Insanlar neden bu kadar çok şaşıriyor?

Sanki hicbirseyi bilmiyormuş gibi... Kendi dostlariniz olan Doğu ülkelerindeki mazlumlari ulkenizden kovmak istiyorsunuz , aci bir durum... Dün gaziantepde bir düğünde canli bomba saldırısı oldu. Sorgulamiyorsunuz. isid yapmis , pkk yapmis. Onlari kim yaratti? ; amerika , israil , kalleş bati ve avrupa. Ülkedeki insanlar kendi cumhurbaşkanina ve baskanina düşman , kizlar sokaklarda mini etekli... batılaşıyorsunuz. 2 -3 ağaç için g*tunu yirtanlar bu darbeye mi tiyatro diyor? Cumhurbaşkanı oldurulse idi bin yıl geriye dönüp batının , siyonizmin , İsrail'in kölesi olacaktiniz. Kendi devletine sahip çıkmayan bir ülke... II. dalga darbesi 9 ekim cia ve mossad destekli gelecek. Simdi soruyorum neden bu terore bu kadar sasiriyorsunuz? Dusunceleriniz , aklinizdan gecenler neler?
Gelecek küfürlü yorumlariniz icin simdiden tesekkur ederim... :) :)

Güncellemeler:
3ay #dipnot : II. Dalga darbesi 9 ekim CIA ve MOSSAD destekli gelecek.

0|1
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Herkes birilerini putlaştırma gayretinde ve her siyasi de ben olmazsam bu ülke batar mahvolur ayağında...
    Bu ülkeden kimler geldi kimler geçti, çok şükür dimdik ayaktayız ve dürüst güvenilir siyasetçiye özlemimiz var.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Küfretmicem. O kadar cahilsin ki anlatsamda anlamazsın. Sadece geçmiş 15 yıla bak. Bu ülkeyi kim nası yönetti incele. Fetö ye zamanında yaptıkları övgüleri izle belki azcık ucundan bişeyler anlarsın

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 8

• israil kölesi olmamak için kurulan cumhuriyeti yok etmeye çalışan bir hükümet var. hükümet karşıtı değilim fakat insanların dini ve milli duygularını kullanarak yapılan siyasete ölümüne küfür ederim. bu devlet ki patlamada onca kişi öldüğünün ertesi günü köprü açılışı yapıp ''bugün bizim bayramımızdır'' dedi. laik ve özgürlüğümüzü simgeleyen TC sıfatını bütün kurumlardan kaldırdı. ''darbe girişiminde ölen var 10 kasım'ı kutlamayacağız'' diyip daha 2 gün önce kendi partilerinin kuruluş yıl dönümünü kutladı. kızlar sokakta mini etekli mi? sanane? çarşaflıysa sanane? başı açıksa sanane? kapalıysa sanane? neden mükemmeliyetçiliği oynayıp kendinizi hiç sorgulamıyorsunuz? at gözlüğüyle bakmaya alışmışsınız. hiçbir siyasi parti sempatizanı değilim ve insanları ne kadar gruplaşmaya sürükleyen oluşum varsa hepsinin çiçeğine koyim. bu ülke bizim. biz halkız.

1|0
    1|0
  • Milletin gozu korelmis hainlik cogaliyo

1|0
    0|0
  • Sen önce şu hani MIT tırlarının içinde çıkan, önce "Türkmenlere yardım tırları" dedikleri sonra içinden silahların çıktığı tırların nereye gittiğini bana bir anlatsana?

0|0
    1|0
  • Allah herseyi goruyor kim hakssizsa Allah cezasini verir ya bu dunyada ya da obur dunyada

1|0
    0|0
  • Comhorboskono oldorolsoydo bon yol goroyo godocoktok.
    He anam he

0|0
    1|0
  • Aslında ortada bir sorun yok sadece Azınlıklar ayaklanıyor, cemaatte fırsattan istifade etmek istiyor. İstiyorlar ki doğu kürtlerin olsun, istiyorlar ki devlet anayasa yerine Kuran-nı Kerimle yönetilsin.

1|0
    0|0
    • 3ay

Dogunun kurtlerin olmasını amerika istiyor. " doguyu kurtlere ver israille kurdistan bana yeter " demektir bu. Amerika fetonun okullarini butun ulkelere yerleştirdi. Süper güç...

• Evet doru

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

• Cumhurbaşkanı ve Başbakan hayırlı insanlar olsalardı emin ol düşman olmazdık onlara.
    Zaten Cumhurbaşkanı yaşadığı sürece geriliyoruz.

Teröre şaşırmıyorum artık çünkü kaçıncı bu?
    Maalesef ki alıştırıldık..

0|0
    1|0
Yükleniyor...