok. o sadece benim için ANNEDEN DAHA FAZLASI... Rabbim analarımızı üzüntü yaşatmasın.

1|0
    0|0
  • Annemi çok severim ama öfkelendiğimde oldu ikizler burcuyum ve burcuma veriyorum ki öfkelenince göz hiçbir şey görmez az daha anneme vuracakken ne yapıyorum ben diyip kapıyı kırmış insanım anneler candır şakalaşırız da hep bana kızar ama vursa da can yakmaz pek hayvan gibi olduk :))

1|0
    0|0
  • Kişiden kişiye değişir bence yani annen sana küçüklükten itibaren ne kadar yakın davranırsa meyvesini o kadar fazla alır mesela biz soğuğuz tamamen temelde bu sorunun cevabı

1|0
    0|0
  • Yakin arkadas gibiyiz.

1|0
    0|0
  • Çok iyiyiz

1|0
    0|0
  • Annem ablam gibi babam abim gibi kendimi anne baba yönünden çok şanslı olduğumu düşünüyorum

1|1
    0|0
  • hiçbirşey bilmez annemde babamda arkadaslarımda hepiçime atarım

1|0
    0|0
  • yakın arkadaş gibi her şeyi bilir dertlerimi anlatırım gizli hiçbir şeyim yoktur

1|0
    0|0
  • Sevgi ile nefret duygusunu ayni anda hissetmeyi ogretti

1|0
    0|0
  • son derece yakınım her derdimi bilr

1|0
    0|0
  • Annemle aram çok disiplindir pek bir şey paylaşmam ben

1|0
    0|0
  • Ben annemin küçük bebeğiyim 😇😇

1|0
    0|0
  • normal

1|0
    0|0
  • biz bir devlet kurumu gibiyiz

1|0
    0|0
  • Ben kapali kutuyum herkesle mesafeliyim

0|0
    0|0
  • Benim annem tuvaletten her çıktığımda 31 mi çektin diye soruyor.

0|0
    0|0
  • Mesafemiz yoktur rahatiz beraber yasiyoruz zaten

1|0
    0|0
  • Hiç olmadı bilemem

0|0
    0|0
Yükleniyor...