Deniz kenarında düğün fotoğrafları çektirir misin?

son zamanlarda çok sık görüyorum sahilde bunu evlenirken böyle fotoğraflar çektirirmisiniz ne düşünüyosunuz bu konuda?

not: evlilik düşüncem yok şimdilik :)deniz kenarında düğün fotoğrafları çektirir misin ?

Güncellemeler:
3ay bende fikrimi belirteyim; bazen hoşuma gidyor beğeniyorum bazende hiç beğenmiyorum dün görüğüm ıslak ve kumlu çamurlu çifden sonra:)
3ay deniz fantastik olabilir, anı yakalamak deilde an yaratmak yapamcık duabilir, ıslanmak kirlenmek var ama eğlencelidir, sevmeyenlerde var bu fikri. katılan herkese teşekkürler:)

0|0
14|6

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 13

• Kış ayında isek evet. Yazın hiç kimseyi çekemem kimse de beni çekemez. :D Çok sinirli olurum çünkü. Ama böyle bir isteğim, hayalim olmadı hiç.

0|1
    0|0
  • Yokkk ıslatamam gelinliğimi bir de ayaklarım kum olacak yok ya bana göre değil sinir basar bana orda

0|1
    0|0
    • 3ay

dün gördüğüm gelinin beyaz gelinliği baya kirlendi:)

• 3ay

nasip bahar da olabilir ama kuru bir gün olmalı 😊

• 3ay

tamam kuru da anlaştık:)

• Cektirebilirim

0|1
    0|0
  • çok istediğim şey ama mokunu çıkardılar ayaklara düştü o yüzden yapmam

0|1
    0|0
  • Bunun dağ bayır tarla versiyonlari da var. Evlilik hatırası için gün batiminda deniz konsepti yaratmanın ne anlamı var çözemedim. Nasıl bir
    derin anlam yatıyor ki o temayı yakalamak için şekilden şekle giriyorlar , garip..

0|1
    0|0
  • Denizin içine kadar girer miydim bilmiyorum ama bende bu çekimleri çok beğeniyorum :)

0|1
    0|0
    • 3ay

dün vardı bir çift kadının gelinliği ve erkeğin damatlığı baya ıslandı ve kum çamur içindeydiler:)

• 3ay

Yani o kadarını yapmazdım herhalde ya 😂

• Güzel olur nznz

0|1
    0|0
  • Bence güzel

0|1
    0|0
  • Güzel olabilir

0|1
    0|0
  • Yani. d