Erkekler neden kızlardan nefret ediyor?

Bu sitedeyken fark ettim ki erkeklerin büyük bir kısmı kızlardan nefret ediyor.
Bunun sebebi nedir?
Yani ona hiçbir şey yapmayan bir insandan bile nefret eden var. Sırf cinsiyeti kız diye..
Neden?
Not: tüm erkeklere demiyorum bunu. Bir de sizi uyuz eden bir kız olur ona uyuz olursunuz bu normal. Ama hic tanımadığı birinden niye nefret eder bir erkek? :d

0|3
9|36

En İyi Erkek Görüşü

• nasılki yalancı insan söylediği yalana kendisi de inanır siz de masum prenses olduğunuza öyle inanmışsınız ki masum olmadığınızı kendiniz de bilmenize rağmen öyle davranıyorsunuz.. sürekli erkekleri suçluyorsunuz ve sinir bozucu biir şekilde diğer erkek ve kadınlardan destek görebiliyorsunuz..

işinize geldiğinde sen erkeksen ben de kadınım ne yaparsan ben de yaparım diyorsunuz işinize gelmediğinde sen erkek değil misin deyip işin içinden çıkıyorsunuz..

erkek sonuçta ne olabilir ki deyip erkeği anlamak için bir çaba harcamıyorsunuz..

kadının çalışması erkeklerin bir talebi olmayıp hatta erkeğe rağmen kadınların ısrarıyla genel anlamda kabul gömesine rağmen sanki erkek kadının çalışmasını istemiş gibi madem ben de çalışıyorum o halde sen de ev işi yapacaksın diyorsunuz..

kadınlığın nimetlerinden yararlanmak isteyip cefasından sorumluluğundan kurtulmak istiyorsunuz.. anne olmak bile size yük gelir olmuş.. mümkün olsa erkeğin hamile kalmasını sağlayıp anne olmaya çalışırsınız..

baba olarak erkeğiin çocuğunu normal yollardan dünyaya gelmesini istemesine bile tahammülünüz yok.. erkek böyle bişey istiyor diye erkeğin doğum sancısını küçümsediği bahanesiyle erkeği kınıyorsunuz..

daha sayayayım mı?

1|0
    0|0
    • 3ay

Sorun bu... Ben Bu dediğin kızlar gibi değilim ama ben de yargılanıyorum

• 3ay

Ne diyebilirim ki :D beni tanımadan bu kadar on yargı duyan birisine ne desem boş

• 3ay

yapacak bişey yok...
      günümüzde kadınlar en ufak bişeyden erkekliği aşağılamayı marifet sanıyor.. erkekliği aşağılayarak küçük görerek kadınlığı yüceltebileceklerini sanıyorlar.. çok tehlikeli bir yaklaşım..
      senin gibiler böyle davranmasa bile bu duruma tepki vermeyerek eleştirmeyerek bütün kızların aynı yaklaşımda olduğu izlenimini veriyorsunuz

En İyi Kız Görüşü

• Çünkü saçma sapan bir insanı sevip kazık yiyorlar genelini oyke sanıyorlar. Birde karşı tarftaki kızı etkileyemeyince suçu bizde arıyorlar. Egoist kızlar tptsu kalkık kızlar tenim yarısı boyle diyip bir başlıyorlar ee sende aynısını yap beyniniz mi yok? Koşmyın peilerinden az akılllarını kullansınlar bizde ülkenin hanzo sapık iğrenç fikirli erkekleriyle hepsini aynı kefye koyalım o zaman?

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 35

• Kuyruk acisidir..

Birseyi herkese yikarlar

3|1
    0|1
  • bende nerdeyse tüm kızlardan nefret ederim ben sevilmek sevmek gözüm arkada kalmasın gece rahatça huzurla uyumak beni hep seviceğini sadece benim olcağını bilmek istiyorum bu devirde kız sevilmezde sevmezde anca dört dörtlük bir erkek olcaksın dış görüşünüş açısından anca o zaman. Bİr sürü erkekle birlikte olan kızıda istemem ben nasıl az kızla birlikte olduysam o da öyle olucak ben erkek halimle kendimi tutuyorum o kızda tutmasını bilicek çoğu tutmayı bilmediği için nefret ediyorum adam akıllı bir ilişki yaşıyamıyorum.

1|0
    0|0
  • Sebep olmadan nefret edende sorun vardir. Genel olarak sitedeki kezbanlardan nefret etme olayi var. Egolari çekilmeyen kizlari bende sevmem.

1|0
    0|0
  • Çünkü iyi kızlara rastlamadıkları için

1|1
    0|0
  • Tanımadığım iletişimim olmayan kişiden neden nefret edeyim. Nefret ettiğim kesim belli

1|0
    0|0
  • Ağır yobazlar dışında kimseyi aşağılamam veya kötü bişi söylemem

2|0
    0|0
  • çünkü nefret ediyor

1|0
    0|0
  • Ergenlikte oluyor

1|0
    0|0
  • İnsanlar birbirinden nefret eder bu gayet doğaldır.

1|0
    0|0
  • Fark ettiğin şey doğru ama eksik..
    Sitedeki kızlardan nefret ediliyor genelde.
    Sorular yüzünden..
    Yok kocamın en yakın arkadaşı ile birlikteyim gibi soruları gördükçe insan ister istemez etkileniyor.

