İsmimi okuldaki insanlara yanlış söyledim beni 2 yıl boyunca bu isimle tanıdılar napıcam?

Benim ilginç bir ismim vardı yeni okula kaydolunca ismimin son harfini değiştirip öyle tanıttım kendimi o zaman anlamlı bir isim çıkıyodu. Annem babam da bilmiyo bu durumu. Sırf bunun için hiçbi zaman veli toplantılarına gitmelerine izin vermedim yalancı olduğum ortaya çıkmasın diye kısaca büyük geri zekalılık yaptım arkadaşlar. Bir gün tarih hocam kimliğinde böyle yazıyomuş dedi gerçek ismimi söyledi herkesin içinde ben de evet hocam yanlış yazılmış ama değiştiricez dedim. Sonra sınıftakiler de ''aa bu isim daha iyiymiş'' falan dediler. Sonra baya bir pişman oldum keşke en başta gerçek adımı söyleseydim diye. Bu yıl sırf bu olay yüzünden okuldan ayrılıcaktım ama çoktan kaydımı yaptırmışlar napıcam fikir verin :(

0|1
6|14

En İyi Erkek Görüşü

• İsmini çok merak ettim. Bizim arkadaşın kimlikte nasır yazıyordu gerçekte nazır mış. Kimliğe yanlış yazmışlar demişti problem olmamıştı. Senin için de problem olmaz..

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Tek harf ile ismin bu kadar değişir mi bide yoklama kağıdında flaan zaten gerçek ismin yazar okuldaki herkes bilir?

1|0
    0|0
    • 3ay

işte yoklama kağıdına yanlış yazılmış diyodum sonra kimliğim ortaya çıktı...

• 3ay

benim ismim çok bilindik bir ismin son harfinin değişmiş hali çünkü

Erkekler Ne Diyor 13

• ismin ney onu söyle bize :)

1|1
    0|0
  • Ahaha müdürle falan konuş. Arkadaş soyadını değiştirdi onu bile tek günde hallettiler. Senin gerçek adını mı halledemeyecekler 👌

1|0
    0|0
    • 3ay

zaten kimliğimde gerçek adım yazıyo da değiştirilcek bir şey yok yani işte öğretmenleri öğrencileri kandırdım kimlikteki adımı söylemedim büyük bir salaklık yaptım ya

• 3ay

Dediğim gibi git konuş. Bu seni yalancı durumuna düşürmez sonuçta bir harf değişik söylemişsin. Öyle bir konuşuyorsun ki sanki dünyanın sonu. Çekinme, git söyle değiştirsinler. Bu yüzden sana yalancı diyenlerden arkadaş falan olmaz zaten

• 3ay

Tamam teşekkürler

• Birde ne yapıcam demiyorlar mı yapacak şey mi var yapma şunu olmuş bitmiş boşver

1|0
    0|0
  • ergen kızların tamamımı canım olur dert ettiğin şeye bak okuldan ayrılacakmış millet eşşek gibi çalışıyoki çocukları okusun diye çocuk neyin derdinde mümkünse ayrıl o okuldan senbin yerine gerçekten okula eğitime ihtiyacı olan biri gelir belki yerine

1|0
    0|0
    • 3ay

okuldan ayrılıcam derken başka bir okula kaydolucam demek istedim

• 3ay

ne farkeder bu kadar basit bir olay yüzünden senin kaprislerin yüzündne ailen bunlarla uğraşmak zorunda kalacak

• 3ay

haklısın

• Gerçek ismin nedir?

1|1
    0|0
  • Hoca sınıfta hiç yoklama almıyor muydu

1|0
    0|0
    • 3ay

bunu açıkladım aşağıda bakabilirsin

• Adını söyle! Yardımcı olalım

1|0
    0|0
  • Bu durumu da düşünmen gerekirdi. Geçmiş olsun.

1|0
    0|0
  • Merak uyandırmasana ulan, ne bu anlatıp anlatıp vermemek hoş mu?

0|1
    0|0
  • Merak ettim ismini özelden atsana. bir de yoklamada belli olmuyor mu zaten Nasıl anlamadı kimse

1|0
    0|0
    • 3ay

yoklama kağıdında yanlış yazıyo dedim sürekli

• 3ay

Deki istediğiniz gibi söyleyin zaten bir harf farklı sadece

• 3ay

tamam sağol

• Yaş kaç?

0|1
    0|0
  • asfdfdsgs ulan ne adamlar var ya

0|0
    0|0
    • 3ay

Gülüp dalga geçeceğine yardım etsen en azından bir yararın olurdu insanlığa
      zaten sizin gibi her şeyle dalga geçen, boş, kişiliksiz, sadece görüş paylaşmak için görüş paylaşan insanları takmıyodum da bir cevap veriyim dedim yine de.

• 3ay

Her arkadaşına tek tek gerçek ismini söyle. Hoca adını söylediğinde de duymamazlıktan gel. Hocana da gerçek adını söyle. basitti.
      Ayrıca ismini neden bu kadar büyüttün anlamadım. Neydi ne dediler?

• yohammına

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Neden böyle birşey yaptın ki yanlış söylediysen hemen düzeltebilirdin böyle sana sıkıntı çıkaracak

1|0
    0|0
    • 3ay

şu an pişmanım işte o zamanlar hiç düşünemedim bana sıkıntı çıkaracağını

• 3ay

Daha geç kalmadan anlat bence anlarlar belki

• Sizin okulda öğretmen yoklama almiyor mu :)

1|1
    0|0
  • At yalanı seveyim inananı. Okula kayıt yaptırırken sana mı soruyor adını kezo. Kimliğini alıyorlar. Trollün böylesi...

0|0
    1|0
    • 3ay

troll değil canım ismim yanlış yazılmış dedim kaç kere yoklama sırasında falan kimliğim ortaya çıkınca da kimliğime de yanlış yazılmış diye yalan söyledim. Ayrıca niye bu kadar uzun bir troll hazırlayım? İşsiz miyim ben?

• 3ay

canım diye çevirmiş site hakaret etmiştim...

• 3ay

Ayrıca öğretmenler kimliğime bakmıyo okula kaydeden kişiler bakıyo bunu düşünememişsin onlar da biliyo zaten gerçek ismimi bir tek öğretmen ve öğrencilere yalan söyledim ama bir hocam sonradan öğrendi işte kimliğimde öyle yazdığını...

• İnsanların beğenmelerine çok taklımışsın. Boşver sen hangisiyle rahatsan onu kullansınlar. Önemli olan senin beğenmen

1|0
    0|0
  • Adın ney ki

1|0
    0|0
    • 3ay

Bence yapılcaka bişi yok ya söliceksin gerçek adını ya da böyle devam ediceksin

Yükleniyor...