Türk kızlarının kötü özelliklerini sayar mısınız?

Toplasan hayatlarında 50 kitap okumamışlardır.
Yabancı hatunlara kıyasen aşırı derecede kendilerini beğenmişlerdir.
Hesap ödemeyi erkekten beklerler.
İlk adımı erkekten beklerler.
Bunlar benden.

0|0
15|11

En İyi Kız Görüşü

• Son 2-3 ay icinde 50'den fazla okumusumdur. Kendimi begenmisligim yok normalim. Erkek arkadasimla hesap odeme konusunda kavga bile ettik ama ödetmiyor yine de her defasinda teklif ediyorum. Ha bu kadar begenmiyorsan gidip yabanci kiz bulabilirsin. Bende Turk erkeklerini begenmedigim icin yabanciyla sevgiliyim mutluyum.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Türk kızları değil de karşılaştığım kızlar de sen ona, sana öyleleri denk gelmiş sende genel olarak konuşuyosun. Hesabı bana ödetmeye çalışan hiç bir kızla tanışmadım Allah'a şükür wc'e gittiğim zamanlar bile hesabı kendisinin ödediği kız arkadaşlarım oldu tabiki sonradan verdim. 100'den fazla kitap okuyan kız arkadaşlarım da oldu, kendini beğenmiş insanlardan uzak durdum o yüzden hiç egoist arkadaşım veya sevgilim olmadı. Türk kızlarını kötülüyosun kapak resminde herkese benden çay yazıyor şakir gibi profil resmindede şarap var, kendi resmin neden yok? Özgüven sorunun var sanırım ama yinede bizim kızlarımızı kötülemeyi iyi biliyosun enazından bunu yapıcaksanda genelleme yapma. Hepimizin annesi, kız kardeşi, değer verdiği insanlar var.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Annen İngiltere kraliyet ailesinden herhalde

2|0
    0|0
    • 3ay

Anayı bacıyı karıştırmayalım

• 3ay

Annemin cahil olup olmaması seni daha iyi yapmıyor. Ayrıca o ne olursa olsun benim annem. Yaptığım eleştiriye karşı saldırı yapmıyorsun destekliyorsun hatta beni

• 3ay

Evet desteklemekten yıkılıyorum

• Mükemmel olduğum için kötü bir özelliğim yok😉😏

0|0
    0|0
  • Hayatımda 50 den fazla kitap okuduguma garanti verebilirim. Kendimi beğenmiş biri değilim. Hatta kendimi beğenmem. Hesabı erkeğin ödemesini beklemem. Ben böyle şeyleri sevmem. İlerde ayrılırsak ve ya hakkını helal etmezse. Benim kendi param var Allah a şükür. İlk adımı erkekten beklemem çoğu zaman. Zaten hayatımda iki kişiyi sevdim. Birine açıldım sevdiğime pişman etti. Diğerini ise o bana açıldıktan sonra konuştukça sevdim.

0|0
    0|0
    • 3ay

Ha ama ne var trip atarız, şahsım adına konuşuyorum maço erkek severim, yanında güvende hissetmek isterim, kıskanılmak isterim.

• 3ay

İstisnasın o zaman. Ben göremiyorum senin gibilerini

• 3ay

Benim çevrem de bu tarz insanlar var aslında fakat yaşıtlarım nasıl desem olması gerektiklerinden farklılar. Bir ton makyaj yapıyorlar, sevmek kelimesini sakız gibi ağızlarında dolaştırıyorlar, bugün mertleyken yarın buraklalar, sadakat hiç yok yaşı gibi davranmak yok, masumiyet saflık yok, işleri güçleri yakışıklı erkek peşinde koşmak. Ben de tabi ki sütten çıkmış ak kaşık değilim amma velakin saydıklarımın hiçbirini yapmadım. Ha ne var şu yakışıklı erkek mevzusunda beğenirim, beğeniyorum ama ciddi düşünmüyorum. Beğendiklerim zaten ünlüler oluyor. Hem yaşca büyük hem de olmayacak şey zaten. Bu sadece hayranlık yani. Kalkıp da bir erkekle sırf yakışıklı veyahut sırf zengin diye çıkacak kadar düşmedim daha elhamdülillah. Önemli olan içi onun. Kalbi, düşünceleri.

