Türkiye de suriyeli ırak lı ortadoğulu 15 milyona yakın arap varmış.. sizce bu doğru mu?

benimde dikkatimi çekti bakıyorum hep gelenler genç genç 30 luk delikanlılar aralarında kadın çocuk göremiyorum hiç... Türkiye yi cennet olarak görüyor bunlar galiba :D

Güncellemeler:
3ay ne olursa olsun ben ülkemde bunları istemiyorum... kendi ülkesini tek kurşun atmadan teslim etmiş kaçmışlar benim ülkemde hiçbir işe yaramaz... benim kaliteli insanlarım doğu bunlar için ölmüyor...

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Defolup gitmekte özgürler.

0|1
    0|0
    • 3ay

niye gitsinler ki herşeyi beleş yaşıyorlar tüm hakları sınırsız iş desen iş aş desen aş okula gidiyolar beleş fatura yok kira yok hastaneler sınırsız açıyor kapılarını yetmiyor bir de suç işliyorlar bizim halkımıza saldırıp nankörlük ediyorlar ben olsam ben de gitmem hazır bulmusum bu kadar enayi kullan babam kullan. kendi vatanına sahip cikmayip ihanet eden millet bize mi ihanet etmeyecek sanki 😏

Kızlar Ne Diyor 3

• Kadınları evde oturuyordur ondan görmemişsinizdir :D Ama gerçekten aralarında kadın bu kadar azsa yandıklarinın resmidir. Bizim ülkenin kadınları gidip Arapla evlenmez. Yurtdışında bile müslümanla evlenme takıntısı olan türkler ya gidip yine türk buluyor ya da islama dönmüş bir avrupalı arıyor.

0|1
    0|0
  • Bence de doğrudur

0|1
    0|0
  • Offf gitsinler ya istemiyorum 👿👿

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Türkiye geçiş bölgesidir. Ülkemizi kullanarak avrupaya gidiyorlar. Verilen oranların abartı olduğunu düşünüyorum

1|1
    0|0
  • KESİNLİKLE VARLAR.

0|1
    0|0
Yükleniyor...