Boşanma sonrası yaşanan travma ve hayata tutunma çabaları?

Çocuğum yok bir yıllık evlilikten sonra ayrılmayı düşünüyorum. Eşimle dört ay çıktık.4 ay nişanlı kaldık ve evlendik. Güven veren Sakin saygılı bir adamdi. Ben öğretmenim onun o sıra işi yoktu. Üniversite mezunuydu ama atanamamisti. Sevgili olduğumuz sıra polisligi kazandı sonra polis oldu. Polis olmasını istemiyorum ama geçici olucam dedi işim yok şu an dedi. Hakemligide var yükselmeyi bekliyordu o zaman pilisligi bırakabilirdim.. Tanıştığımızda işi yoktu ama ben bu kadar erken evlenmeyi planlamiyordum. Polis oluncada es ozrunden yararlanmasi için erkenden evlendik. Ailesi yardımcı olmadı kredi çekti. Altınları aldılar eşim ise yeni başlayıp direk kredi çekince falan huyu değişmişti. Fazla bir şey istemedik ben de ailemde. Huyunun değişmesini buna bağlamıştım. Ama o güven veren aydın eli bol adam gitti. Cimri erkek üstünlüğünü savunan parayı dert eden çabuk sinirlenen sesi yükselen bir adam geldi. Akrabaları bile şaşırtmaya başladı ben anlattıkça. Çabuk güven veren Sakin saygılı izlenimi bırakan biri. Akrabaları karıştı Bazen annesi karşıtı denge sağlayamadı. Tanımadığımı düşündüğüm çok hareketi var. Küçük şeyler ama çok zıt karakterleimiz varmış. Başta kendimi anlattım başta onaylarken şimdi bambaşka davwranıyor. Hazır değilim diyorum çocuk istiyor benim hazır olmadığımı umursamıyor. Hatalarımı Anladım diyor üç beş önce yaptığı saçmalıkları eleştiriyor. Ama ben bilemiyorum önümü göremiyorum Bazen Bosanalim desem ortada halledilmeyecek bir şey yok diyorum. Konuşuyorum dilime vuruyor Bazen haklıyken haksız durumuna düşüyorum. HERKESIN Sakin bildiği adam bambaşka biri oluyor bazen.

Güncellemeler:
Son altı ay Şırnak a gitti geldi bide evde de duramadı. Ben de bırak polisligi dedikçe borcumuz var dedi. Annesinin yaptıklarını söyledikçe beni bu halde arada bırakıyorsun dedi. O yokken güçlü olamadım ben de. Bu yüzden evde de vakit geciremedik.

0|1
916

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 15

5 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 8

Yükleniyor...