Toplu taşımada hiç tacize uğradınız mı?

Ben erkek olduğum halde sapık adamın biri gerçi adam mı orası tartışılırda sürekli önüme dokunup duruyordu. Otobüs cok sikisikti hareket edemiyodum kaciyodum pesimden gelmisti az kalmisti hastanelik edecektim kisa boylu zayif bir adam. Elimde kalır diye dokunmamistim resmen iğrenç bir durum. Kadınlar adına korkuyorum. Lütfen böyle bir durumla karsilasirsaniz kacmayin kimsenin sizi ellemeye hakkı yok. Bağrın çağrın tokat atın. Ama lütfen susmayin.

0|0
10|3

En İyi Kız Görüşü

• Kullanmadığım için olmadı. Böyle insanları caydırıcı olmak adına ağır cezalar verilmeli.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Otobüs metro gibi hertürlü insanı barındıran ulasım araçlarını kullanmıyorum aracım ile istediğim yere gidiyorum. Onun için böyle bir olay yaşamadım.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• hayır ama denk gelirsem vururum yumruğu

0|1
    0|0
  • Malesef evet :(

0|1
    0|0
    • 3ay

Yemin ederim kuduruyorum ya ne zaman gelicek bu idam

• 3ay

Yasim daha kucuk oldugu icin ses cikartamamistim, utanmistim. Cogu kadinin basina gelmistir bu. Gercekten igrenc bir durum

• 3ay

:( şerefsizler

• Çok şükür ugramadim

0|1
    0|0
  • çok küçükken yaklaşık 9 yaşında iken tacize maruz kaldım kaçmak için anne diyip annemin kucagına oturmuştum korkunç bir şey

0|0
    0|0
    • 3ay

Oha o yaşta mı :(

• 3ay

Zevkide orda zaten

• 3ay

@abdlynk humanizm adı altında bu itleride savunur bazi... cocuklari sonucta onlarda bir insin yiiii derler lan onlarida delik desik ediceksin ayri bir ayarim zaten

• Geçen seneydi galiba. Metro sıkışıkken birinin elini bacağımda hissettim. tırnaklarımı geçirdim direk eline indi zaten sonra köpek. tırnaklarımın arasında deri parçaları duruyodu nasıl geçirdiysem. Hiçbir yerde rahat yok böyle pislikler olduğu sürece bize.

0|0
    0|0
    • 3ay

Tırnaklarımın arasında deri parçaları duruyordu dediğinde bir rahatlama hissettim :) ellerine sağlık

• 3ay

Maalesef orasi öyle tabi :/

• Basima oyle bir olay gelmedi ama sen neden sustun?

0|0
    0|0
    • 3ay

şaşırdım. sonuçta erkeğim hiç aklıma gelmezdi zaten dövecektim indi herif

• 3ay

Evet cok sukur. zaten toplu tasima kullanmayi hic istemiyorum. Yakinda ehliyetimi alinca ozgurum insallah

• 3ay

İnşallah

• Otobüste, metroda ve bir dükkanda. Birkere sesimi cikardim yardim eden yoktu ve birdaha ses cikarmadim.

0|0
    0|0
    • 3ay

Saçmalama ya resmen hoşuma gidiyo devam et demek oluyor bu. Tokat at izin verme

• 3ay

Istemedigimi belli ediyorum ve gidiyorum ama diger insanlara belli etmem artik.

• 3ay

Ne yapmayı düşünüyorsun

• oldu

0|0
    0|0
  • oldu maalesef bnzer bir durum genc bir erkekti 25 civari

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...