• Uydurma ufak at

0|0
    0|0
  • dedikodu =/

0|0
    0|0
  • Kızlar erkeklerden daha çok kitap okuyorlar. bir okulda çalışkanlara bakılırsa çoğunlukla kız. Kendilerine bakabiliyorlar. Mis gibi kokuyorlar. Kendi milletinzin insanlarını başkalarını yücelendirmek için kullanmaktan vazgeçmelisin bnce

0|0
    0|0
  • Bence türk kızları erkeklerden daha fazla kitap okuyor, çamur atmaktan vazgeçin artık ya.

0|0
    0|0
  • Kitap okumamak kötü birşey mi?

0|0
    0|0
  • Senin çevrede bu tip kızlar varmış demek ki. Ya da ön yargı, ön yargı ve ön yargı

0|0
    0|0
  • Ne alaka 50 kitap okumamışlardır kim bilir 50 nin kac katı kitap okumuşlardır haberin var mı?

0|0
    0|0
  • He sen çok biliyon

0|0
    0|0
    • 3ay

En azından birisiyle oturduğumda ona anlatabileceğim şeyler var. Ama kızların gezip gördüğü yerler dışında pek bir şeyi yok. Baba bank sağolsun.

• 3ay

Senin ne b*k bildiğim meçul daha. Tantana yapiyon burda :/

• hiçbiri bende yok

0|0
    0|0
  • Toplasan 50 kitap okumamışlardır. Kaldır kıcını liseleri üniversiteleri gez. Yılda 100 kitap okuyan arkadaşım var.

0|0
    0|0
  • Siz cok iyisiniz

0|0
    0|0
    • 3ay

Evet ben çok iyiyim.

• 3ay

Beğenmiyosanız gidin bakalım yabancı kızlar size bakacakmı

• 3ay

İnan çok daha kolay tav oluyorlar. 1 saate kırk yıllık arkadaş gibi oluyoruz. Çünkü konuşacak daha çok şey var ve kendilerini sizin kadar beğenmiyorlar. Sizin 30da ulaşacağınız olgunluğa 20de sahipler.

Erkekler Ne Diyor 10

• Kitap okuma meselesini kızlara yayamazsın ben kızlarımızın erkeklerden daha çok kitap okuduğunu düşünüyorum hatta

2|0
    0|0
  • hocam ilk adımı erkek atar bütün dünyada böyle. hesabı erkek öder bütün dünyada böyle. hayatında 50 kitap okumayanlar bütün dünyada öyle. senin dediğin tamamen saçma şeyler. bence kızlarımız gayet iyi. önce kendimizi soruşturmamız gerekir.

1|0
    0|0
  • Şimdi buraya yazarsak kitap olarak basılıp satışa çıkar yapmayalım böyle şeyler bizde kalsın böyle şeyler hazır ruslarla arayı düzelttik bilmesinler kötü yanlarını bizimkiler

0|0
    0|0
  • Lan olm bırakın şu kızlara laf atmayı ya. Bunlar hepsi sabit mi? Olmayan kız hiç yok mu?

2|0
    0|0
  • Kitap okumak zerre skkmde değil abazalar yüzünden ego var biraz birazda bakımsızlık

0|0
    0|0
  • dedikodu
    kendini beğenme

0|0
    0|0
  • ilk adımı erkekten bekleme sadece türk kızlarında değil. o normal bir şey.

0|0
    0|0
  • türk kızları amarikalı avrupalı kızlara özeniyor tam aksine suudi arabistan gibi olmalıyız araba bile sürdürmicen kızlara ölse cesedini bile s. kcen

0|0
    4|0
  • coguu etrafında hanım hanımcık gozukupp yalnız kaldımı :) ...

0|0
    0|0
  • Kezolar

0|0
    0|0
Yükleniyor...