Kapat

Uykunuzu nasıl alıyorsunuz?

Arkadaşlar ben uykumu anlamıyorum, kaç saat uyusamda sabah uyandığımda kırk ton yük taşımış gibi oluyorum. Nasıl uykumu alırım?

0|2
6|24

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• dünyanın merkezine ters yönde uyumak sabahları yorgun hissetmeye neden olabiliyormuş.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• günde 5 , en fazla 6 saat uyuyarak alıyorum

sana gelince , muhtemelen uyku koliksin , nefes aldığın süreden daha çoğunu uyuyarak geçiriyorsundur. uyku uykuyu getirir bu yüzden de uyandığında da hortlak gibi geziyosundur , bir gözün sürekli yata bakıyordur :D

0|0
    0|0
  • Süt iç

1|0
    0|0
  • 6 taksitle

0|0
    0|0
  • Çon uyuma

0|0
    0|0
  • Sütlü alıyorum ben

0|0
    0|0
  • Uyku alamıyorum sabah uyuyup akşam uyanıyorum

0|0
    0|0
  • Uyumadan önce odanı iyice havalandır

0|0
    0|0
  • ben ekmek arası alıyorum daha aperatif oluyor

0|0
    0|0
  • garsooooon ablana 12 saat uyku lütfen :D

0|0
    0|0
  • kilo ile

0|0
    0|0
  • aldigimi kim soyledi xd

0|0
    0|0
  • Aynen bende gittim yatak aldım gelsin bakalım değişir belki

0|0
    0|0
  • Bakkaldan kiloyla

0|0
    0|0
  • Doğru yatak seçimi ve oda sıcaklığı çok önemli.

0|0
    0|0
  • Uykunu almasan bu saatte uyanirmiydin

0|0
    0|0
  • her yerin agriyomu yanii

0|0
    0|0
  • bizde alamıyoruz o yüzden sıkıntı yapma :D

0|0
    0|0
  • Alıştırman lazım kendini, hergün dakika dakika kısalt uykunu, iki üç dakka erken uyan hergün bir önceki günden, sabahları kalkmak dinç tutar erken uyan

0|0
    0|0
  • O tiple sokakta gezdiğine dua et

0|0
    0|0

4 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 5

• b12 eksikliğin olabilir doktora git kan testi yaptor

0|0
    0|0
  • vıtamın eksıklıgı olabılır test yaptır eger degılse psıkolojıkmendır bendede oluyo çunku doktor dedı

1|0
    0|0
  • Taktiğe hazır mısın?

0|0
    0|0
    • Akşam yanlış hatırlamıyorsam 11-3 arası uyku %200 karşıdır. Yani 1 saat uyusan bu saatlerde diğer saatlerdeki 2 saat uyumana tekabül eder. Ama asıl olay öğle uykusu çünkü yine yanlış hatırlamıyorsam (saat aralığını karıştırıyor olabilirim buna da bir zahmet sörçleyin googleden) 10-2 arası uyku %400 karşıdır. Bak bu oran acayip şaşırtıcı ve iddialı. Bu nedem biliyor musun. O saatlerde 1 saat uyursan gece 4 saat uyumuşsun gibi kabul ediyor vücudun. Fakat gece uyumayıp bu saatler arasında ben 2 saat uyuyim de 8 saat uyumuş gibi olayım çakallığını yapmak kar etmiyor. Gece belirli düzey uykunu alacaksın özellikle gece için belirttiğim saatlerde ondan sonra öğle vakti yarım saat kestireceksin. O yarımsaat sana 2 saatlik takviye yapmış olacak. Yemin ederim büyük bir ıyku bugu bu 😂

Ne kadar yapıyorum nerdeyse hiç. Bu da benim saflığım. Benim derdim. Öneriyorum. Denersen de buraya yazıver bakalım ne kadar işine yarayacak.

• Cevabını bulursan bana da söyle lütfen :(

0|0
    0|0
  • Aynen valla ne kadar uyusamda yorgunum hala

0|0
    0|0
Yükleniyor...