Askerlik düşüyormuş ya?

1 Allahın kuluda doğru cevap versin lütfen 96/2 tertipiz vanda yapıyoruz fena daraldık..

0|0
2|8

En İyi Kız Görüşü

• yalnız sen askerliğini şu an yaptığındna bu karar sizi bağlamaz. kanun gereği değiştirilen maddenin etkisi o maddenin öncesini kapsamaz. en azındna ceza hukukunda böyleydi

0|1
    0|0
    • 3ay

Askerlikte düşme tüm silah altındaki askeri etkiler yeterki düşsün.

• 3ay

@Kevin84 Ayrıca madde 2 suçta ve cezada kanunnilik ilkesi var. dediğin madde de yanlış. süre bakımından cezaya bakıcaksın. ve ordakilerde de benim deidğime benzer şeyler görürsün.

• 3ay

Cik'e gore belli sartlar dahilinde tutuklama yapilir. Bunlar, suphelinin kacma ihtimali soz konusu oldugunda (bunun icin yeterli fiili sevep gerekli), can guvenligi soz konusu oldugunda ancak uygulaniyor mu? Hayir! Ceza alirsa, yatarindan dusuyor ceza almazsa, ya devlet para oduyor ya da ilerde suc islesiginde cezasindan dusuyor...

Simdi sen bana cikip yasalarin uygulandigindan mi bahsediyorsun?
      Eger ulkemizde yasalarin uygulandigina dair safsatalara inaniyorsan hala bir adim ilerlememissindir.

Askeri gorev dususunde ise, evet bu kanun resmi gazetede yayinlanirsa, su an silah altindaki askerler yararlanabilirler...

En İyi Erkek Görüşü

• Has torunum benim :) 95/2 Has deden olarak söylüyorum bunu bunlar hep fiyaskodur inanmayın bu tür şeylere her yerde geçer bu muhabbetler :)

0|1
    0|0
    • 3ay

Dede son zamanlarda çok çıkmaya başladı kışla içindeki muhabbetleri sallada medyada haberlerde dağlarda sollarda çok duyar olduk

• 3ay

Torunnn bizim zamanımızdada öyleydi 94/3 lerde aynısını söyleyerek bitirdi 4.4 lerde 5.1 lerde :) böyle böyle bu çark gidiyor işte inşallah gerçek olur ama umut bağlamayın :)
      5/4 ler kötü davranmıyor demi size çıralarını yaktıklarımının :)

• 3ay

Burda herşey 5 5 gerisini anlarsın zaten. :D

Kızlar Ne Diyor 1

• Neden düşsün istiyorsun ki

0|1
    0|0
    • 3ay

Bu senin hiç anlayamayacağı bir olay canım ya. Anlatsamda anlayamayacağın o yüzden boswer

• 3ay

Ah be güzelim Askerdeki o muhabbetleri bilmezsin sen :) yaşayan yapan bilir :)

Erkekler Ne Diyor 7

• Askerliğin düşmesi yönünde çıkan haberler asılsız inanma hayırlı teskereler

0|1
    0|0
  • Oyle bir durum var ama resmi bir netlik kazanmış değil hala

0|1
    0|0
    • 3ay

Ne konuşuluyor son bahar yaş toplantısında görüsülcekmi?

• 3ay

Dediğim gibi olacağı söylendi sadece ama nasıl olur ne zaman olue ne sekilde olur bilmiyorum

• Söylenti varmış.

0|0
    0|0
  • internette surtecegini , vatan namus borcunu layikiyla yerine getir!

0|0
    0|0
    • 3ay

farkediliyor, nasil namusunu korudugun. tabi senin namus anlayisin ne kadar ucuz bilemem.
      Madem van dasin tam olarak hangi birliktesin?

• 3ay

2. direk desten Van Özalp acil müdahale mangası kısım 4

• 3ay

Yeterrlimi şimdi inanmazsında ôzelden gel ister video ister resim ister canlı görüşelim he bu arada komandoyum ;)

• 96/4 gideceğim. Açıkcası düşmüş düşmemiş umurumda değil

0|0
    0|0
  • Çömezzzz duüşmeyecekk düşmesinde zatenn adam gibi yapıb askerliğinizi.. boş hayallere dalmayın.

0|0
    0|0
  • şu olayların ortasında düşmez kardeşim yani olsa dahi sen askerliğini bitirir göremezsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...