Polise vermekle haklı değil miydim?

Tren istasyonunda kuzenimle (kız) oturuyorduk ailemizi bekliyorduk. bir erkek oturuyordu yan tarafımızda bana bakıyordu fark edince hiç yüzüne bakmadım bile sonra ses geldi arkadan annemler geldi sandım baktım o çocuk ve arkadaşı kapıdan çıkıyorlardı bana küfür etti arapça alman sandı beni anlayamicam sandı (Almanya da oldu bu ara) ben şok oldum kuzenime dedim bana mı dedi o tekrar baktım çocuğa gözlerimi içine bakıp evet sen sen dedi arapça gulduler gittiler ben kaldım öyle ayağa kalktım dedim gidip bir tokat çakayim şuna birşey yapayim annemlerin geldiğini gördüm yanlarına koşup babama söyledim babamla dayım aradılar etrafi bulamadik. sonra markette tesadufen karşımıza çıktılar babamla tartışma çıkınca marketin güvenlik görevlileri mudahale ettiler anlattık böyle böyle dediler ki polis çağırmamız lazım çağırdılar sorgu filan aldılar onu ve arkadaşını bıraktılar..
Hala tutuklu.
Sizce iyi mi oldu? Bence adalet yerini buldu :)

0|1
8|15

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• cok iyi oldu böyle altta kalmayan ses cıkartan kızları seviyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Polis ver, askere ver. Verebileceğin herkese ver. İyi yapmışsın.

0|1
    0|0
  • Yapma öyle şey

0|0
    0|0
  • Polis olasım geldi

0|0
    0|0
  • haklısın

0|0
    0|0
  • iyi yapmissin

0|0
    0|0
  • Başlık sakat

0|1
    0|0
  • iyi oldu hıc deilse senden sonra bu olay tekrarlandıgında magdur olucak ınsanı kurtarmıs oldun bırdaha yapmaz boyle bır hata

0|0
    0|0
  • Hakkını aramak lazım elbet

0|0
    0|0
  • burda olsaydı sen uğraşır dururdun onlar dışarda olurdu bence çok iyi yapmışın

0|0
    0|0
  • Üniforma fantezisi...

0|0
    1|0
  • Oh iyi olmuş

0|0
    0|0
    • 3ay

Böyle şeylere ses çıkarmalısınız ki bir daha yapamasınlar

• Tabikiii de

0|0