1|0
    0|0
  • Bayanlar cicektir, kaktusler haric...

1|0
    1|1
  • Ya bazıları burada sadece geyik olsun goygoy olsun torba dolsun tarzında insanlar. Gerçekte ise ilişkiler daha kesin ve gerçekçidir. ;)

1|0
    0|0
    • 3ay

İlişkiden bahsetmiyorum
      Normal bir kıza bile kin tutanlardan bahsediyorum neyse bu böyle devam eder

• 3ay

Sen de açıklatıyorsun :) sokaktan geçen erkegin benden nefret etmesi gibi bir durum olamayacağına göre
      Sorumu anlamamışsın

• 3ay

Sen haklısın. Ver elini öpeyim. 😗

• İnsanlara guvenmemeyi kizlar ogretti erkekler degil..

1|0
    0|0
    • 3ay

İnsanlara güvenmemeyi bazı kızlar sana öğretmiş Olabilir ama kızlara da erkekler güvenmemeyi öğretti yani kızlara suç atma lütfen😦

• 3ay

Neyse arrık birşey demiyorum senin görüşün senin görüşün olarak kalsın benimkide benimki olarak 😑😊

• 3ay

Neler yaşadığını bilmediğim için susmayı tercih ediyorum...

• hepsi prenses bana göre

2|0
    0|3
  • Aman kızlardan da çok böylesi boş ver.

1|0
    0|0
  • vermediğiniz için :D

2|1
    0|0
  • Buradaki her erkeğin canını yakmış kız vardır.

1|0
    0|0
  • Önyargı olabilir ama nefret olabileceğini sanmıyorum

1|0
    0|0
  • Ediyorm iste bilmiyorm

1|0
    0|0
  • Sana atar yapan varsa söyle

1|0
    0|0
  • Öyle dediklerine bakma kızsz hayat olmaz

1|0
    0|0
  • kızlardan nefret edilmez

1|0
    0|0
  • Yok be

1|0
    0|0
  • Hiç kimseden nefret etmem

1|0
    0|0
  • kim nefret ediyor ben görmedim iki cinsiyet birbirini sevmek için vardır zaten <3 :))

1|0
    0|0
  • Kızlardan nefret etmiyorum sadece onlardan hoşlanmıyorum.

0|1
    0|0
  • Vermemişse ondandır kini :)

0|0
    0|0
  • Ben ediyorum dgoru

0|0
    0|0
  • Butun kadınlardan nefret ediyorum
    Hepsi tipe bakıyor
    Şekilciler..

1|1
    0|0
    • 3ay

Senin de bakarak beğendiğin kızlar varken onlar aynısı yapınca hemen çirkefleşiyorsunuz.

• 3ay

@-Uysalkedii- galiba hiçbir zaman birbirimizi anlayamıycaz. Kadın erkek ilişkilerinde böyle...

• 3ay

mesela ikiniz ölseniz zevkten dört köşe olurum ben cidden :)
      tabi ölmenizi istemem onu belirteyim ama ölseniz öyle düşünün.

• tüm kızlardan tiksiniyorum hepiniz iğrençsiniz keşke ölseniz :D

1|1
    0|0

5 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 8

• Dünyada nefret edilecek kız çok ama burdakilerin o kadar da cok nefret ettiğini sanmiyorum kızlar olmasa neyle ihtiyaç giderecekler sonuçta 😉 bir çoğu için kızlar ihtiyaç unsuru bir varlik olmus

1|1
    0|0
    • 3ay

Budala kasıntılı kendini beğenmişlik gibi karakterist kişilikli kızlardan nefret ediyoruz. İhtiyaç karşılıklı be yavrum.

• 3ay

@Gencee yakınlarına şanslı o zamn 😊

• 3ay

@symkckk Ne şanslısı ya hepsi benim gibi olmak istiyor kıskanç hepsi kıskanç..

• Sevgilisi tarafından defalarca terkedilmiş kişilerdir. Kızlara güvenleri kalmamıştır. Her kızı kendi tanıdığı kızlardan sanırlar...

1|0
    0|0
  • Ay cidden ya. Saçmalık sankim naptiysak:d

1|0
    0|0
  • Aynı sitede miyiz bilmiyorum. bir çoğu dişi sinek uçsa yürümeye kalkar

1|0
    0|0
    • 3ay

Onlardan bahsetmiyorum. Sohbet etmek için konuşursan bir erkekle eğer (cinsellik hariç) dediğimi anlarsın

• 3ay

Kimseyle konuşmuyorum ki cinsellik konuşayım. Artık ne kadar çirkinsen :D

• Aynen katiliyorum soruya

1|0
    0|0
  • Etsinler çok da şey

1|0
    0|0
  • Kızın biri gelip hayatının içine etmiştir ama öyle böyle değil baya. Kendini zor toplamıştır, belki de toplayamamıştır. Güvenini kaybedince kimseyi tanımak, sevmek istemiyordur. Aynı şeylerin olacağını düşünüyordur. Bu doğal bir şey. Savunma mekanizması bu. Kendini tekrar zarar görmekten korumak istiyor.

0|0
    0|0
  • öylemiymiş

0|0
    0|0
Yükleniyor...