Falima bakarmisiniz?

Falima bakarmisiniz ?

Fal yorumu bilenler yaparsa sevinirim 😁

Güncellemeler:
3ay Yorum yapabilen?

0|1
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• biri dehşet derecede dedikodunuzu yapıyor öncelikle o falınızdan fışkırıyor... bir konudaki tecrübesizliğinizden ötürü yapacağınız hatadan dolayı resmen o kişinin ağzına sakız oluyorsunuz hazır lokma gibi ağzına düşüyorsunuz... Allah yardımcınız olsun..

0|0
    0|0
    • 3ay

😳 sen Fal bakmasini bilerek mi yorkm yaptin? 😳 Eh devam lütfen 🙏?

• 3ay

evet fal bakmada bayağı iddialıyımdır.. falınız genel olarak hakkınızda yapılan gıybet ve bu gıybet dolayısıyla çevrenizdekilerin sizden yana- size karşı olanlar gibi iki kutuba ayrılması çerçevesinde anlam kazanıyor ben falda ne varsa onu söylerim o nedenle falınız bu şekilde...

En İyi Kız Görüşü

• ayrı kalmışsın sevdiğinden sevdiceğinden ya da uzun zamandır görüşmüyorsunuz sanırım

0|0
    0|0
    • 3ay

Evet :( baska?

• 3ay

Acını anlayabiliyorum... Hiç bir şeyin teselli edemeyeceğini de biliyorum. Umarım en kısa zamanda geçer toparlanırsın. Hakkında hayırlısı olsun üzülmemeye çalış...

• 3ay

Elde degil ama Cok tesekkürler :(

Erkekler Ne Diyor 9

• devasa bır kus bogazıcı koprusu ustunde ucuyor. yakında bır haber alıcaksın. ama ılla kısmette yorumlamamak lazım. ama kus guzel begendım

0|0
    0|0
    • 3ay

Aaa güzel Peki devam edebilirmisiniz?

• 3ay

Bu devas kus ucmak icin cok beklemis sabirla. Ama kus mutsuz gorunuyor. Yolu acik olmasina ragmen beklemis. Halbuki yolun acik ne duruyosun kaptir git. Kusun kuyruk kanadinda vapur var. Ya senden birseyler gidicek ya da bir haber getiricek. Ikisinde cok mutlu olmayacaksin. Uzulecekmisin bilmem. O kadar acik yolun var ama sen hep sonu kapali yollar seciyosun. biri seni kapali yollar icin uyariyor ama sen gormuyosun. Son olarak dilek tuttuysan dileginin gerceklesmesi icin iki yol var ama iki yolda sonunda kesisiyor. Mutsuz bir hayatin var karisik sen inatla mutsuzlugu seciyosun. Fallar inanma fala gorede hareket etme.

• Guzel

0|0
    0|0
  • hayırr

0|0
    0|0
  • uygulamalara baktırsanıza :D

0|0
    0|0
  • ya sormayin artik ya.

0|0
    0|0
    • 3ay

Ahahaha sana inat hergün sorucam

• 3ay

tamam sor ama batil degil mi bu? :D :)

• 3ay

Fala inanma falsizda kalma 😛 Girgir

• Kendimi gördüm kesin evlenicez

0|0
    0|0
  • En son bir tanesi buralarda meme falına bakıyordu nerde o :-)

0|0
    0|0
  • Cocugun olacak

0|0
    0|0
  • mmh telve var bu bardakla kahve içilmiş 😅

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Hayır

0|0
    0|0
  • Çarpılıyorsun

0|0
    0|0
  • gelecegın parlak at var at :DD

0|0
    0|0
  • Kenarda uzun sacli bir erkek oturuyor yanindada bayan var.. erkek selfie cekiyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...