Işid'in asıl amacı Kürt sorununu genişletmek değil midir?

Amerika ordusu Işid'in asıl amacı Kürt sorununu genişletip Kürtleri kendi zaferlerini kazanmaları uğruna pkk'ya çekmek ve Türkiye'ye bu şekilde darbe vurmak değil midir? Hükümet sizce ne yol izlemeli Kürtlerin sahiplenilmesi gerektiğini düşünüyorum ben. Siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Kürt türk kardeştir. Pkk=pyd=daeş hepsi aynı yolun yolcusu. Bunlar birbirlerinin çıkarlarına hizmet eden faşist örgütlerdir.

1|0
    0|0
    • 3ay

Evet.
      Fetönün üstüne düşen hükümet neden bu olaylara sessiz kalıyor peki?

• 3ay

Güvenlik önlemlerini arttırınca özgürlükçüler peydah oluyor. Devlet ne yapsın. Molotof atanların önüne geçe rek dur yapmayın diyenine hiç rast gelemedik nedense.

• 3ay

Yahu doğrudur aşama aşama olacak zaten önce son derece barışçıl bir politikayla kendine çekeceksin daha sonra kim hain kim kardeş belli olacak zaten. Feto davasında uçan kuşu bulup içeri attılar aynı hassasiyet neden gösterilmiyor senelerdir

En İyi Kız Görüşü

• Bu hükümet gitmedikçe bu ülkede daha çok kan dökülmeye devam eder ne kadar işidli varsa ülkeye topladı, fetoyu pkkyı kendi güçlendirdi bugünde gelip ezanlar susmaz diye açıklama yapıyo ulan ne alakası var ezanla? dinle kullanmayı çok güzel öğrenmiş herif çıkıp terörü bitirecez gereğini yapıcaz demiyoda ezanlar susmaz diye bıdı bıdı yapıyo cahil halkta iki ezan allah lafını duyunca hüloğğ diye kendinden geçiyo bu yüzden bu ülkeden bir bok olmaz

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Onların amacı ne ben hala anlamadım

0|0
    0|0
  • Işid amacının ne olduğu belirsiz.

0|0
    0|0
  • Aslında kürt Türk sorunu diye bir şey yok. Azınlıklar herzaman ki gibi ayaklanıyorlar hepsi bu.

1|0
    0|0
    • 3ay

Derken? Bu patlamanın suçlusu olarak kimi görüyorsun?

• işidin sorunu diye birşey yok sorun abd nin yavşaklıgı ve ne yazıkkı ülkemi alet etmesi

0|0
    0|0
  • Kotuler cok kotu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Aslına bakarsan , Türkiyede kafası çalışmayıp ayaklanabilecek her galeyana gelebilecek tek topluluk Kürtler olduğu için tüm dünya onların üzerine oynuyor.
    Biliyorsunuz ki , Osmanlıdan sonra bayağı bozulmuş bir milletiz. İçimizde Rum'u , Ermeni'si , Arap'ı mevcut. Ermeniyi saymıyorum tabii ki , Kürtler Ermeniler aynı amaç uğruna çalışıyorlar da , Ben hiç Arap'ın çıkıp da ( Suriyeliler hariç) kendi ülkemi kuracağım demiyor. Aynı şekilde Rum'u da. Ve ya adını bilmediğimiz diğer milletlerden olanlar da... Ülkemin her bölgesi , Marmarası , Kuzeyi , Güneyi , Batısı Türkiye için canını vermeye hazırken Doğu neden hep bir mızıkçılık yapıyor anlamış değilim doğrusu...

0|0
    0|0
  • Ben kürdüm pkkdan ve daeşten nefret ediyorum ikiside birbirinden beter ülkemiz bunları yenilgiye uğratacaktır çünkü biz kürtlerin vatanı Türkiye

1|0
    0|0
Yükleniyor...