Kızlar, kendimi lezbiyen gibi hissediyorum?

Bu sizce tuhaf mı? Şöyle alımlı ve makyaj yapan elit, modern ve sportif kızlar ilgimi çekiyor hoşuma gidiyor ama sadece duygusal anlamda etkilenebiliyorum sizce ben tuhaf mıyım? Lütfen eleştirmeden cevap verir misiniz?

1|0
21

En İyi Kız Görüşü

• öncelikle bu tuhaf bir şey değil, gayet normal. Fakat cinsel kimliğine bir anda karar vermemelisin. kendini tanımaya çalış duygularının ne yönde oldugunu gözlemle. sadece duygusal yönden ya da sadece cinsel yönden etkilenmenin bir farkı yok ilgi ilgidir. atıyorum bir kızı seviyorsun ama cinsel birliktelik yaşamak istemiyorsun, istek duymuyorsun bir fark yok yine lezbiyensindir. tam cümle kuramıyorum Şu an çok fazla uykum var umarım anlamıssındır. özet olarak cinsel kimliğin üzerinde düşün bir kalıba sokmadan düşün. lezbiyen olmak kötü ve ayıp birşey değil tıpkı heteroseksuel olmak gibi. cinsiyet farklı duygular aynı.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 20

• Duygusal başlar bedensel devam eder o :)) hatunlar hipnotiktir , ilgi duymaya başladıysan bırakamazsın 😘

1|0
    0|0
  • Olabilir gayet normal

1|0
    0|0
  • Belki onlara özendiğin için hoşuna gidiyordur. Buna böyle bir anlam yüklemek için daha erkeb değil mi? Yeni farkına vardıysan bence kendini sorgulamaya başla. Gerçekten hissettiklerin bu mu yoksa bu sadece özenmekten onlar gibi görünmek istediğinden mi ibaret?

0|0
    0|0
    • 3ay

Hayır hiçbir şekilde özenmiyorum duygusal birliktelik düşünüyorum

• 3ay

Pekala, o zaman olabilir böyle durumlar ayıp birsey de degil tamamen senin hislerinle alakali sen oyle hissediyorsan oyle hissediyorsundur bunu kendince olay ve sıkıntı haline getirmene gerek yok

• Tuhaf değilsin bende çok güzel kız gördümmü bakarım o aura kişinin çekiciliğiyle alakalı bişey baktırabilmek de bir yetenek

0|0
    0|0
  • Bence beğeni bu sadece. Keşke erkek olsaydım da böyle güzel sevgilim olsaydı falan diye düşünüyorsan bende de oluyor. Lezbiyenlik değil o.

1|0
    1|0
  • Yo normal fiziğin öyle olsun istiyosundur inceliyorsundur bende çok yaparım tayt giyilmiş düzgün kıçları çok incelerim

0|0
    0|0
  • Bıktım hergün şurada lezbok sorularınızdan

0|0
    4|0
  • Yapma be güzelim. Git lütfen tedavi ol.

0|0
    1|0
  • O tür kızların tarzını beğendiğin için hoşuna gidiyordur. Bu tıpkı bir kızın güzel bir kız görünce kıskandığından ya da beğendiğinden kesmesi gibi birşey. Anormal bir durum yok bence.

0|0
    0|0
  • Duygusalsa bu imrenmedir bence

0|0
    1|0
  • Erkeklerden hoşlanıyorum ama kızlarla sevişmek istiyorum gibi anlamadım bende kendimi aynı sayılırız

1|0
    0|0
  • Benimde hoşuma gidiyolar ama hiç o gözle bakmadım tabi belki onların yerinde olmak istedigin için öyle dusunuyosundur

0|0
    0|0
  • tuhaf değilsin

1|0
    0|0
  • O zaman lezbiyen ol

0|0
    0|0
  • Sapikkkkm

0|0
    2|0
  • Duygusal anlamda mı? Cinsel anlamda mı?

0|0
    0|0
    • 3ay

Duygusal... esasında ikisi de..

• 3ay

Pek olumlu değil güvenemiyorum kimseye

• 3ay

Kızlara ilgin olmasından rahatsızsan bir uzmana git ve erkekelere güvenini sarsan olaylardan ötürü yardım al. Psikolojik olabilir.

• Belki kızları kıskanıyosundur?

0|0
    1|0
  • Yoo gayet normal bir durum oyle kizlar beni de etkiler

1|0
    0|0
  • tuhaf gibi

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...