Erkekler ne için KS'de takılıyor?

Sitede yogunluklu olarak erkek var farkettigim kadariyla daha yeniyim de. Ama merak ediyorum yani dalga gecmek ya da asagilamak icin degil lutfen yanlis anlamayim. Burda aradiginiz sey nedir acaba? Yani fikir almak, eglenmek, sohbet etmek vs. gibi?

0|0
6|18

En İyi Erkek Görüşü

• Fikir , eglence , vakit geçsin diye facebookta pek takılmadığım için burada takılıyorum. Ama eminim sitenin büyük kısmı burayı manita bulmak için kullanıyor. Kültür sanat bölümü bomboş kimse orada doğru düzgün birşey paylaşmıyor. Benceler genelikle cinsel içerik sırf popülerlik akıyor tutuyor diye.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• kızlar sorar erkekler yorum yapar dı bence sitenin isminden anladığım kadar sonra eşitlik geldi sjdöçfdldk

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Çünkü bir normal kız arkadaşımıza ^normal konular olsa dahi^ soru sorduğumuzda samimi cevap alamıyoruz. Burada gizlilik içinde insanlar arkadaşlar arasında olmadığından daha rahat cevap verip soru sorabiliyorlar kızlara karşı.

0|0
    0|0
  • lolde yeni oyun ararken 5 dakikalık süre zarfında buraya giriyorum.
    soru cevaplıyorum ve çıkıyorum.
    yolda oluyorum aynı şekilde.
    tenefüs oluyor gene aynı şekilde.
    ufak boşlukları burayla dolduruyorum diyebilirim.

0|0
    0|0
  • Benim sadece can sıkıntısı @imawesomebitchhhaha @kaparias ve etiketlemeye üşendiklerim olmasa durmazdım :D

1|0
    0|0
  • Öylesine

0|0
    0|0
  • sanırım o saydıklarının tamamı var ama %90 kız tavlamak... birbirimizi yemeyelim şimdi sabah sabah ;)

0|0
    0|0
  • Benim bir amacım yok sorulara bakıyorum insanların beyin yapısına bakıyorum gidişat pek iyi değil. Birileriyle ciddi ciddi papaz olcaz gibi bu siteden hayırlısı bakalım :)

0|0
    0|0
  • Bilmem

0|0
    0|0
  • Csn sıkıntısından

0|0
    0|0
  • her yeni katılana açıklama yapmaya alıştık artık hoşgeldin bacım keyfine takılıyom ben

0|0
    0|0
  • belki kızlar bir merhaba der sohbet ederim diye

0|0
    0|0
  • abazayız ondan :) 😂😂😂😂

0|1
    0|0
  • Fikir olmak ve çoğunlukla can sıkıntısından

0|0
    0|0
  • Farklı insanlar gözlemleyebilmek aslında amacım

0|0
    0|0
  • Sohbet muhabbet

0|0
    0|0
  • Can sıkıntısı

0|0
    0|0
  • kızların düşüncelerini merak ettigimden

0|0
    0|0
  • Sohbet etmek, yardımcı olmak ve belki bir kız bulmak ümidiyle burda takılıyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Mesai saati dışındalar şu an

0|1
    0|0
  • İsim KizlarSoruyor ama

0|0
    0|0
  • Hepsi horup horul uyuyor ogleye dogru sorsaydin veya aksam saati abazalara soraydin

0|0
    0|0
  • Kızlara özelden yürümek için takılıyolar

0|2
    0|0
  • Her çeşit ve niyetten mevcut

1|0
    0|0
Yükleniyor...